Arama sonuçlarınız

1. BYTH

Overwatch 2 - Topluluk Güncellemeleri

Overwatch 2'nin çıkışına sadece 1 hafta kaldı ve F2P Live Service mantığı ile oyuna yeni oyuncuları ağırlayacağız. Ancak bazı yeni oyuncular insanların keyfini kaçıracak hareketlerde bulunabilirler, ve Blizzard buna önlem almak için Defense Matrix Initiative'i duyurdu. SMS KORUMASI SMS koruması...
  2. BYTH

Overwatch 2 - Çıkış İçin Hazırlanın!

Overwatch 2'ye sadece 1 hafta kaldı! Ve 4 Ekim'deki çıkışa kadar bilmeniz gereken birkaç şey var. Overwatch 2'yi çıkışında sıkıntısız oynamak için sizin tarafınıza düşen birkaç şey var. Overwatch 2nin dünya çapında 4 Ekim, saat 22.00TSİde mevcut olması bekleniyor ESKİ OYUNCULAR VE...
  3. BYTH

Overwatch 2 - Yeni Kahraman Kiriko

Uzun süredir ipuçları (ve tatsız sızıntılar) ile geleceğini bildiğimiz "tilki kahramanı" Kiriko, Xbox Tokyo Game Show sunumunda resmi olarak görücüye çıktı! Hanzo ve Genji yanında eğitim gören ve tilki ruhunun gücünü savaş alanına taşıyan Kiriko, yüksek hareketliliğe sahip bir destek karakteri...
  4. BYTH

Overwatch 2 - Çapraz İlerleme

Çapraz İlerleme Overwatch 2'ye Geliyor: Hesap Birleştirme SSS Overwatch 2'nin çıkışı ile birlikte uzun süredir beklenen cross-progression özelliği oyuna eklenecek. Çapraz ilerleme ile oyuncular tek Battle.net hesabına bağlı farklı Overwatch hesaplarını birleştirip Overwatch 2'ye...
  5. BYTH

Overwatch 2 Ücretsiz Oluyor! - Overwatch 2 Revel Etkinliği [16 Haziran 2022]

Overwatch 2 Reveal Etkinliği sonunda geçekleşti ve oyunun çıkışındaki ve çıkış sonrasındaki yol haritası açıklandı. Sezonlar, Battle Pass, Yeni Kahraman ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olma şansı yakaladık. Oynaması Ücretsiz, Live Service Deneyim Oyun 4 Ekim 2022'de...
  6. BYTH

Minecraft Modları Nereden İndirilir ve Nasıl Yüklenir? En Popüler 10 Minecraft Modu!

Minecraft Modları Nereden İndirilir ve Nasıl Yüklenir? En Popüler 10 Minecraft Modu! Herkese Merhabalar Gamer Ailesi, Bugün sizlere nereden ve nasıl Minecraft Modları indirebileceğinizi (Hem Java ve hem Bedrock sürümlerini içerir), ve indirebileceğiniz en popüler 10 Minecraft modunu...
  7. BYTH

Overwatch'a Yeni Bir Harita: Malevento!

İçeriksizlikten kuruduğumuz bu günlerde Blizzard bizlere az da olsa bizi oyalayabilecek yepyeni bir Free-For-All haritası sunuyor: Malevento! Yeni FFA haritasında lanetli bir geçmişe sahip huzurlu bir İtalyan köyünde gezintiye çıkın. Duomo di Malevento'nun hakimiyeti için uçurumun kenarında...
  8. BYTH

İkonik Overwatch Karakterinin İsmi Değiştiriliyor

Blizzard'ın rahatsız edici olaylar sonucu büyük bir soruşturma ile karşılaştığını önceki haftalarda paylaşmıştık ve Blizzard'ın bu durumlar karşısında neler yapacağını bekliyorduk. Yönetimin değişmesi gibi eylemlerin ardından başka bir adım Overwatch takımından geldi. Soruşturmalar sonucu...
  9. BYTH

