Arama sonuçlarınız

1. yasinTTR

Ulaşmak isteyen, sohbet etmek isteyen, geçmiş hakkında yad etmek isteyen dostlar discordum...

Ulaşmak isteyen, sohbet etmek isteyen, geçmiş hakkında yad etmek isteyen dostlar discordum: Yakhmet#4147 Hesabımın tek bir özelliğini bile değiştirmiyorum, 4-5 yıl evvel nasıl bıraktıysam aynı o şekil kalacak.
  2. yasinTTR

Aynı şekil hocam, ne zamanlardı be. Ortaokullu abitim ve bir anda ne kadar zaman geçivermiş...

Aynı şekil hocam, ne zamanlardı be. Ortaokullu abitim ve bir anda ne kadar zaman geçivermiş.. Beni korkutan asıl şey geçen zaman değil harcanan onca zamana rağmen anılarımın paramparça bir şekilde unutulmuş olması..
  3. yasinTTR

zaman ne hızlı geçmiş la, adam oluverdik bir çırpıda..

zaman ne hızlı geçmiş la, adam oluverdik bir çırpıda..
  4. yasinTTR

zort

zort
  5. yasinTTR

6. yasinTTR

Hort

Hort
  7. yasinTTR

Zümrüt Emek 1.20.4 Türk Survival Sunucusu - IP: PLAY.PROJECTS.GG - GAIA [Anti Xray/Kanlı Ay/Mevsimler/Arkeoloji/Kuşatma/Turf/Kış Tüccarı/Unvanlar ve dahası!]

Mükemmel bir sunucu ilk gün oldugu için birazcık lag sorunları falan oldu ama yinede muhteşem.. -sterotero
  8. yasinTTR

Etkinlik Oyun Forumu: Uğurlu Koyun Etkinliği

85 84 83 Numaralı koyunları seçiyorum
  9. yasinTTR

https://www.youtube.com/watch?v=WFPfo6Vhq6c

https://www.youtube.com/watch?v=WFPfo6Vhq6c
  10. yasinTTR

port

port
  11. yasinTTR

Wasted...

Wasted...
  12. yasinTTR

.

sen baya oldsun ozaman 2012 falan başladım ben :D
  13. yasinTTR

.

3 yıl single oynadım sonunda anladım multiplayer oynanabildigini.... (crack oynuyordum orjinal değil diye multi oynayamam sanmıştım)
  14. yasinTTR

Minecraft PUBG Server

Konu yeri yanlış mı? Sanki sunucu tanıtımlarına özel bi yer vardı da kaldırdılar herhalde
  15. yasinTTR

Pixelmon Türkiye [play.pixelmonturkiye.net]

3 4 5 gün oynadım fakat durduk yere launcher açılmadı hata verdi: The game crashed whilst rendering screen The game crashed whilst rendering screen Error: java.lang.NullPointerException: Rendering screen bilgisi olan var mı?
  16. yasinTTR

Minecraft PUBG Server

Konu yeri yanlış mı?
  17. yasinTTR

Pipe's & Potatos Teknik Minecraft Sunucusu | IP pipespotatoes.tk

Bu siteye ulaşılamıyor...
  18. yasinTTR

En güncel java sürümünü yükledim ama Hala Java (32bit) yazıyor? bilgisayar 64 bit java 32 bit kaldı anlamadım noluyor :/
  19. yasinTTR

benim 4 gb ramım var fakat technic 1 gb ram veriyo ben bakıyorum pcnin özelliklerine 64 bit diyor 4gb ram (3.800ü boş) diyor technic ayarlarına bakıyorum sadece 1 gb ram tuşu var Nasıl yapıcam?
  20. yasinTTR

64 bitmiş 4 gb ram yeter mi acaba :/
  21. yasinTTR

Yükledim ama 3. aşamada atıyo technic menüsüne eror falan yok -_-
  22. yasinTTR

Pixelmon Türkiye [play.pixelmonturkiye.net]

Hiç modlu sunucuya girmedim technic hariç Birileri öğretir nasıl oynanacağını inşallah :)
  23. yasinTTR

Lol Rehber

Yeni oynayan arkadaşlara yararı olabilir.
  24. yasinTTR

[ONLİNE] TartarusCraft Astaria MMORPG 1.12.2 Zindanlar-Görevler-Takılar-Açık Dünya-102+ 3D Model Ve Fazası

Eskisinden iyi noktaları da var kötü noktaları da var. Eskiden birinin yanına yanaşıp eşya isteyip alabiliyordunuz bunda uğraşmanız gerekiyor 100 seviye bir adamdan ortalama bir eşya istediginiz zaman 50 seviye sayarsak sizde 10 lvl olursanız o eşyayı kullanmak için 50 seviye olmanız gerekiyor...