Arama sonuçlarınız

1. A

Lapis Kırınca Kasa Anahtarı verme.

Merhaba Lapis Kırınca 5% Şansla NeonKasa Anahtarı Verecek Bunu yapabilecek birçok kişi vardır ben denedim hatalı oldu. cratesplus kasa plugini bu arada.
  2. A

ColareNW | Yetkililerini Arıyor! | Hemen Yerini Kap

Merhaba, Ben Ahmet 2 Yıldır Sunucu Kuruyorum. Biraz Tecrübe Kazandığımı Düşünüyorum. 5 aydır ColareNetwork Adı Altında Sunucu Kuruyorum. Tabi Önceleride Kaliteli Sunucular Oluşturdum...
  3. A

Sunucuya Ortak Alıyorum.

Ortak Arıyorum. Sunucu İçin Bİr miktar Bağışta İllaki bulunması gerek İletişim Skype: facebook:ahmetemin654
  4. A

ColareNW|HUB Sunucu|SkyBLock|Faction|Alımlar !

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Bu konuda sizlere açacağımız olan Hub sunucusunun alımlarını yapacağız. Sunucu için çok fazla bir bütçe ayırdık.Kapasitesi 100 olması planlanıyor. Sponsor: (0/1) "Sunucuya maddi destek sağlayan kimsedir." Mimar: (0/3) "Daha önce yapılmış haritaları olması...
  5. A

Sunucuya Ortak Aranır.

Bizler siz oyunculara güzel eğlenceler ve aile ortamı oluşturmaya çalışan 2 arkadaşız.Bu yolda sizlerin desteğiyle gelişmeyi umarak devam edeceğiz şimdi bir diğer konuyu ele alalım. Sunucu Bilgileri İp: play.colarenw.com Host:Nitrado Ortak Olacak Kisinin bir miktar parası veyahutta sunucusu...
  6. A

İstek ColareNW|Skyblock Mapı lazım Ücret Verilecek !

ColareNetwork adlı Sunucuma Ücretli Bir SKyblock Mapı Yapacak kisi aranıyor İstedigi kadar para verilir. Skype:Milesso.Gamer
  7. A

Mimar ALımı ColareNW|Skyblock|Faction|Eggwars

Selam beyler bana bir mimar lazım. para isterse parada veririz. sıkıntı yok skyblock spawnı yapacak bana şöyle güzel. > Yaşın hiçbir...