Mass Effect: Legendary Edition - Mass Effect 1

Bu kanal fazla boş kalmış, ele geçirme vakti ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oyun: Mass Effect: Legendary Edition (Mass Effect 1) Görüntülerin Çözünürlüğü: 1920x1080
  10. BYTH

Güncel Ücretsiz Oyunlar Başlığı

GÜNCEL ÜCRETSİZ EPIC GAME STORE OYUNLARI 10-02-2022 - Windbound Başlangıç: 10 Şubat 2022 Bitiş: 19 Şubat 2022 Oyun/lar: Windbound Bağlantı: https://www.epicgames.com/store/tr/p/windbound GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLAR 00-00-2022 -
  11. BYTH

Blizzard'da Yönetim Değişimi

Geçen haftalarda açılan davalar ve açığa çıkan rahatsız iddialar sonucu Blizzard çok büyük bir tepki ile karşılaşmıştı. Activision Blizzard tarafından gerekli adımları beklediğimiz bu günlerde şirket baş isminin şirketten ayrıldığını ve bundan sonra tek bir kişi yerine iki yeni kişinin şirket...
  12. BYTH

Güncel Oyun Fırsatları Başlığı

Merhabalar forum halkı, zamanla güncellenecek ve farklı sitelerden farklı indirimleri kapsayacak başlığa hoş geldiniz. Konuyu sıklıkla güncellemeye çalışacağım. Eğer kaçırdığım bir indirim olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj üzerinden bana ulaşabilir veya konu altına ayrıntıları ile indirimi...
  13. BYTH

Oyun İncelemesi Nedir ve Nasıl Yapılır? - 2021 Sürümü

Her güzel şeyin genel olarak bir devamı vardır, çünkü yeni fikirler ortaya atmak yerine önce tutan bir şeyi tekrar yapmak genel olarak daha kabul edilen bir şeydir. Oyun, film, dizi, müzik sektörü ne kadar sayarsam sayayım bundan dolayı her zaman geride kalacaklar. Ancak bazen bazı şeyleri...
  14. BYTH

Overwatch Hikayesi - Zaman Çizelgesi

Overwatch Zaman Çizelgesi 15 Mart 2012 - Siebren de Kuiper (Sigma) doğdu 26 Haziran 2013 - Reinhardt Willhelm doğdu 1 Ocak 2014 - Ana Amari doğdu 14 Aralık 2016 - Gabriel Reyes (Reaper) doğdu 21 Eylül 2017 - Torbjörn Lindholm doğdu 27 Ocak 2019 - Jack Morrison (Soilder 76) doğdu 12 Ocak 2025 -...
  15. BYTH

Overwatch Sözlük

KONU TAMAMLANMAMIŞTIR - TAMAMLANMAYACAKTIR Overwatch Sözlüğü A Adawe Uluslararası Terminal [Kuruluş] Aetria [Kuruluş] Atlas News [Kuruluş] Avusturalya Özgürlük Ordusu [Kuruluş] B C D E F G H I J K L M N O Omnica Corporation [Kuruluş] Omniumlar [Konum] Ö P R S Ş T U Ü V Y Z W
  16. BYTH

Portal Halo Infinite Hakkında Şu ana Kadar ki Tüm Bilinenler

Halo Infinite Hakkında Şu ana Kadar ki Tüm Bilinenler Xbox'ın uzun yıllardır oyun dünyasında bulunabilmesinin en büyük sebebi olarak ilk Halo ve sorasında gelen başarılı devam oyunlarını gösterebiliriz. Halo 3 belki de tüm zamanların en başarılı çıkışlarından birine sahipti ancak bu ayrıca bir...
  17. BYTH

DOOM Eternal İncelemesi

DOOM Eternal beni hem çok tatmin eden, hem de büyük hayal kırıklığına uğratan bir oyun oldu. Neden sevdim? Neden sevmedim? Eğer bunları şimdi söylersem incelemenin anlamı kalmaz değil mi? O zaman hızlıca geçelim incelememize. DOOM benim için her zaman var ile yok arası olan bir oyundu...
  18. BYTH

