Arama sonuçlarınız

1. ProBroMan

1.8X [BedelsizTR] - Eski Survival Tadı Burada | Çiftci,Zaman,Boss Ve bir sürü güzel sistemler.

Yorumun için teşekkürler. Minecraft TR'de 1.8 Güzel Survival Sunucuların Nerdeyse Hıç Olmamısıyla 1.8 Açmaya Karar Verdik.
  2. ProBroMan

1.8X [BedelsizTR] - Eski Survival Tadı Burada | Çiftci,Zaman,Boss Ve bir sürü güzel sistemler.

BedelsizTR Hayatta Kalma Sunucumuz'daki Sistemlerden Bahsedelim Kısaca Fotoğrafları okuyarak bilgi edinmiş olursunuz Sunucumuz'dakı Warp(Bölge) Fotoğraflarına Göz Atalım Güzel Buildler için Mimarlarımiza Teşekkürler :) Spawn Orman Çiftçi Yetkili Kadromuz: KURUCU: XAN...
  3. ProBroMan

Yardım CrazyCrates Yardim

Merhabalar serverimde kasa plugini kullanıyorum (crazycrates) öncelikle 2 sorunum var birisi give all komutu çallışmıyor sadece yazan kişiye veriyor bunu 2. sorunum anahtarı sandığa sağ tıklamadan açılabiliyor yere tıklasan falan açılıyor sürüm 1.8.8 kullanıyorum
  4. ProBroMan

Yardım FORUMA konu açacak bırısı

Merhaba Fıyatta anlaşırız Survıval sunucumuzun konusunu yapıcak ve forumda paylaşıcaz Deneyımlı bır forumcular olursa bana ulaşsın DC: XAN#7114
  5. ProBroMan

Yardım 70 TL BÜTÇE | Sunucumuzun reklamini forumda konu tasarimi yapicak biri lazim

Merhaba arkadaslar yeni survival sunucumuzun KONU TASARIMINI forumda profosyenel sekilde editlicek birine ihtiyacimiz var BUTCE 70 TL DC : Lülu#2640 DC : Lülu#2640 EKLEYIN KONUSALIM
  6. ProBroMan

İstek ÜCRETLI ÇOK SAĞLAM Emek Survival 1 8 Plugin paketi Maple birlikte alicam gerekirse

200 TL Bütçem var Baya sağlam emek survıval paketı alıyorum 1 8 olmak zorunda ve yenı nesıl gelıştırıcı sıstemler olması gerekıyor Ilgı çekıcı ve yardımcı plugınler olursa mutlu olurum
  7. ProBroMan

ÜCRETLI | Survival Sunucumuz için TECRUBELI VE BECERIKLI Pluginer,Skripter Araniyor.

Merhaba arkadaşlar Survıval sunucumuza tecrübelı plugıner arıyoruz Dıscord adresım bu ekleyın konuşalım ILKSENCILER GELMESIN LÜTFEN. DC : Lülu#2640 DC : Lülu#2640
  8. ProBroMan

KlonMC | Ocak Ayının Sonuna Kadar En Fazla ADA Levelıne Sahıp Oyunucumuza 150TL Gerçek Para!

SUNUCU IP ADRESIMIZ : KLONMC.KEYUBU.COM ÇOK DAHA FAZLASI IÇIN SUNUCUYA BUYURUN SÜRÜM : 1.8
  9. ProBroMan

Yardım [ÜCÜRETLI] Minecraft Sunucumuzun Konusunu Açmamızda Yardım Edıcek Arkadaş Arıyoruz

Merhaba Arkadaslar yenı açtığımız mınecraft op skyblock sunucumuzun forum gamerde konusu açıcak bı arkadaş arıyoruz Karşılığında 60 tl verıcez ılgılenenler discord adresime yazsin hemen : SANSAR#2640 Yada buraya yorum kismina yazsin
  10. ProBroMan

İstek 1.8 Şarkı Plugını

Merhaba 1 8 ıçın çalışan mınecraft müzık plugını arıyorum eskıden vardı hatırlıyorum Bılen varsa yazsın
  11. ProBroMan

Minecraft Note Plugin [Müzik Plugini]

2020 Bu plugin calişmıyor arkadaşlar sorun nedır acaba?
  12. ProBroMan

Yardım ÜCRETLI -- Foruma güzel bır konu açıcak arkadaş arıyoruz

Merhaba Forum Aılesı Sunucumuzun konusunu foruma güzel bı şekılde yansıtıcak arkadaş arıyoruz 10 TL Verıcez Ilgılenenler dıscord adresımı eklesın DC : SANSAR#2640 DC : SANSAR#2640
  13. ProBroMan

Yardım Crazy Cate Kasalarin Uzerinde Yazi Cikmiyor | Acil Yardim

Birader başka plugın falan kullanamam eğer cevabınız yoksa boş yere yazmayın Paralı bır plugın bu ve tüm sunucularda çalışıyor normal sadece bı yanlışlık var
  14. ProBroMan

Tecrubeli Skripter aranir | Parasi neyse vericez | DC : SANSAR#2640

Oncelike merhaba arkadaslar Parasiyla skript yazdiracagimiz tecrubeli bi arkadas ariyoruz sunucumuza Yasi 16+ olanlar yazsin lutfen DC :SANSAR#2640 DC :SANSAR#2640
  15. ProBroMan

Kardeşım ne aternosu KEYUBU aldık sunucuyu Paralı bır sunucu yanı
  16. ProBroMan

İstek Oyunda Zaman Gecirdikce Kazanilan Hediyyeler

Bekliyorum kankam lutfen biraz seri olursa sevinirim.
  17. ProBroMan

İstek Oyunda Zaman Gecirdikce Kazanilan Hediyyeler

Öncelıkle herkese ıyı akşamlar arkadaşlar Yardımcı olucak kardeşlerıme şımdıden çok teşekkürler ŞÖYLE bir şey ISTIYORUZ Mesala oyunda 1 saat gecırdım 1 saatım tamam oldugunda ekrana yazı cıkıcak 1 SAATdır sunucudasın dıye Ve 3 saat olduğunda bıtane Zaman Kasası anahtarı verıcek dıyelım O anahtar...
  18. ProBroMan

Merhabalar Crazy Cate plugini var sunucumuzda kasalar yaptik ama kasanin uzerinde bilgilendirici yazi cikmiyo Guncelledik plugini falan ama olmadi yine Acil Yardim Edermisiniz?
  19. ProBroMan

Yardım VIP kitlerine golem spawneri veya elmas blok spawneri ekleyemiyorum

Skriptini biliyosan atarmisin kanka?