Arama sonuçlarınız

1. Eren_Kaya

Play.Craftisle.Online | Yeni Nesil OPSkyBlock - Metin Sistemi - Kasa - Rank - Spawner - Eventler ve Dahası! [1.8.x-1.14.x]

2. Eren_Kaya

Orta Çağ, Roleplay Sunucusu (Krallık Tarzı) İçin Öneri Plugin İsteği

Krallık sistemi ile yönetilen, başlangıç için 2 krallıklı bir sunucu açacağım. Skriptler falan yazıyorum şu anlık ancak bildiğim pek roleplay veya krallık plugini yok. Bildiğiniz roleplay veya krallık tarzı pluginler var ise belirtir misiniz?
  3. Eren_Kaya

Desem Ki 10 Adet Minecraft Sunucusu Dağıtıyorum?

AR-GE (araştırma-geliştirme) aşaması için tam "10" adet Minecraft sunucusu dağıtıyoruz! Minecraft sunucu satışlarına başlayacak olan firmamız, açık tespit etmek için tam 10 adet 1 gb ram ile birlikte sunucuyu ücretsiz sağlıyor. AR-GE çalışması boyunca sunucunuzu istediğiniz gibi...
  4. Eren_Kaya

İstek Faction Bütün Warplar

Faction sunucum için bütün warplarıyla birlikte (Spawn, Lapis, Hammadde, Rütbehammadde, Event, Madeneventi, Ench, Örs, Edit, v.s. v.s.) map lazım. Yapan kişiye 3 aylık 1gb minecraft sunucusu verilecek.
  5. Eren_Kaya

Stop komutu işlevsiz

on rightclick with nether_star: cancel event loop all blocks in radius 2 around event-block: if loop-block is stone: stop else: send "sa" stop komutu olmasına rağmen loop-block kadar "sa" gönderiyor Chat'e.
  6. Eren_Kaya

Hosting Değil, Tosting Arıyorum!

Şimdi arkidişler aradığım Tosting ucuz olmalı. Aradığım tek özellik ucuz olması. Bir de pahalı olmasın. Ucuz olursa daha iyi olur. Teşekkürler. Not: Oyunculara açık bir sunucu değil, birkaç kişi oynamalık bir sunucu. Mümkünse ram olmasın falan yani dhdfhr
  7. Eren_Kaya

[İstek Plugin] Balık Çeşitliliği

Minecraft'ta balık tutarken çok saçma sapan eşyalar verebiliyor. Ayrıca balık çeşitliliği de çok az. Acaba pluginlerde denizden sadece balık çıkması sağlanabilir mi? Bu yapılabiliyorsa güzel. Ek olarak birde balık çeşitliliği arttırılırsa (Normal balık çıkacak her seferinde ama ismi değişecek...
  8. Eren_Kaya

JustSurvive.Kodzer.Net - Hayatta kalmak mı? Pek sanmıyorum..

Matag Ailesi dünyanın yok oluşunun geleceğini tahmin ettiği için o gün gelmeden önce kendilerini bu felaket sona hazırlamak istediler. İnsanlar gittikçe kötüleşiyor, herkes kendi çıkarı için savaşıyordu. Aile fertleri bilgelik, zırh işçiliği ve silah işçiliği üzerine çalışmışlardır. Bilge; her...
  9. Eren_Kaya

[YARDIM] Kağıda sağ tıklayınca perm verme

Arkadaşlar merhaba. Bir skript'e ihtiyaç duydum şu sıralar. Normalde işlerimi sadece pluginlerle hallederdim ancak bunun pluginini bulamadım. Skript isteğim zor bir şey değildir sanırım bilmiyorum :D Adı "elmas kilic blueprint" olan bir kağıda sağ tıklayınca bize bir perm vericek. Örneğin...
  10. Eren_Kaya

Minecraft Modlu Sunucu | Hosting Aranıyor |

Başlıkla belirttiğim gibi modlu bir sunucu kuracağız. Mimar hariç tüm takım hazır. Mimar bulunmazsa eğer kendi çapımızda mimariler yapacağız ancak en büyük sıkıntımız hosting. Fark ettik ki Türkiye'de FTB üzerine kurulu bir sunucu yok, ya da biz görmedik. Bir Direwolf20 sunucusu kurmayı...
  11. Eren_Kaya

