Arama sonuçlarınız

1. DenizCan_

ölmedik

ölmedik
  2. DenizCan_

direnmeye devam

direnmeye devam
  3. DenizCan_

Olympos Build Team

Press "F" to pay respects
  4. DenizCan_

Server Sponsorluğu yapıyorum 10GB HUB

bende 5 yıldır bu forumdayım yazıyor muyum kimin neler yaptığını biliyorum piyasanın ne kadar kötü bir yer olduğunu biliyorum boşuna mı böyle yazıyoruz sanıyorsun milletten farklı düşüncem diye neyse ya yazmaya gerek yok, ister misin sana bi opskyblock serveri açayım
  5. DenizCan_

skyblock örneği veriyorsun ne yazmamı istersin, ya bide bana lütfen bilgili olup parası olmayan birini söyle + iyi bi projesi olanları bazı hostingler sponsor oluyor zaten lütfen
  6. DenizCan_

ya sen neyi savunuyorsun ki senin dedigin kişiler 13 yaşındaki sunucu açma hayali olan kişiler, önüne gelen opskyblock açıyor zaten
  7. DenizCan_

bi akıllı sensin, hmm acaba bugün hangi enayinin dosyalarını çalsam
  8. DenizCan_

Turnuva Satranç Turnuvası

Katılıyorum
  9. DenizCan_

Gerçek faction nasıl olmalı ?

gerçek faction warp lapis olucak bak burası çok önemli kardeşim iyi dinle lapise otomatik satma ekleme yap bak burası daha önemli, sonra görev falan ekle işte 1000 lapis kaz falan bak burası çok önemli, sonra 50 online alırsın rahat
  10. DenizCan_

abuu hort

abuu hort
  11. DenizCan_

AtinaSaga Is Back|MMOSURVIVAL|Metin2|Level|Çiftlik|Demirci|EÇiftlik|Kelle|Pelerin|KırılmayanItemler|AÇILDI

eski bi oyuncunuz olarak bu kadar ugraşıp 'mmosurvival' olarak açmanız beni çok üzdü eski atinasaganın aynısını yapabilirdiniz bence dosyalar kayıp olsa bile genede başarılar dilerim.
  12. DenizCan_

Olympos Build Team | Ekip Tanıtımı

@Thurster eline sağlık çok güzel konu tasarımı, hepinizi discord sunucumuza bekleriz.
  13. DenizCan_

Çekiliş 3 Aylık Süper Üye Çekilişi

Katılıyorum
  14. DenizCan_

direnmeye devam Kappa

direnmeye devam Kappa
  15. DenizCan_

Resmi mail atma (sponsorluk)

nasıl atacağımı dair biri yardımcı olursa sevinirim (twitch yayıncısı için)
  16. DenizCan_

direnmeye devam mı?

direnmeye devam mı?
  17. DenizCan_

hort

hort
  18. DenizCan_

triggered

triggered
  19. DenizCan_

Hava Deseni Şeysi | Küp Sanatı

öncelikle yorumun için teşekkür ederim bu şimdi üzerinde durdugum bir çalışma büyük , resim biraz kötü diger yaptıgım desenler ile cakıştı
  20. DenizCan_

selam ikiz

selam ikiz
  21. DenizCan_

teşekkür ederim yorumun için ^_^ mimarlık ile aram çok kötüdür kendime asla güvenim olmaz böyle karmaşık bir şey yaptım bu çıktı hoşuma gitti konu actım yorumlarınız beni mutlu etti teşekkür ederim tekrar ^_^
  22. DenizCan_

klavyeyi bırak morelimi bozma !
  23. DenizCan_

5 yıldır sesimi cıkarmıyordum korkuyordum seni geccem diye neyse öhöm ego 5 yıl sonra mühür kırıldı
  24. DenizCan_

yorumları bekliyorum..
  25. DenizCan_

BySteve Neden Ban Yedi ?

gereksiz bir ban olmuş banı açılsın