Arama sonuçlarınız

1. Letus

https://www.youtube.com/watch?v=cwdbLu_x0gY

https://www.youtube.com/watch?v=cwdbLu_x0gY
  2. Letus

Don't blink, blink and your dead fast. faster than you can belive. dont turn your back dont look...

Don't blink, blink and your dead fast. faster than you can belive. dont turn your back dont look away and dont blink. good luck.
  3. Letus

roller craft

roller craft
  4. Letus

Server ile bağlantılı web sitesi

merhaba arkadaşlar biz siteye server ile bağlantılı (market top 10 oyuncu bilgisi vs vs ) eklenmesini istiyoruz hazır verebileceğimiz tasarıma yada kendisi sıfırdan yapabilecek olabilecek arkadaşlar mesaj atabilir ücretini tartışırız.
  5. Letus

Mc.RollerCraft.NET - En Delikanlı Faction Server ! - Boss/PvP/EnchSistemi/Repair - Kuruluş © 2013

açılmış sonunda server :Dfotoların güncellenmesi lazım harika gidiyorsunuz :D
  6. Letus

Sunucum Sürekli Kapanıyor

the legend plugin paketinde ilk başlarda sorun çıkmıyor ama ilerleyen zamanlarda çıkıyor o yüzden hiç denemeyin
  7. Letus

ChestCommand Market

arkadaşlar elinde hazır chestcommand market'i olan varmı birde bunun buglu olduğunu duydum bugunu bilen varsa anlatabilirse birde :D
  8. Letus

RCON Nedir Nasıl Kullanılır ?

türkçe olsada anlasam :D nasıl kullanılıyor :D
  9. Letus

RCON Nedir Nasıl Kullanılır ?

arkadaşlar biliyorsunuz server.prop da rcon var genelde bizde kapalı ama ben telefonda konsola ulaşmak için rcon gerektiğini öğrendim nedir bu rcon ? nasıl kullanılır ? nasıl ayarlanır? şifresi falan nedir ? bilen bi arkadaş bizi aydınlatırsa çok seviniriz
  10. Letus

F Chat Okuma

dalgamı geçiyorsunuz :Ddaha yardımcı olabilirmisiniz ?
  11. Letus

F Chat Okuma

arkadaşarlar oyuncuların yaptıkları /f chat allycht ları normal sohbetten görmek istiyorum socialspy gibi yalnız skript ile olmasın bir plugin öneriniz var veya tavsiyeniz varsa lütfen yazın :D teşşekkürler
  12. Letus

Klan Sohbeti Okuma

yapılamaz f chat yazdıktan sonraki diğer mesajlar klan sohbeti oluyor yani on command sadece f chati anlar diğer yazdığı sohbetleri anlayamaz
  13. Letus

Klan Sohbeti Okuma

oyundan diyorum
  14. Letus

Klan Sohbeti Okuma

Arkadaşlar Opların socialspy gibi klan mesajlarınıda görmek istiyorum onu nasıl yapabilirim ?
  15. Letus

Warplarda Ok Atmayı Engelleme

hayır zaten alev yayılmıyor bana gereken okun alevinin olmaması yada ok atamamaları
  16. Letus

Warplarda Ok Atmayı Engelleme

arkadaşlar warplarda alevli ok veya ok atmayı engellemeye yarayan flag varmıdır? teşşekkürler
  17. Letus

Link Açmak

tellraw oyuncu seçmemi istiyor ayrıca dediğiniz gibide olmadı yapamadım sanırım ?
  18. Letus

Link Açmak

komik mi @GameWarrior ? link tıklayınca açılsın istiyorum @IRFN rica etsem yardımcı olabilirmisiniz ?
  19. Letus

Link Açmak

Sunucuda iken Tıkla veya istedğiniz yazıya tıkladığınızda tarayıcınızdan link açmak istiyor SO da vardı galiba bu nasıl yapılır nasıl ayarlanır bilen varsa teşşekkürler
  20. Letus

En Sevdiğiniz Üye ?

@Letus
  21. Letus

Minecraft Nick Önerileriniz

BohdaÇıhabilirHD önerim :D
  22. Letus

Burdayız İlgili herkes Var İlgisiz Kimse Yokdur >>>> Reaksion.

normal konuların altına reklam atmanız hoş bir davranış değil.
  23. Letus

Aynı Anda Oyunda Tek İP Hesap

reklam yapmak yasaktır
  24. Letus

yanlış anladınız max register ip sormuyorum ayni ip altinda kayit olan 2 kullanicinin ayni anda girememesini diyorum
  25. Letus

Arkadaşlar ben sunucuya aynı anda giren tek bir ip hesap olmasını istiyorum aynı anda sunucuda ikinci bir aynı ipte oyuncu olamasın authmeden ayarlanabilirmi ? ayarlanamaz ise hangi plugin ile yapabilirim ?