[WarOfBow] Survival'da devrim yazma vakti ! WarOfBow.Nitrado.Net

Sunucu Adı : WarOfBow Sunucu IP Adresi : warofbow.nitrado.net Sunucu Kişi Sayısı : 24 Sunucu Versiyonu : 1.7.2 Facebook Adresimiz : www.facebook.com/mcwob Ekibimizden Skype Adresi : eren.kaya15 ______________________________________________________________________ WarOfBow ekibi olarak...
  12. Eren_Kaya

www.overle.com Yeni açıldı kayıt olun :D

www.overle.com sitemiz yeni açılmıştır hepinizi bekleriz. Sosyâl paylaşım sitesidir.
  13. Eren_Kaya

WarOfBow.Trwebplaza.Com | KitPVP'nin Yeni Adresi |

::: Bilgiler ::: Server IP: Warofbow.Trwebplaza.Com Server Sürüm: 1.7.2 Kişi Kapasitesi: 25 ( İsteğe göre artabilir. ) Ram: 1.700 MB ::: Resimler ::: Burası oyuna girdiğinizde ilk doğduğunuz yer. VIP bilgileri, VIP kitleri ve normal kitler karşınızda olacaktır. Burası Arena. Şimdilik idare...
  14. Eren_Kaya

WarOfBow -_- Sizi Elimizden Geldiğince Zorlayacağız !

::: Bilgiler ::: Server IP: Warofbow.Nitrado.Net Server Sürüm: 1.7.2 Kişi Kapasitesi: 24 Ram: 2 GB ( 2048 MB ) ::: Özellikler ::: İpeksi dokunuş ile Spawner kırma. Açık arttırma. Hileler engelli. Kafa düşürme. Altın kürek ile Claim atma. Ağacın en altından kırınca hepsi düşer. Oyuncuların...
  15. Eren_Kaya

WarOfBow -_- Sizi Elimizden Geldiğince Zorlayacağız !

::: Bilgiler ::: Server IP: Warofbow.Nitrado.Net Server Sürüm: 1.7.2 Kişi Kapasitesi: 24 Ram: 2 GB ( 2048 MB ) ::: Özellikler ::: İpeksi dokunuş ile Spawner kırma. Açık arttırma. Hileler engelli. Kafa düşürme. Altın kürek ile Claim atma. Ağacın en altından kırınca hepsi düşer. Oyuncuların...
  16. Eren_Kaya

WarOfBow |-| Builder Alımı |-|

Merhaba gençler. Başlıkta da belirttiğim gibi sunucumuz için bir Builder almayı planlıyoruz. Yalnız bizim aradığımız Builder, //set veya //walls gibi komutlar kullanan Builderler değil. Elinin emeğiyle Warp'ını yapacak birini arıyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. İletişim Skype...
  17. Eren_Kaya

WarOfBow.trwebplaza.com |--) Boss--Kafa Düşürme-- (--| Faction Keyfini Bizimle Yaşayın !

WarOfBow 1.7.2 Faction IP Adresimiz: warofbow.trwebplaza.com Kişi Sayısı: 25'dir. Lag Olma İhtimali Azdır. Yetkililer İlgilidir. Bosslar Siz Bu Reklamı Okurken Yükleniyor Olacak :) Kafalar Vardır. Tabeladan Repair Mevcuttur. Chat Sürekli Temizlenmektedir. Arena: Daha kapsamlı PVP alanına...
  18. Eren_Kaya

HungerGames Sunucu Açacağım Ama Mysql..

Merhaba arkadaşlar. Ben HungerGames sunucusu açacağım fakat Mysql'yi bir türlü kuramadım. HOST: '85.190.167.16' Sunucu IP Adresi. PORT: '3306' Port sabit dediler heralde böyleymiş. USERNAME: 'ni553829_1' FTP Kullanıcı Adı. PASSWORD: '__________' Burada ftp şifresi yazıyor. DATABASE...