Arama sonuçlarınız

1. CezaContra

Minecraft Genel Sorunlar Ve Sorular ( Küçük Rehber )

Merhabalar Dostlarım ! Bugun Sizlere Mod Yüklerken , Crash Report Hatası , Takıldığımız Şeyler , Command Block (Komut Bloğu ) , , Bunlardan Bahsedeceğim. Mod Yükleme Arkadaşlar Mod Yüklerken İlk Olarak 2 Adet...
  2. CezaContra

Bir Oyun Oynuyalım.

En Korktuğunuz Şeyi Yazıyorsunuz. Alttaki Korkutuğunuz Şeyden Korkuyorsa Tuttu Kormuyorsa Tutmadı Yazıyor. Ve Kendi Korktuğu Şeyi Söylüyor.:şapka: Başlıyalım : Sitelere Girerken Aniden Korkunç Şeylerin Çıkması.
  3. CezaContra

Gerçek Bir Hosting

Arkadaşlar ben plugini mapı yapan hosting arıyorum. Mobildeyim neyse böyle hizmet veren hosting varmı ? Bekliyorum
  4. CezaContra

Korku Haritasımı ? Macera Haritasımı ?

Sizce Hangisi ? Ve Neden ? Bence Korku Haritası Çünkü; Bence Macera Haritası Çünkü; Bence Korku Mapı Hem Eğleniyoruz Hem Korkuyoruz . Ee Hadi Yorumda Sizi Bekliyoruz ;)
  5. CezaContra

Herkese Selam ! Büyük Klan :))

Merhaba ! Metin 2 Oynayanlar Bilir Klanlar Nasıldır Bazı Programlar (REKLAM OLMASIN) Kullanılarak 50 60 Kişilik Bir Grup Oluşturulur. Ve Metin 2 PVP Belirlenir . Oynanır. Böyle bir şey Yapmayı Düşünen Varmı ? Ben Yapardım Ama Kalıcı Olarak Server Acacağım Emek 90 Tatilde Olan Varsa Böyle Amacı...
  6. CezaContra

Server İçin Yetkili Arıyorum.

Merhaba Arkadaşlar ; Hepinize Kolay Gelsin Yaz Tatilinde Açmayı Düşündüğüm Serverin Kadrosunu Oluşturacağım En Az 2 Yıl Kalacak Server Öyle. Hemen Çekip Gidecekseniz Serverde Emeğiniz Dahi Olsa Direk Atılacaksınız. Boş Muhabbeti Bırakalım Ve Gelelim Şartlara Nitrado Server Alınacak MAP...