Arama sonuçlarınız

1. RedFail

Altın [ 1.12.2 ] VISION SURVIVAL | play.visionminecraft.com | 400'DEN FAZLA BIOME | 3D Hayvanlar, Mobilyalar ve Kılıçlar | Discord

[ Kopyalanabilir IP ] play.visionminecraft.com [ Önerilen Sürüm ] 1.11.2 (Ancak 1.12 ve 1.12.2 ile de giriş yapılabilir) [ DİKKAT ] Doku Paketi zorunludur! Sunucuda kabul ettiğinizde otomatik olarak yüklenecektir. Kopyalanabilir Internet Protocol Adresi play.visionminecraft.com...
  2. RedFail

VISION( V ) MİMAR ALIMI

3. RedFail

Rapor Skripti(Tamamen El Yapımı) (Muhteşem) [GÖSTERİM]

Beyler(bayanlar) bu gün size kendi yaptığım Rapor Skripti'ni göstereceğim. Muhteşem olduğunu düşünüyorum. Ego kasmak için değil :D Gerekten güzel olduğunu düşünüyorum yani (5 Günde her gün 2 saat Notepad++ ile yazıldı.) Yorumlarınızı belirtin lütfen ^^ (Video 10 dakikadır. 1080p60fps...
  4. RedFail

Türkiye'nin keşfettiği gezegen (Temsili)

slm bebeğim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bildiğiniz gibi Türkiye'de "Bir doktora öğrencisi ve Ankara/Ege Üniversitelerinde görev alan üç bilim insanı tarafından Güneş sistemine 212 ışık yılı mesafesi olan ve Jüpiter'in 1,5 katı büyüklüğünde bir gezegen keşfedildi.". Bende buna uygun bir çalışma yaptım yaklaşık 5...
  5. RedFail

Video kaydetmek için program önerin

Slm beyler ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bir video çekme programı lazım. OBS(Studio) kullandım iğrenç bir şey ayarlarını bozdum herhalde :S. Piksel piksel çıkıyor videolarım çok takılıyor vs. Ardından Nvidia Geforce Experience 'ın Video Kaydetme özelliğini kullandım. Sonuç yok bozuk herhalde. Bir program önerin...
  6. RedFail

[ÜCRETLİ] Konu Tasarımı Template'i

Yakında bir sunucu açacağız ve bu sunucunun tanıtımı için ücreti olarak template hazırlayabilecek birini arıyorum. Template derken adam sadece bana arka planı yazı fontunu falan verecek, resimleri ve yazıları ben yazacağım. Veya ben resimleri ve yazıları göndereceğim adam kendi düzenliyecek...
  7. RedFail

Kodlama dili önerisi?

Selamlar, ben RedFail. Çoğunuz beni ölü sanar ama ben yaşıyorum. Her neyse daha fazla boş konuşmanın anlamı yok. Bildiğiniz üzere teknoloji gelişiyor, artık her şey neredeyse her şey kodlamadan ibaret olacak. Bende bunu görebildiğim için hayatımı bilgisayar başında boş boş oyun oynayarak...
  8. RedFail

Hakkımda çok önemli bir not...

Svipvhv, yf ulifnwz tvçriwrğrn tümovi rçrm çlp znz çlp gvşvppüi vwvirn. Yzmz yf ulifnwz zğzyvborp bzkzm yri çlp prşr lowf. 3 Browri yf ulifnwzbrn ev tviçvpgvm çlp şvb öğivmwrn. Yf nvhzqr Zgyzhs XRKSVI rov plwozwrn ev hrarm rçrm vornwvm tvovm hlm yri lbfm, vğovmxv ev fğizş lohfm rhgvwrn. Yfmwzm...
  9. RedFail

[+] AloneFellow: SURVIVAL 1.9 ! [ YENİ 3D KILIÇLAR, EMEK, TİCARET, JACKPOT, KASALAR, EFSUN... ]

MINECRAFT: 1.9 Hayatta Kalma Sunucusu "Yalnızca sıradan sunucular kendi potansiyellerinin daima en iyi noktasındadırlar." "Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı ve gerçek bir gayretin sonucudur." "En iyi, iyinin düşmanıdır. Kötü sıradan, sıradan iyi, iyi en iyi olmaya çalışır hep."...
  10. RedFail

ESKİ MINECRAFT'I GERİN VERİN BİZE!

Selam millet! Ben RedFail. Biliyorsunuz, Minecraft. 1.1.0(1.10 değil! 1.1.0)'dan gelen bir oyun inceleme yorumu: Minecraft çok güzel, eğlenceli bir sandbox açık dünya oyunu. Arkadaşlarınızla dev yapılar inşaa edebileceğiniz isterseniz roleplay yapabileceğiniz, isterseniz hunharca...
  11. RedFail

[FM_Skriptleri] > MC:GO JackPOT Skripti v2 (Tanıtım)

Merhaba dostlar! Ben RedFail. Tanıyan tanıyordur tanımayan tanımıyordur :D. Minecraft'a 1.1.0'da başladım ve o versiyondan beridir takipçisiyim. Her neyse hayat hikayesi için vakit yok. Bu gün size kodlamamı 1 gün ve sahip olduğu bugları çözmek ise 7 saatimi almış bir skript göstereceğim. Tabii...
  12. RedFail

Açmayı düşündüğüm MC:GO_TR sunucusu FAN ART

Merhaba millet. Egeyle minecraft oynuyoruza hoş... Biraz eskilere dönelim dedim :(. Ey gidi günler... Her neyse, bu gün size yeni açacağım 1.9 MC:GO TR sunucum içim yapmaya çalıştığım bir wallpaper gibi bir şeyi göstereceğim!!! (Resim 2K'dır yüklenirken bir iki film izlersiniz artık) İnş beğenirsnz.
  13. RedFail

[ÇÖZÜLDÜ] Çıldırmak üzereyim RANDOMSK 1.9 ????

