Arama sonuçlarınız

1. fatihbugra

Leader Network ╬ Profesyonel Ekibini Arıyor ╬ Büyük Proje ╬ Profesyonel Düşünenler İçin

Selamlar Forum Gamer Üyeleri; Konu başlığından da anlayabileceğiniz üzere büyük projemiz için profesyonel ekip arkadaşları aramaktayız. Lakin bu profesyonel ekip arkadaşları alımı içerisinde maalesef ki "Yönetici - Moderatör - Rehber vs." olmayacaktır. Nedenini soracak olursanız zaten alımı...
  2. fatihbugra

LeaderNetwork ╬ Yeni Takım Arkadaşlarını Arıyor ╬ Profesyonel Düşünenler İçin ╬ Büyük Proje

Leader Network Selamlar; Güzel bir proje ile karşınızdayız. Projemiz eskileri yaşatmak uğrunda bir nevi nostaji babında. Eski nesil, eski tarz factions açmayı planlıyoruz. Eski tarz derken neyden mi bahsediyoruz? Şundan bahsediyoruz. Gecelere kadar oynayıp kastığınız, gerek boss yaparken...
  3. fatihbugra

Eski dönem factions projem için sponsor şirket aramaktayım.

Voodoo Network Selamlar; Eski nesil factions oyuncularının hasret kaldığı factions düzenini getiriyoruz. Yani artık eskilerde olduğu gibi lapisde kasacağınız, boss yaparak daha da güçleneceğiniz, gereken güce ulaşınca klanlarınızı kuracağınız ve hemen sonrasında ormana ışınlanıp kalenizi...
  4. fatihbugra

Eski dönem factions projem için sponsor şirket aramaktayım.

Voodoo Network Selamlar; Eski nesil factions oyuncularının hasret kaldığı factions düzenini getiriyoruz. Yani artık eskilerde olduğu gibi lapisde kasacağınız, boss yaparak daha da güçleneceğiniz, gereken güce ulaşınca klanlarınızı kuracağınız ve hemen sonrasında ormana ışınlanıp kalenizi...
  5. fatihbugra

Büyük düşün, büyük oyna, büyük kazan.

Selamlar; Adım "Fatih Buğra" Soyadım "UYANIK"direkt olarak konuya girmek istemekteyim. Şimdi benden bahsedecek olursak çoğu kez kendi sunucumu kurdum. Çoğu sunucuda "Kurucu - Admin" görevlerini üstlendim. Pluginlerden ve Skriptlerden kendimi idare edebilecek kadar anlıyorum. 17 Yaşındayım. Ciddi...
  6. fatihbugra

Basit bir event skript

Selamlar; Skript İşlerine Yeni Başladım Hatta Bugün Başladım Videolardan Edindiğim Kaynakları Bir Araya Getirerek Bir Event Skripti Yapmaya Çalıştım Ve Başarılı Oldum. Dediğim Gibi Skript Yazmaya Bugün Başladım Bu Konuda Önerileriniz Tavsiyeleriniz Vesaire Var İse Hem Onları Alayım Hem De...
  7. fatihbugra

Sunucu Açacağım Ortak Arıyorum.

//edit konu kilit pls
  8. fatihbugra

Sunucu Yetkili Alımları

Merhaba Arkadaşlar Ben FatihBugra Bu Konuyu Açmamın Sebebi Daha Yapım Aşamsında Olan Serverimde Alıma İhtiyacı Duyuyorum !! Alımı Olan Yetkiler 5 Builder 2 Pluginer (Plugin Toplayacak) 4 Rehber SINIRSIZ !! Reklamcı Bu Yetkilerden Birisini Almak İçin Öncelikle Adınız: Soyadınız: Yaşınız: Skype...