Arama sonuçlarınız

1. Eren_Kaya

Play.Craftisle.Online | Yeni Nesil OPSkyBlock - Metin Sistemi - Kasa - Rank - Spawner - Eventler ve Dahası! [1.8.x-1.14.x]

Merhaba, sunucu içerisinde olan özellikleri maalesef buraya tamamen yazamadık. Yeni başlayacağınız bir diziden spoiler yemek gibi bir şey olurdu açıkçası. Yorumunuz için teşekkür ederim.
  2. Eren_Kaya

Play.Craftisle.Online | Yeni Nesil OPSkyBlock - Metin Sistemi - Kasa - Rank - Spawner - Eventler ve Dahası! [1.8.x-1.14.x]

3. Eren_Kaya

[YENİ]-VANİLLA 1.14.2 Sunucu Hyrule Legacy Yine Yine Yeniden

sunucuya girince hareket edemiyorum, chatten bir şey yazmak için de biraz hareket etmem gerekiyormuş. dünyanın en çelişkili sunucusu :d
  4. Eren_Kaya

[Skript] Skriptim Basit Event Yapıyor :) Skriptime Bakarsanız Sevinirim :D

command /eventyap: permission: otoevent.admin description: Otomatik eventyap komutu. trigger: broadcast " &5&lOTOEVENT &6&l> &41 &adakika içerisinde event başlayacaktır." broadcast " &5&lOTOEVENT &6&l> &aLütfen envanterinizde dağıtılacak eşyalar için yer açınız."...
  5. Eren_Kaya

MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Oynanmayan bir sunucuyu bu kadar zamandır ısrarla açık tutman saçma bence. Başka projelere yönlenmelisin. Sen sadece kendi isteğin üzerine sunucu açıp bunu oyunculara tanıtıyorsun. Oyuncuların ne istediğini de umursa biraz.
  6. Eren_Kaya

Hosting Değil, Tosting Arıyorum!

Ben bu konuyu 2 Mayıs'ta açtım fdjkdflhfdjıok Rabisu daha 2-3 gün önce cevap verdi. Rabisu ile ne yaşadın bilmiyorum ama saçmalamaya yer arıyosun cidden dfkljdfk
  7. Eren_Kaya

Bilmem görebiliyor musun ama ben kimseden sunucu istememişim. Hostingler ile alakadar olan arkadaşlara "en ucuz hosting hangisi" gibi bir soru sormuşum. A pardon ya ben neden yorum yazıyorum ki, zaten göremiyordun..
  8. Eren_Kaya

1 GB 20 kişilik sunucu için teşekkürler @Rabisu ^^
  9. Eren_Kaya

Arkadaşlarımda oynamak için sunucu arıyorum. Bunun neresi boş?
  10. Eren_Kaya

Valla iyi olur ya klfdhjkfd
  11. Eren_Kaya

Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2019 |

Demedi demeyin. Geçmiş olsun.
  12. Eren_Kaya

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Neresi zorlu sunucu pek anlayamadım da.. Kit almak falan mı zorluyor insanları? Gerçek survival deneyimi aynen...
  13. Eren_Kaya

Play.GokTurkiye.Net | Ilk ve SON kez sıfırlandı! | Herkes Gider Biz Kalırız!

Hard survival, ama kitlerinde yemek var... Baya hardmış.
  14. Eren_Kaya

Siz bu şekilde bu sunucuyu fazla ayakta tutamazsınız. Siz dememin sebebi saygımdan değil, bir şeyi beceremeyen tek kişi olmadığın, birkaç kişi olduğunuz için.
  15. Eren_Kaya

Oyuna girmediğimde arsamın silindiğini bana hiçbir şekilde belirtmediniz. Oyun içerisinde /kurallar, /bilgi gibi komutlar yok. Tamamen kendi kafanıza göre arsamı sildiniz. O arsada 3 kişinin eşyaları, paraları vardı. 3 kişi sizin yüzünüzden oyunu bırakmak zorunda kaldık.
  16. Eren_Kaya

Oyuna, saçma sapan nedenlerden dolayı giremiyorum, hata veriyor. Hata çözülemiyor. Oyuna giremediğim için de arsamdaki her şey siliniyor. Bu kadar saçma bir sistem olamaz.
  17. Eren_Kaya

Orta Çağ, Roleplay Sunucusu (Krallık Tarzı) İçin Öneri Plugin İsteği

Krallık sistemi ile yönetilen, başlangıç için 2 krallıklı bir sunucu açacağım. Skriptler falan yazıyorum şu anlık ancak bildiğim pek roleplay veya krallık plugini yok. Bildiğiniz roleplay veya krallık tarzı pluginler var ise belirtir misiniz?
  18. Eren_Kaya

Akşam 9-12 arası falan bakıyorlar galiba.
  19. Eren_Kaya

Yapılan 2 başvuru reddedildi, ikisinde de hiçbir sebep söylenmedi. Başvurunuz reddedildi. Nedenini merak ediyorsanız bu mesajı cevaplayınız. Şu attığım mesajlara bakar mısınız artık?
  20. Eren_Kaya

Bir yardım komutu olmalı bence. Mesela arsa alıcam, nasıl alındığını bilmiyorum. Helpop'tan yetkililere yazıyorum, cevap yok..
  21. Eren_Kaya

Guardians of Adelia [Açık Beta]

Kapalı beta aktif ise nereden giriş yapabilirim?
  22. Eren_Kaya

Guardians of Adelia [Açık Beta]

Şuraya bir mesaj bırakaym da sunucu açıldığında haberim olsun. Güzele benziyor. :D
  23. Eren_Kaya

Desem Ki 10 Adet Minecraft Sunucusu Dağıtıyorum?

Siz olaya kendi açınızdan bakıyorsunuz, biz kendi açımızdan. Sunucuyu test etmek için oyuncuya ihtiyacınız yok.