Arama sonuçlarınız

1. BY_MAFYA

Sizce Bu Ev Nasıl ?

Merhaba değerli forum üyeleri bugün kendimin beğenmeyip size sorma gereği duyduğum evim , sizce nasıl yorumlarda ve ankette belirtirseniz beni memnun etmiş olursunuz şimdiden teşekkürler Yorumlarınızı Bekliyorum !!!!
  2. BY_MAFYA

[İstek] Wild Komutu

Öncelikle hepinize kolay gelsin arkadaşlar ! wild komutu diye bir komut var birçoğunuz biliyorsunuzdur şimdi bazı arkadaşlar plugini var felan diyecek fakat pluginlerin hiç biri benim istediğim gibi değil eğer aranızda anlayan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi ? benim istediğim şöyle...
  3. BY_MAFYA

(SIFIRLADIK) |TigerCraft|Extra Can-XP Saklama-Kelime Oyunu-Rütbeler-Jackpot |(1.8.X)

Hepinizi Bekleriz !! IP : Tigercraft.batihost.com
  4. BY_MAFYA

Sohbet Hatası

Öncelikle iyi günler arkadaşlar sabahtır uğraşıyorum bir türlü sebebini bulamadım daha önceden çözmüş olduğum bir hataydı fakat uzun zamandır bu işlerle uğraşmıyorum bunun sebebi nedir biriniz yardımcı olabilir mi ? essentialstan kaynaklı değil ve hangi pluginin sıkıntı çıkardığınıda bulamadım...
  5. BY_MAFYA

SoulCraft kazık atmaya çalıştı ! #DOLANDIRILMAYIN

Merhaba gençler benim adım atakan Bugün sizlere SoulCraftta yaşadığım bir olayı anlatacam oyuna girdim her zamanki gibi oynuyorum kurucu dedi ki 'verimlilik 500 kazma satılır 5 tlye ' benimde dikkatimi çekti almak istedim arkadaş numaranı özelden gönder dedi gönderdik '100 TL Kredi Bazlı...
  6. BY_MAFYA

[Yardım]Küçük Bir Bakış ---> Çakma Lobi

Öncelikle Hepinize Kolay Gelsin Gençler biliyorum vakit çok önemli bir kavram ancak iki dakikanızı alıcam neyse size sıkıntımı söyleyeyim herkes hemen hemen Beyazzencinin yaptığı çakma lobi skriptini biliyordur #...
  7. BY_MAFYA

[Yardım] Bungecordtan anlayanlar baksın (Konu Kapansın)

Arkadaşlar artık kafayı yemek üzereyim aşağı yukarı 1.5 haftadan beri şu bungecordla uğraşıyorum deli olucam derdim şu sunucuları birbirine bağlayamadım gittim hazır bir paket yükleyim kendim editlemeye çalıştım adamın plugins dosyalarını ve haritalarını sildim kendi haritalarımı yükledim felan...
  8. BY_MAFYA

[Yardım]Şans Parası (Yarısı yapıldı yardım bekliyor)

Herkese merhaba arkadaşlar skript yazmaya yeni başladığım için sürekli bir yerlerde hata yapıyorum ve sizler sayesinde bu hatalarımı çok çabuk telafi ediyorum neyse fazla uzatmadan olaya geçeyim skript aşağıdadır denendi ve 6 tane hata var anlayan arkadaşlardan acil yardım options...
  9. BY_MAFYA

Konu Gerekli Yere Taşınmıştır !

Herkese merhaba arkadaşlar skript yazmaya yeni başladığım için sürekli bir yerlerde hata yapıyorum ve sizler sayesinde bu hatalarımı çok çabuk telafi ediyorum neyse fazla uzatmadan olaya geçeyim skript aşağıdadır denendi ve 6 tane hata var anlayan arkadaşlardan acil yardım options...
  10. BY_MAFYA

Komuta Süre Verme (Yarısı Yapıldı) Destek Bekliyor

Merhaba Arkadaşlar Ben BY_MAFYA daha önce bunun aynısı açtığımda ağır hakaretler yemiştim buda benim çok gururumu incitti bende elimden geldiği kadar yaptım uzun süredir beklemede bıraktım bu konuyu şimdi tekrar açıyorum neyse fazla uzatmadan yapamadığım kısımı anlatayım skriptten anlayan...
  11. BY_MAFYA

[İstek]Komuta Süre Verme

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Kolay Gelsin ! İyi Forumlar Sizden Küçük Bir Ricam Olucak GodPowers Pluginini belki biliyorsunuzdur orada /demigod komutu var komutların sürelerini ayarlanmıyor bende skript ile yapılabileceğini düşündüm neyse fazla uzatmayayım yapabilen arkadaş varsa lütfen...
  12. BY_MAFYA

[SK]Duyuru/Sohbet Temizleme/Otomatik Duyuru/AdminChat/Sohbet Kapatma

Ön Söz Öncelikle herkese merhaba bugün sizlere bazı yerlerden topladığım ve bildiğim kadarıyla yapmış olduğum skript sunacağım bunu kendi sunucuda da kullanmayı düşünüyorum tekrar söylüyorum bu skript tamamen bana ait değildir bazı...
  13. BY_MAFYA

