Arama sonuçlarınız

1. delete_clem

Yardım Essentials Chat prefix problemi.

Prefix içerisinde herhangi bir şey yazınca rütbeyle beraber sol tarafta oyuncunun bulunduğu world gösteriliyor. Config.yml üzerinden değiştirmeme rağmen problem çözülmedi.
  2. delete_clem

Yardım Minecraft Premium ve 1.18

Merhaba arkadaşlar, yıllardır Minecraft'tan uzak bir şekilde hayatımı sürdürürken 1.18 sürümünün gelmesine şahit oldum. Küçük bir deneme yapmak için launcher üzerinden giriş yapmayı denedim. (MC orijinal launcher) Hata verip sadece demo sürümünü oynayabileceğimi söyledi, bende 1.18'in özel bir...
  3. delete_clem

Dünya'ya girerken oyunun çökmesi

Merhaba dostlar, bugün size yeni projemi vs. anlatmak için gelmedim.Sizden yardım istemek için bu konuyu açıyorum. Sorunum kısaca şöyle: Birkaç ay önce MC'yi kişisel sebeplerle bıraktım ve işletim sistemimi Windows 7 olarak değiştirdim.(Eskisi Windows 10) Uzun bir aradan sonra 1.14 sürümüne...
  4. delete_clem

2. El Almak

Merhabalar ben şimdiden pc toplamak için hazırlık yaptım. Fakat pc 'nin parça fiyatlarına baktığımda (en azından bana göre) oldukça pahalı olduğunu gördüm. 2 el parçalar ise daha ucuz fakat size soruyorum 2 el parça alırsam başıma ne gibi kötü olaylar gelebilir. Mesela telefon alırsın 2 ay...
  5. delete_clem

Rol Yapılabilecek Oyunlar

Merhabalar ben Murat. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. SAMP gibi rol yapabileceğim bir oyun var mı? Unturned ve ARMA 3 'e sistem im yetmiyor. Daha çok SAMP gibi fakat düşük sistemli diğer kişilerle rol yapabileceğim bir oyun var mı? :)
  6. delete_clem

Ofis te çalışmak

Ofiste çalışanlar ne yapıyor? Acaba merak ediyorum. Tüm gün pc başında neler yapıyorlar. Bilen varsa yazabilir mi SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. delete_clem

[Istek] PercabethFanTr 'nin Istek Talebi

Discord ve Facebook da olduğu gibi daha fazla emojinin gelmesi.
  8. delete_clem

GTA SA ,CLEO Kurma Rehberi

Merhaba sayın forum sakinleri; Bu gün sizlere GTA SA oynayanların çok işine yarayacak bir konu ile karşınızdayım. CLEO, modları açmak için kullanılan bir yazılımdır. İlk önce cleo indirmemiz lazım. Link: http://cleo.li Ok işaretinin gösterdiği yere basıp indiriyoruz. İndirdikten sonra setup u...
  9. delete_clem

Bilgiler

Merhaba sayın forum sakinleri; Bugün sizlere bir şey danışmak istiyorum. Bazı Host şirketlerine kaydolurken TC Kimlik No, Adres , Posta Kodu gibi bir şeyler gördüm. Ben bu bilgileri boş bırakıp kaydolsam herhangi bir şey olur mu?
  10. delete_clem

SAMP Sunucu Türleri

Merhabalar sayın forum sakinleri; Bu gün sizlere "SAMP Sunucu Türleri" hakkına bilgi vereceğim. 1-FreeRoam: Bu sunucu türünde araba spawnlıya biliyorsunuz , ama Hydra(Jet) ve ya Tank gibi araçlar oyunun düzenini bozabildiği için spawnlanması çoğu sunucu da yasaktır. Oyunda adminler tarafından...
  11. delete_clem

SAMP Nedir? Nasıl İndirilir/Kullanılır?

Merhaba Forum Sakinleri; Bu gün sizlere SA:MP Hakkında bazı bilgiler vereceğim. En uzun ismiyle "Grand Theft Auto San Andreas Multi Player" dır. Tabi herkes "samp" diyor, ki bende öyle diyorum. GTA 4 den itibaren Rockstar Games kendi oyun sunucularını kullanıyor, ki bu birçok oyun modunu...
  12. delete_clem

Sanal Yaşam | Gerçek Hayat Simülasyonu | Silah,Meslek,Sınav Ve Fazlası

Tıklana Bilir Linkler: https://**********/E5cyQSq (Discord) Hasta olduğumdan dolayı konu tasarımı kötü olabilir. Kusura bakmayın. En yakın zamanda güncellemeye çalışacağım.
  13. delete_clem

[Yardım]VPS/VDS İle Oyun Açma

Merhaba forum sakinleri; Bu gün sizlerden bir şey hakkında yardım isteyeceğim.VPS/VDS sunucu üzerinden oyun açmak istiyorum. Amacım oynamak değil. Sadece afk kalmasını istiyorum. Bir video da adam bir programla sanal bilgisayara bağlanıyor. Bende öyle istiyorum. Yardım eden herkese teşekkür...
  14. delete_clem

Sherwood Dungeon

Merhabalar forum sakinleri; Bu gün sizlere Sherwood Dungeon isimli oyunu tanıtacağım. Oyunu küçüklüğümden beri oynuyorum ve çok eğlenceli(bence). Oyun MMORPG katagorisinde dir. Genel amacı ise insanlarla arkadaşlık kurabileceğiniz ve canavarlarla savaşabileceğiniz bir oyundur. Canavarları Web...
  15. delete_clem

Oyun a ne oluyor?

