Arama sonuçlarınız

1. G

yutup yine girmiyor lnt

Malum site yine açmıyor,sizde durum nasıl?
  2. G

Goktug Mapping

Çokzel bir kanal abone olun https://www.youtube.com/channel/UChD6j9cXTTM6hcheMxjzdEg Mapping çekiyorum,epey hızlı atıyorum videoları.Sizce nasıl?
  3. G

[SORU]Empire:Total War Türkçe Yama Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben 1-2 ay önce Empire:Total war indirimdeyken almıştım.Bilgisayara format atınca üşendir indirmeye geri.Şimdi geri indirdim ama türkçe yama olmuyor.Kuruyorum ama olmuyor.1.5 sürümü için olur diyor sürüme nasıl bakabilirim bide nasıl çözerim bu sorunu :(
  4. G

( soru)Samsung Tab 3 Geliştirici modu

Arkadaslar ben Samsung Tab3de Ayarlardan Cihaz hakkindaya girdi m Yapim numarasina birkac kez tikladim Gelistirici olmak ici n 3 adim 2 adim yazdi noldu root mu oluyor o gelistirici modu soylerseniz sevinirim mobilden yaziyorhum hata olafilir SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. G

Trove açılmıyor.

Bildiğiniz gibi Trove diye oyun var Minecraft gibi,Free To Play bir oyun.Ama oyun açılmıyor beklesemde bekleme ekranında kalıyor yardım eder misiniz :( Not:Konu yeri yanlışsa @İnanılmaz ı sahneye davet ediyoruz.
  6. G

Üstteki Üyeyi bir sebepten dövün.

Evet başlıkta okuduğunuz gibi üstteki üyeyi bir sebepten dövceksiniz.Benim üstümde kimse yok.Siz başlayın :)
  7. G

Lucky Block modunda bir yazı.

Arkadaşlar Lucky Bloklu minecraft oynuyordum bir tane açınca elime bir tane mantar geldi ve biri bana mesaj attı çevirebilir misiniz? Not:Konu yeri yanlış olabilir :/
  8. G

Forumda Son Mesajlar kısmı gözükmüyor.

Arkadaşlar minecraft oynarken mola verdim bir foruma bakıyım dedim Son Mesajlar ve Son Konular bide Sunucular gözükmüyor yanda.Neden?Değiştirildiyse çok kaba durmuş alışmıştık biz.Bide temada bir değişiklik var konuya bakarken felan.
  9. G

[Çözüldü] Minecraftta Modluda Görünmezlik sorunu

Arkadaşlar ben minecraftta mod yükledim yüklediğim modlar;Damageİnciators,codechickencore,morphing,no enought items,playerapi,SmartMoving,smart render.Ama nedense sürekli görünmezim efekt felanda yok süt içtim yine olmadı :( Yardım eder misiniz :(
  10. G

[ÇÖZÜLDÜ]Bilgisayar çok yavaş yardım edin!

Arkadaşlar ben bilgisayara format attım sonra 3 oyun yükledim 3.cüsünü oynadıktan sonra bilgisayar yavaşladı şu an bu yazıyı bile zar zor yazıyorum yeni tarayıcı yüklediğimden 3 oyunun 3 ünü sildim 1 tanesini geri yükledim ama hala yavaş ne yapsam ne etsem bilgisayar her zaman yavaş yardım eder...
  11. G

Minecraft 1.8 Açılmıyor

Arkadaşlar Minecraft'a giriyorum 1.8 açılırken Downloading 1.8.jar diyor öylece kalıyor yardım eder misiniz :(