[İstek]Survival Sunucuları İçin

Merhaba Arkadaş Öncelikle İyi Forumlar Sizden Küçük Bir İsteğim Olucaktı, Öncelikle Oyuncu Karlı Bi Yere Bastığında Ayağında Bot Yoksa (Üşüyorum! biran önce bot giymeliyim) Deyip 0.5 canı gidecek her 30 saniyede Çöle Girdiğinde ise yine Ayağında Bot Yoksa (Yanıyorum! biran önce bot...
  14. BY_MAFYA

İnanılmaz Eğlenceli TigerCraft Facebook Sayfası

https://www.facebook.com/09tsc/ Merhabalar sevgi ve saygı değer forum üyeleri yeni açılmış olan sunucumuzun facebook sayfasına beğenirseniz bizleri çok ama çok mutlu etmiş olursunuz iyi forumlar dilerim
  15. BY_MAFYA

Tiger Survival |Rütbeler |Özel Warplar|TNTRUN|Parkur|Takas|6 GB RAM|Bakımda !!!

REKOR (05.08.16) Spawn Orman Köylü Takas Pasif Mob Hapishane Parkur TNTRUN >< IP : tigercraft.batihost.com >< >< Yedek IP : 188.165.61.39>< #Hepinizi Bekleriz Eğlenme Garanti#
  16. BY_MAFYA

Facebook Sayfamız

https://www.facebook.com/09tsc/ Minecraft Survival Serverimiz Çok Yakında Sizlerle Bizi Takip Etmek İçin Yukarıdaki Facebook Sayfasını Beğenebilirsiniz .
  17. BY_MAFYA

PaidRank Plugini Sorunu

Gençler öncelikler herkese iyi günler paidrank pluginini bilmiyorsanız boşuna zaman kaybetmeden çıkın çünkü sorum onunla ilgili neyse fazla uzatmadan soruma geçeyim Sorum : /rankup yazdığımda Geçersiz Amgs ! .... gibi bir şey çıkıyor bu neden kaynaklanıyor nasıl çözülebilir kısaca anlatınız . :)
  18. BY_MAFYA

Acil Yardım

Gençler öncelikler herkese iyi günler paidrank pluginini bilmiyorsanız boşuna zaman kaybetmeden çıkın çünkü sorum onunla ilgili neyse fazla uzatmadan soruma geçeyim Sorum : /rankup yazdığımda Geçersiz Amgs ! .... gibi bir şey çıkıyor bu neden kaynaklanıyor nasıl çözülebilir kısaca anlatınız . :)
  19. BY_MAFYA

[Acil]Rütbe Plugini acil destek

Merhaba Gençler, İki gündür beynimi kemiren bir sorunum var bana yardım eder misiniz ? Sorunum rütbe eklentisini çalıştıramamam tüm ayarlarını yaptım group manager ayarladım fakat bir türlü rütbe atlamıyor hata veriyor çoğu Rütbe Komutu kullanılmıyor ne yapabilirim çok çok acil destek
  20. BY_MAFYA

Eğlence Amacıyla ---> Komik Kazalar

Gençler öncelikle youtubede bir hedefim yok sadece hoşuma giden videoları indirip sizlerle paylaşıyorum bu kaza videosuda hoşuma gidenlerden buyrun izleyelim
  21. BY_MAFYA

Komik Kazalar :)

Merhaba Gençler bi kaza bu kadar mı komik olur izleyelim
  22. BY_MAFYA

Bu Sorunu Çözen Yok Mu ?

Merhaba Gençler, kaç gündür uğraştığım fakat sorunun neden geldiğini çözemediğim ve sürekli sinir olduğum problemimi örneklerle anlatamadım bende ss şeklinde atayım dedim . Biliyorsanız lütfen üşenmeden yazınız az bana acıyın ... şu resimdeki şey en baştaki sorunum sonra bazen sohbette...
  23. BY_MAFYA

Beyler Bi Yardım Edin Artık

Beyler şu sohbetle ilgili bi problemim var kimse kaç gündür umursamıyor anlayan biri adam aklllı yardım etsin bu nedir ya neyse probilemim şu sohbetteki mesajla ilgili Örnek [Oyuncu]Hasan: Selamın Aleyküm normalde böyle fakat bazen <Hasan>S.a diye çıkıyor bunu nasıl çözecem Essentials Chat...
  24. BY_MAFYA

Sohbet Sorunu

Merhaba Arkadaşlar, çok basit fakat bir türlü yapamadığım sorunun kaynağının nerden geldiğini bilemediğim bir problemim var bukkit serverimde pluginleri düzenler iken bir yerde hata yaptım sanırım neyse fazla uzatmadan sorunumu söyleyeyim sohbet kısmında oyuncu bir şey yazdığında böyle oluyor ...
  25. BY_MAFYA

Allahını Seven GlobalMarket Türkçeleştirsin

Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır uğraştığım fakat bir türlü adam akllı çeviremediğim GlobalMarket pluginini adam akllı çevip birde çalışıp çalışmadığına emin olup verebilir mi ?