Arama sonuçlarınız

1. EminGny

Yüzdelik problem (Tartışma)

Seçeneği yanlış koymuşum: 37.5 olması lazım ! Merhaba arkadaşlar; bugün bi arkadaşım ile benim aramda bir matematik kavgası çıktı :C Arkadaşım diyor ki: K cismi A cisminden %60 daha fazla kütleye sahiptir. <-------------> A cismi K cisminden %60 daha az kütleye sahiptir Bende diyorumki: K...
  2. EminGny

Format sonrası kurduğunuz programlar neler ?

Soru basit bilgisayara format sonrası kurduğunuz tüm programlar nedir ? Aralarında bilmediklerimiz varsa öğrenmiş oluruz hemde c: Ben 1 tane söyliyim :S Winrar
  3. EminGny

Trove bölümü açılsın/açılmasın oylaması

Son günlerde açılan Trove adlı oyun, oyun dünyasını kendine hayran bıraktı. Haliyle bu forumdada oyuna yüksek bir taleb oldu. Trove hakkında açılmış bir konu 30. sayfaya ulaştı. Burdan hem adminlere sesleniş, hemde bir oylama yapılsın. Lafı fazla uzatmıyım oylamaya katılalım ve çoğunluğun dediği...
  4. EminGny

[Çözüldü]BDcraft Cubic Pro

Sorun çözüldü Merhaba arkadaşlar, dün BDcraft Cubic Pro'yu parayla aldım. Öğrenmek amaçlı şu videodaki adamın her yaptığı şeyi yaptım: Ama F7 ye basıp material manager kısmını açıp, texture kısmına sağ tıklayıp "load texture" diyorum ve ladder.png yi koyuyorum ama bu hatayı veriyor: Burda...
  5. EminGny

Türkiye'deki véletler

.
  6. EminGny

Minecraft'ta Mayın -Tek Komut Bloğu- Gomut Ustası is back

Herkese merhaba arkadaşlar; sizler için yepyeni bir icadım var: Tag List: @yok :(
  7. EminGny

İngilizcesi iyi olan help !!!

Beyler youtube kanalıma baktım biri bi özel mesaj yollamış; ama ne hikmetse spam kısmına düşmüş. Gönderen kişininde abonesi falan yok. Mesajı tam anlamadım ayrıca bu adamlar dolandırıcımı yoksa youtube partner olayınımı sağlıyo bilemedim: Şimdi bu mesajda ne diyo :( Ayrıca bu adamlar neyin...
  8. EminGny

İnternet hızınız kaç ._.

Lafı uzatmaya gerek yok; herkes net hızını yazsın. Aranızda benden daha ezik bir internete sahip olan varmı merak ediyom Download: 1.48 Mbps Upload: 0.61 Mbps :( :(
  9. EminGny

[soru]HTML Türkçe karakter hatası

Merhaba arkadaşlar; ü,ç,ğ,ş,ö gibi türkçe karakterleri html koduna yazınca harfler garip gözüküyo; bunu düzeltmenin yolu notepad++ da utf-8 e bomsuz dönüştürme(tam doğru olmayabilir) ama eğer basit bi not defterinde bunu yaparsak nasıl düzelticez ?
  10. EminGny

Sistemleri Tek Komut Bloğuna sığdırma -KomutUstası'nın sesi :|

Merhaba arkadaşlar ilk rehber videomla sizlerleyim, çok uzatmadan video: Sesim burda kötü çıkmış ama normalde çoh seqsidir ^_^
  11. EminGny

Güvenli Not Alma Sitesi Bilen Varmı ?

Üye olarak; kendi notlarımızı tuttuğumuz, notlarımız başkalarının görmesine izin verilmeyen, tuttuğum notları hiçbir zaman silmeyen, güvenilir bi site varmı ? Varsa ne gibi özellikleri var, anlatırsanız sevinirim
  12. EminGny

Korkunçlu Karı Linkleri Yasaklansın

Merhaba admin abiler; Sizden ricam forumda insanları korkutacak türden linklerin yasaklanması; forum kurallarında buna dair 10. kuralı gördüm aynen şöyle yazıyor: bu cümle "Korkunçlu Karı" sitesi atmanın yasak olduğu anlamınamı geliyor ? Eğer öyleyse mesajın içeriğine ufak bir ekleme yapmanızı...
  13. EminGny

Minecraftta Paint [Tek Komut Bloğu]

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizler için yepyeni bir icadım var: @DirenCan yey*
  14. EminGny

YU-Gİ-OH forum kartları !!!

