Arama sonuçlarınız

1. Kovalski

Haronken Vanilla - Ekonomi Vanilla Deneyimi! - BETA

Ekonomi vanilla türü, vanilla oynanışa ekonomiyi dahil edilmesiyle oluşan bir oyun modudur. Türkiye'de henüz bir örneği olmadığı için ki olsa da ekonomi tarafı önemsenmediği için bu sunucuyu yaptım. Sunucuda pvp kapalıdır ve keepinv açık durumdadır, yani barışçıl bir sunucuyuz. Çayını alıp evini...
  2. Kovalski

Economy Vanilla Türkiye Uyarlaması

Merhaba, daha önce towny türünün Türkiye'de yaygınlaşması için Haronken isimli sunucuyu geliştirmiştim. Günümüzde towny birçok kişi tarafından bilinen bir sunucu türü oldu. Tabi ki de bu türü ben oluşturmadım, sadece Türkiye'de tutacağını biliyordum ve elimi taşın altına koyup ilk kurşunu...
  3. Kovalski

Enigmatica 2: Expert Oynayacak Vatandaşlar

Merhabalar! Enigmatica 2: Expert sunucusu açıyorum herkesi davet ederim. Sunucuyu lokalde çalıştırıyorum, yani sadece oynayacağımız zaman açacağım ve herhangi bir performans sorunu yaşanmayacaktır. Neden Enigmatica 2: Expert olduğunu direkt şu resimle açıklayabilirim; İngilizce bilmeyenler...
  4. Kovalski

İstek Pluginlerinizi Yazıyorum

Başlıkta da dediğim gibi istediğiniz basit eklentileri yazmaya karar verdim. Neden bu kararı verdin derseniz kendimi bir süre bukkit eklentileri konusunda geliştirdim. Başkalarının isteklerini yapabiliyor muyum diye kendimi test etmek istiyorum. İstediğiniz eklentileri yorumlarda olabildiğince...
  5. Kovalski

Mimar arıyorum, Orta ve küçük ölçekli yapılar yapabilecek

Geliştirdiğim sunucu için bir mimar arıyorum. Küçük ölçekli bir lobi ve orta ölçekli bir spawna ihtiyacım var. Sunucu türü townydir yani ortaçağ'da geçen siyaset pvp demokrasi ağırlıklı bir sunucu türü, bu yüzden yapıların kale krallık temasında olmasını tercih ediyorum. Sunucum...
  6. Kovalski

10hrfkurlı

Naber (10hrfkurlı)
  7. Kovalski

Haronken Towny Wars Dünya Haritası - Altın Ekonomi - McMMO - Dünya Savaşı!

Haronken ekibi olarak Türkiye'de ASLA kapanmayacak bir Towny sunucu tasarlamak istiyoruz. Bu isteklerimiz sonucunda Haronken projesini başlattık. İnsanlara lapis ve kaktüs kasmaktan farklı bir seçenek sunmak istiyoruz. McMMO Uğraştığınız işte tecrübe kazanmanızı sağlar. Kazandığınız tecrübeler...
  8. Kovalski

Betimleme yapıyoruz

Konu: Rahatlatıcı bir ortam Rize yollarında bisiklet sürerken aniden yağmur bastırdı, üşüdüm tabi. Hızlıca çantamdan bir mont çıkardım ve yoluma devam ettim. Ben giderken yağmur hızlanmaya, şimşekler çakmaya, rüzgar şiddetlenmeye başladı. Artık yağmur altında değil resmen fırtınaya tutulmuştum...
  9. Kovalski

[Ön Tanıtım] Haronken Towny Wars - Erken Beta Yakında! Jobs Rank Quest

Türkiye İçin Yeni Bir Tür TOWNY! Uzun süre boyunca üzerinde düşünüp durduğumuz bu türü sonunda Türkiye'ye getirmeye verdik!. Towny nedir diye sorarsanız köyler, kasabalar, şehirler, devletler ve hatta krallıklar kurmanıza izin veren gelişmiş sistemleri (Kendi halkınızı bile hapse atabilirsiniz...
  10. Kovalski

Yüksek Radyasyonun Nasıl Hissetirdiğini Herkes Biliyor?

Bunu bi kaç saat önce farkettim. İlginç bir şekilde her insan radyasyonu aynı şekilde yorumluyor ve şahsen bu yorumun sadece bi yorumdan ibaret değil radyasyonun ta kendisi olduğunu düşünüyorum. Hadi gelin bi test yapalım, yüksek radyasyon yediğinizi düşünün ne hissediyosunuz?; Kafam çok...
  11. Kovalski

Voxel Kılıç Tasarımı - Swamp Lord

Merhaba arkadaşlar, voxel modellemeye başladım kendimi geliştiriyorum daha yeniyim ve ilerleticem... Fikirlerinizi almak için forumda paylaşiyim dedim belki güzel detaylar verebilirsinizki buna gerçekten çok ihtiyacım var. Yetenek: Beelzup rakibe vurduğunuzda rakibi ısırır!. Beelzup'ı...
  12. Kovalski

[Anket] - Kaç Chunk'da Oynuyorsunuz?