Overwatch Halloween Terror 2019

KORKMAYA HAZIRLANIN Yılın en malum zamanını görünüş dolu sezonluk etkinlikle kutluyoruz: Overwatch Cadılar Bayramı Terörü. Koleksiyonunuzu sezonluk eşyalarla genişletin ve tüyler ürpertici Junkenstein'ın İntikamının hikayesini, aksiyon dolu co-op arbede, tekrar yaşayın. HAFTALIK MÜCADELELER -...
  19. BYTH

Overwatch Sigma

Sonunda 31. Overwatch Kahramanı duyuruldu. Tank rolündeki Sigma görünüşe göre oyunda, oynanışının kompleksliği ve arka plan hikayesinin kalitesiyle büyük bir yer alacak. ROL - TANK ZORLUK SEVİYESİ - 3 YILDIZ ÜZERİNDE 3 CAN - 300 KALKAN - 100 - Karakter Özeti - Sigma eksantrik bir astrofizikçi...
  20. BYTH

Baptiste'in Birleşme Mücadelesi

Aksiyona atılın ve Baptiste'in Birleşme Mücadelesini tamamlayarak kendinizi kanıtlayın! Baptiste'in savaş mağduru geçmişini Overwatch kısa hikayesinde, "Seni Arkada Bırakan Şey", oyunda kısıtlı sürede açılabilir hikayeden esinlenmiş içeriklerle açıklıyoruz. 18 Nisan'dan 2 Temmuz' kadar...
  21. BYTH

Yılın En İyi Albümü ve Şarkısı

Merhabalar Değerli Forum Halkı, Bildiğiniz gibi 2018'in bitmesine bir şey kalmadı ve sizi bilmem ama bu yıl benim için müzik sektörü açısından fazlaca doyurucu bir yıl oldu. Siz forum halkının bu yıl ne dinlediğini merak ettiğim için bu konuyu açıyorum. Sizin bu yıl içinde çıkan en sevdiğiniz...
  22. BYTH

ByTheEfsane - Sunucu Tanıtım Konusu 2

ÜRÜN BİLGİSİ Bilgi: Satılmamıştır Ücret: 15₺ Ödeme Şekli: ininal İLETİŞİM BİLGİSİ Discord: ByTheEfsane#8484 PSN: ByTheEfsane Forum - Özel Mesaj: Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız SUNUCU TANITIM KONUSU 1 Teşekkürler :) @AtomyTR
  23. BYTH

ByTheEfsane - Sunucu Tanıtım Konusu 1

ÜRÜN BİLGİSİ Bilgi: Satılmıştır - SamuelCnc3 Ücret: 5₺ Ödeme Şekli: ininal İLETİŞİM BİLGİSİ Discord: ByTheEfsane#8484 PSN: ByTheEfsane Forum - Özel Mesaj: Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız SUNUCU TANITIM KONUSU 1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum...
  24. BYTH

PlayStation Store UI - Hayran Yapımı Arayüz Çalışması - ByTheEfsane

Herkese Merhabalar, Artık dijital oyun satın almak öncekinden çok çok daha kolay ve bu daha fazla platformun satış için açılmasına sebep oluyor ve bunların en gözdelerinden biri PS Store. Tasarımı güzel olsa bile 2012'den beri aynı formülün biraz değiştirilmiş hali olarak hayatına devam ediyor...
  25. BYTH

Çekiliş Minecraft: Story Mode + Adventure Pass Çekilişi

Merhaba Değerli Forum Sakinleri, Telltale'in en sevilen serilerinden biri olan Minecraft: Story Mode Sezon 1'i sizlerden bir kişiye hediye edeceğiz. Minecraft: Story Mode MINECRAFT DÜNYASINDA HAYATINIZIN MACERASI Bu beş bölümlük seride, Yeryüzünden, Nether'a, End'e ve ötesinde geçecek...