YU-Gİ-OH daki karakterler bu forumdan olsaydı: @abdullah2323 @BurnerTroll @Sarper170 @Koala @DeathLight @ErenBeyazkurt @CrafterMan24 @AkanCe @Iskefiyeli18 @Quaris Ve son olarak @Ercan (Uyarı vermezsen sevinirim :()
  15. EminGny

World online [yardım]

Torch indirip; world onlinei kurdum; yanlışlıkla 2 tane merin kaydettim. Girdiğimde gözüme batıyo nasıl silcem ? İlgili resim:
  16. EminGny

İntro,Outro yapacak varmı ? [2.500 abone]

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu söylemeliyim ki ben çoğu zaman yalnız çalışmayı tercih ederim; ve çoğu şeydede yalnız takılırım. Ama başlıktada belirttiğim gibi İntro,Outro yapacak birini arıyorum :( En başta basit bi videomu atayım: Hemen devamında ise kanalım hakkında biraz bilgi...
  17. EminGny

1.8.+ server sahipleri Dikkat !!!!

Merhaba arkadaşlar. Eğer 1.8.+ bir serveriniz varsa onu 1.8.5 yapmalısınız. Çünkü; bulunan bir bugla herkes kendine op verebiliyor. Neyseki bu 1.8.5 de geçerli değil. O yüzden 1.8.+ tüm serverları bir an önce 1.8.5 olmalı: Bug: Bu konuyu 1.8.+ server sahiplerininde görebilmesi için yorum atarak...
  18. EminGny

Minecraft Şanslı Koyun -Tek Komut Bloğu-

Herkese merhaba arkadaşlar sizler için yepyeni bir icadım var: Umarım beğenmişsinizdir. Kod /summon FallingSand - -2 -...
  19. EminGny

ABD Aya Gittimi ? [Tartışma]

Sizce ABD aya gittimi ? Bu konu hakkında bol bol spekilasyon var. Şahsen ben gittiklerine inanıyorum. Sizin görüşünüz ne ?
  20. EminGny

Aziz Boss (Tek komut bloğu + 1.000 abone özel)

Herkese merhaba arkadaşlar; daha 2 gün öncesine kadar 40 aboneyken tanıtımımı yapıp 1.000 aboneye ulaşmamı sağlayan AzizGaming e teşekkür olarak ona özel bir bos yaptım. Umarım Beğenmişsinizdir: Buyrunuz kod: http://textuploader.com/fzxr Olumlu-olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum. Youtubeada...
  21. EminGny

Forumu bıraktım !!!

Merhaba arkadaşlar bugün çok üzücü bi haberle karşınızdayım :( Bu forumu bırakmadan önceki halim: Buda forumu bıraktıktan sonraki halim: Sizce foruma devam mı edeyim yada sal gitsinmi ? (@abdullah2323 böylemi reiz ? @BurnerTroll senden epic bi paint çalışması bekliyoruz :D)
  22. EminGny

Minecraft oyunda yeni fizikler (tek komut bloğu)

Herkese merhaba arkadaşlar öncelikle video kalitesi ve kafa karıştıran başlık için özür dilerim :( Umarım beğenmişsinizdir. Kod açıklama kısmında @efe2002ozyay @Sezdoloste
  23. EminGny

Program dilleri hakkında

Merhaba arkadaşlar. Ben program dili öğrenmek istiyorum ama öyle 5 güne geççek heves gibi bi şey değil, böyle 2-3 yıl boyunca araştırmaya hazırım. Siz hangi program dilini tavsiye edersiniz + ları neler - leri neler. En ince ayrıntısına kadar öğrenmem ne kadar sürer yardım ederseniz çok mutlu olurum
  24. EminGny

1 Bilgi 3 Kişi

Merhaba arkadaşlar bugün ilk forum oyunumla karşınızdayım. Amaç şu üstteki kişinin vermiş olduğu bilgiyi yorumluycak, bir bilgi verecek ve 3 kişi etiketliyceksiniz amaç genelkültürümüz artsın :D Başlıyorum Eğer Türkiye'ye sadece 2 nükleer santral kurulsa bundan tam 13 milyar tl kar ederiz...
  25. EminGny

Minecraft silahlar (tek komut bloğu)

Merhaba arkadaşlar sizin için yepyeni bir icadım var: Umarım beğenmişsinizdir. Kod açıklama kısmında