Kaç Chunk'da Oynuyorsunuz?
  13. Kovalski

Savunma Sistemleri Serisi I: Gardiyan Taret. [Deniz Teması]

Umuyorum, hala survival seven arkadaşlar vardır sizler için harika bi defans sistemi hazırladım. Kusursuz değil ama amacını çok iyi yerine getiriyor!. Bu sistemi yapmak bi hayli zor olucaktır ama size bi kaç taktik vericem. Öncelikle bu sistemi yapmak için benim tavsiyem bir liman şehri...
  14. Kovalski

niye işe yarar ilaç yapılmıyor?

Gerçekten anlam veremediğim bi durum bu ilaç içersin ve hiçbi işe yaramaz kozmetik ürün alırsın oda işe yaramaz. Benim parmak basmak istediğim ilaç uyku ilacı çoğu işe yaramaz ama geçende sırf tadını sevdiğim için 1 bardak tylolhot'u hasta olmadığım halde içtim ve resmen pilimi bitirdi ilaç...
  15. Kovalski

Survival Sunucuda Dağın İçine Köy Kuralım?

Evet böyle değişik bi fantazim var, konu kapanmasın diye sunucunun adını ve ipsini vermicem özelden gelmek isteyenler mesaj atabilirler. Genel olarak yapıcaklarımız PVE olucak yani savaşmaktan çok gelişmeye yaratıcılığımızı konuşturmaya builde ve redstone'a ağırlık vericez güzel bi ortam olucak...
  16. Kovalski

Redstone Bilgimi Zorlayın!

steampunk sevgisiyle dolup taşan kısımlarım heyecanlandı yine, aranızda imkansız! diyecek kadar zor bi fikri olan varsa söylesin yapiyim :D
  17. Kovalski

Geleneksel Kış Temalı Profil Fotoğrafı Çağrısı!

Geçen yılda olduğu gibi bu senede herkes profil fotoğrafına yılbaşı şapkası kar vb çeşitli öğelerle donatsın :D
  18. Kovalski

Türkiyede Eski Müzikler Vs Yeni Müzikler

Kalite bu kadar düşmeyi nasıl başardı acaba :ha:
  19. Kovalski

İllmango Dünyayı Sömüren Maden Makinası

Sonsuza kadar ilerleyen devasa bi yapı, makinede sınırsız tnt var çünkü entity bugunu kullanıyor kaldırılır herlade ilerde :/.
  20. Kovalski

Öldüğünüzde Açlığın Dolmaması

Kendinizi tamamen bir oyuncu yerine koyun ve öldüğünüzde açlığınızın dolmadığını düşünün. Bu sinir bozucumu yoksa mantıklı mı?
  21. Kovalski

Late - Korku Haritası

İnternette rasgele geçerken karşılaştım ve yaklaşık bir saattir oynuyorum. Açıkcası bayağı başarılı bi harita animasyonlar olsun 3d tasarımlar olsun başka bi oyun oynuyomuş gibi hissettiriyor hepinize tavsiye ederim. http://www.minecraftmaps.com/horror-maps/late [/SPOILER]
  22. Kovalski

Bilinmeyen Aşırı Kaliteli Türk Youtube Kanalları

Roof Runnerz - Tırmanış Kanalı Cem Yılmaz - Bilinmedik birisi değil ama talk şovlarını bilmeyen vardır elbet. Hızlı Ve Çılgın - Bisiklet kanalı Barış Özcan - Zengiç içerik Stolk - Gündeme dair olaylar hakkında eleştiri kanalı.
  23. Kovalski

『High School DxD: Hero』Yeni sezon geliyo

Sadece şunu söylemek istiyorum :DddddDDDddDdddd HAREM KING IS BACK!!!
  24. Kovalski

Axitr mapı

Sa arkadaşlar serverim için hazır map ariyorumda acaba bu mapin indirme linkini atarmısınız tşk
  25. Kovalski

Filtreli Kapılardan Su Filtreli Kapı İcadı!

Selamlar!. Bildiğiniz üzere ben Kovalski!. Sizlere gerçekten çok eğlenerek yaptığım filtreli kapı icadını tanıtıcam. Bu icadın olayı denizin dibine bi kapı oluşturmaktır. Fazla uzatmadan tanıtıma geçicem!. Sistemde kullandığım devreler bunlardır. Biliyorum çok çirkin görünüyor fakat bu...