Arama sonuçlarınız

1. CrafterMan24

Başım döndü yeter*

Başım döndü yeter*
  2. CrafterMan24

Minecraft Premium 15 TL, GTA V 30 TL, Overwatch 60 TL İnanılmaz Fiyatlar Onlarca Mutlu Müşteri!

Önüne gelene parayla bildirim hakkı verilirse olanlar*
  3. CrafterMan24

Sanırım biraz mağara.raw oldu

Sanırım biraz mağara.raw oldu
  4. CrafterMan24

Yey yeni pp

Yey yeni pp
  5. CrafterMan24

Rudra Beintehaa'dan değil Rangrasiya'dan. Khushi ise Iss pyaar ko kya naam doon?'dan (Kanal 7...

Rudra Beintehaa'dan değil Rangrasiya'dan. Khushi ise Iss pyaar ko kya naam doon?'dan (Kanal 7 takip etmiyor, başka yerlerden izliyor*)
  6. CrafterMan24

Yey Steve Ballmer

Yey Steve Ballmer
  7. CrafterMan24

Premium hesabım çalındı!!!!!!!!!!!!!!!!

Bende şans yok hep ondan*
  8. CrafterMan24

Java Dersleri - Devam Etmeyecek

Aslında Java ve .NET de JIT derleyicili olduklarından çalışma zamanında satır satır okunarak interprete ediliyorlar. Java ve .NET derlenmesi kodu Java için "Bytecode", .NET için "CIL" adı verilen bir "dil"imsi şeye dönüştürüyor, ve bu kod satır satır okunuyor. .NET CIL örneği: .class public Foo...
  9. CrafterMan24

Bu arada, ben BSD'den emekli subay Rudra Pratap Ranawat. [IMG] Hoj çıkmış mıyım?

Bu arada, ben BSD'den emekli subay Rudra Pratap Ranawat. Hoj çıkmış mıyım?
  10. CrafterMan24

Doğal olarak sağlıklı.

Doğal olarak sağlıklı.
  11. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

Tutmadı Alttaki kişinin multimetresi var.
  12. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

Yey Tuttu :C Alttaki kişi Bollywood takip ediyor*
  13. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

Tutmadı. Alttaki kişi Rudra Pratap Ranawat (ya da onu tanıyor*) Rudra Pratap Ranawat:
  14. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

Tutmadı. Alttaki kişi Rudra Pratap Ranawat (ya da onu tanıyor*)
  15. CrafterMan24

Hadin, caps paylaşıyoruz.

Sübliminalde ne yazıyor xd okuyamadım :C
  16. CrafterMan24

Hadin, caps paylaşıyoruz.

10 karakter sınırı xd
  17. CrafterMan24

[Yazılım-Programlama] [Grafik Tasarım]

@İnanılmaz'ın söyledikleri doğru. En temel C, sonra bunun üzerine basamak basamak C++ ve C#'ı çıkabilirsin. Hepsi aynı atadan zaten, syntax temel yapıları aynı. Ve yine @İnanılmaz'ın dediği gibi C'den C++'a geçerken bazı kodlama stillerini bırakıyorsun, özellikle C işletim sistemimi C++ ile...
  18. CrafterMan24

k thx

k thx
  19. CrafterMan24

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Ben low level programcıyım :( İşletim sistemi yapmak, donanımsal komutlarla uğraşmak, sürücü yazmak, derleyici yapmak falan :( C, Assembly falan ile ilgileniyorum ben. Tabii halen C# ve Java biliyorum (fakat Bukkit API ile çok az uğraştım) ama pek de kullandığım söylenemez xd Büyük ihtimal...
  20. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

O Arnav, O Ünlü Hint aktörü
  21. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

1/2 oranda tuttu. Alttaki kişi Barun Sobti.
  22. CrafterMan24

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Launcher'ınızda arkaplan müzik paketleri neden zorunluluk anlamıyorum. İnternetim fazlasıyla yavaş ve ses kartım çalışmıyor, bilgisayarımdan ses alamıyorum. Sırf bu sorun yüzünden ne kadar girmek istesem de sunucuya giremiyorum*
  23. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

Tuttu xd Alttaki kişi Jalebi* ( )
  24. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

Tuttu. Alttaki kişi Barun Sobti'yi ya da Sanaya İrani'yi tanıyor. Ya da Jalebi yemeyi seviyor.
  25. CrafterMan24

Tuttu Tutmadı?

Tuttu. Alttaki kişi Barun Sobti'yi ya da Sanaya İrani'yi tanıyor. Ya da Jalebi yemeyi seviyor.