Merhaba forum sakinleri; Bu gün sizlere bir sorunumu anlatacağım. Minecraft a Tek Oyunculu da bir haritaya girdiğimce 1FPS oluyor, ama HyPixel in lobisinde bile 30-40 FPS e en fazla düşüyor. Bundan bir ay önce böyle bir şey yoktu. Bu gün girdiğimde fark ettim ve Belleğin %80 ni kullanıyor...
  16. delete_clem

Ne Kadar Tutar Sizce?

Merhaba forum sakinleri; Bu gün sizlere bir şey danışacağım. Bir kaç haftadır bir sunucu üstünde çalışıyorum. Sunucum, gerçek hayat simülasyonu olacak ve bütün skriptleri ben yazıyorum. Her şeyi gerçekçi yapmaya çalışıyorum. (3D Araba,Motor vs.,15 den fazla silah vb.)Sizce sunucum tutar mı? Siz...
  17. delete_clem

Dikkatim dağılıyor

Merhabalar bu gün sizlere bir konu hakkında yardım isteyeceğim. Sunucu açacağım(Konusu vardı,biraz daha gelişince sunucu tekrar açacağım) ve skriptlerini ben ben yazıyorum. Normalde 3 günde bitecek iş benim dikkat dağınıklığım yüzünden 1-2 haftaya uzuyor. -Şarkı dinlerken yapmayı denedim , ama...
  18. delete_clem

Gerçek Hayat Simülasyonu Sunucusu(Youtuber Alımları)

Merhabalar forum sakinleri; Ben Murat Serda; Bu gün sizlere kendim yaptığım sunucuma yetkili alacağım. Host Firması: Kodzer İp Adresi: Bakımda Sunucu Rami: 2GB Sunucu Türü: RPG Sunucu Sürümü: 1.12 Youtuber alımları vardır.Katılım şartları aşağıdadır; -En 250Abone -Bir video da genel olarak...
  19. delete_clem

Sanal Yaşam-Gerçek Hayat Simülasyonu

Merhabalar,ben "Sanal Yaşam" sunucusunun kurucusu ; Murat. Bu gün sizlere üstünde çalıştığım sunucuyu tanıtacağım.Sunucu "Gerçek Hayat Simülasyonu" dur. Konuyu uzatmadan tanıtıma geçelim. Host Firması: Kodzer İp Adresi: Bakımda Sunucu Rami: 2GB Sunucu Türü: RPG Sunucu Sürümü: 1.12 Harita...
  20. delete_clem

Server a girdiğim an donuyor

Merhabalar bu gün sizlere bi sorunumdan bahsedeceğim. Herhangi bir server a girerken arada sırada donuyor ve öyle kalıyor fakat chat normal şekilde devam ediyor. Sonra kickliyor(Cracklilerde şifre giremediğim için) ve MC tamamen donuyor. Ama hala yanıt veriyor ve arayüz çalışıyor(Üzerine gelince...
  21. delete_clem

Efsanelerden "SweetNetwork"(Eski Hayat RPG) e Ne Oldu?

Merhaba sayın forum sakinleri; Bu gün uyandım ve bir server a girmek için hamachiyi açtım.(Uzun süredir hamachi kullanmıyordum.) O sırada aklıma SweetNetwork geldi. Neden diye sorarsanız. SweetNetwork geçen yıl[Daha da eski olabilir ;( ] (Açılacağını duyurduğu zamanlar) beni sunucuyu açmadan...
  22. delete_clem

Sizce Nasıl Olur?

Merhabalar...Ben Murat Serda bugün sizlere bir şey danışmak için bu konuyu açtım. İlk Önce Kimim Ben? Adım Murat Serda . Yaşım 14 ve Acemi derecesinde Skript yazıyorum. Daha önce bir kaç sunucu da yetkili oldum. Ama genel olarak oyuncu oldum ve sunucular da ki eksikleri bulmaya çalıştım. Projem...
  23. delete_clem

50 Kuruşa Sunucu Açmak Caiz midir?

Merhabalar bu gün sizlere yeni keşfettiğim tür hakkında konuşacağım. Türümün ismini "Her eline para geçtiğinde sunucu açan" olarak belirledim. Bu tür genel olarak 10-15 tl ye sunucu açıyor ve sunucularında her şey i hazır olarak kullanıyorlar. Bu tür her ay yeni sunucu açar ve açdığı saniye...
  24. delete_clem

Title Çalışmıyor

Merhabalar Skript Yazıyorum SkRayFall Çalışmadığı Için minecraft in kendisini kullanıyorum. Single Player da çalışıyor fakat serverda bu komut çalışmıyor SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  25. delete_clem

Hack Pixel(Hy Pixel)

Merhabalar bu sıralar hypixelde çok fazla hack olduğunu fark ettim. Yıllardır(Aralıklarla) hypixel oynadım son günler dışında hiç hack le karşılaşmadım. Youtube de biraz araştırınca bir adamın HyPixel de hack açıp oynadığını gördüm ve banlanmadigini idda ediyordu. Sizin fikirleriniz nedir...