Merhaba arkadaşlar. Ben RedFail. Bu gün çok sık yapmadığım bir şeyi yapacağım. Biliyorsunuz orada burada herkes skript istiyor. Ve ben "Skript nasıl alınır?" sorusunu değil "Skript nasıl yapılır?" sorusunun cevabını vermekten yanayım. Ancak bir kaç problemden dolayı ve Hostingim sağolsun skript...
  14. RedFail

************** | TS3'ün sonu, modern ve türkçe bir şekilde geliyor!

Merhabalar olsun efenim. Bu gün CS:GO ve CS 1.6 yüzünden masaüstünden düşmeyen o programın yerini, (evet, TeamSpeak3) modern ve bedava sunucuları gibi bir sürü özelliği olan Discord un nasıl alacağını konuşacağız. Yukarda da dediğim gibi Discord bedava sunuculara ve modern bir tasarıma...
  15. RedFail

Peki bu gerçek mi?

Merhaba arkadaşlar. Forumda gezinirken Bir resim buldum. İsmi Erenbulat imiş. Genellikle konu dışı- genel bölümünde gözüken çok ender bir üyeymiş. II. Forum kaosu sırsında Lapisli sunuculara öncülük ederek bir sunucunun nasıl kapatılacağını gösterip kapattırıyormuş. Bilgilere göre dünyada 31...
  16. RedFail

@Mr_TeneKe - Senide unutmadık be knk.

Sa. Biliyorsunuz herkesin böyle Minecraft anısını yapıyorum(yada öyle bir şey). Bu gün baktım her yerde @Mr_TeneKe 'nin mesajı falan var. İşte onu yapmaya karar verdim falan filan... Kısaca like atın bende sizde kurtulayım Allah aşkına! Esinlenildi: @Mr_TeneKe - Diğer Çalışmalarım -...
  17. RedFail

(Cencored) KitPvP Server'ında Nasıl Başarılı Olunur?

Burayı okuma. Zaman kaybı. Spam olmasın diye yazıyorum. Madem hala okumaya devam ediyorsun, şöyle bi özetliyeyim: Sunucu kuruyorum KitPvP sunucusu. Tamamen hilesiz olduğu için kaliteli pvp nizi geliştirebileceğiniz iyi bir sunucu olacağına inanıyorum. Bu video'yu da sırf eğlencesine yaptım.
  18. RedFail

MinecraftTürk Forum Üyeleri Grafiği

Good ppl = Good people. Umarım beğenirsiniz yapmam 3sn mi almadı ve bunu spam olmasın diye yazıyorum yani çok bir şey beklemeyin.
  19. RedFail

Esrarengiz Kasaba - Bill'in Ölümü, Stanley'nin Fedakarlığı (TR-Altyazı)

Uzatmaya gerek yok. EMEĞE SAYGI = Like! DAHA FAZLA = Subscribe!
  20. RedFail

Minecraft'ta Sesli Sohbet??? [Yardım]

Merhaba gençler. Şu sıralar aklımda "Minecraft'ta Jailbreak" gibi çılgınca bir fikir var. Ama en önemli şeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yani Mikrofon ile "Bas-Konuş" sohbeti. Herhangi bir mod veya plugin(imkansız ama sorayım.) var mı?
  21. RedFail

@XectioNN Gantır abi Ya. | Minecraft

Sa. Bu gün size @XectioNN nam-ı diğer "Gantır", dan esinlendiğim bi çalışma yaptım. Bu sefer "tamam yaptın." diyenlere şöyle bir şey diyeyim, LIKE AT! ESİNLENİLDİ: @XectioNN - Diğer Çalışmalarım -...
  22. RedFail

Heçkırs Temsili Değil | Minecraft

Sa. Bu gün minecraftta gladyatörs oynuyordum ki tam kazanacağım bir baktım 9 yaşında bir hacker daha. 12 Blok öteden tek atması ile hem sunucu anti-hack pluginine hem de "hacker"lara bir kez daha lanet okudum. Sonra canım sıkıldı öle böle oynarken bu çizim ortaya çıktı: Esinlendim: 9 Yaşında...
  23. RedFail

@zombiespaceman1 Nasıl buldu lan beni | Minecraft

Kısa keselim. Burayı kimse okumayacağı için kısa kesiyorum. Eğer hala okuyorsan alttaki metne bak ki hayatından saniye çalmış olmayayım. Bu gün @zombiespaceman1 adlı arkadaşımızın adından aklıma gelen çizdiğim resmi paylaşacağım. Bu seferki kötü oldu sanki. Buyrun Resim; Esinlendim...
  24. RedFail

@adenzu54 Hıyar is good. | Minecraft

Merhaba arkadaşlaaar! bu gün sizlere "Hıyar is good. 8-8.. süper heyçdi çizim" kutu açılımı yapacaaz. Burda şeyimz var. çizizimimz. Burda resmimiz var yukarda yazımız var. Gördüünüz gibi, hıyar - is - goooooood. Yani inşallah beğenirsiniz @adenzu54 adlı arkadaşmızın pp sinden esinlendim yani...
  25. RedFail

Hitman Minion | Minecraft Edition

Herkese merhaba arkadaşlar, Hitman Minion'un resmini minecrafta göre düzenledim, sizlere paylaşmak istiyorum. İnternette gezdim gezdim bulamadım. Bende en iyisi ben yapayım dedim. (Arkaplan dahil herşeyi ben yaptım. Skin Hariç.) (HD 1920x1080'dir. Umarım beğenirsiniz.) - Orjinal Resim -