Arama sonuçlarınız

1. MertOrMErocks86

Gelip bakıyorum işte, Geçmişte kalmışım.

Ee, sizden naber :D Bu forumu bırakalı bayağı oldu, pek bir şey hatırlamıyorum ancak güzel anılarım var. Arada bir bakıyorum işte. 2015e keşke geri dönüp bunların hepsini yeniden yaşayabilsem diyorum. Ama geride takılı kalmak yerine ileri bakmak lazım, bende bundan açtım bu şeyi işte, gelin...
  2. MertOrMErocks86

Undertale fanmade'm

İlk öncelikle konu yanlış yerdeyse özür dilerim başka oyunlarla ilgili bir kısım bulamadım :D İşte benim fanmadem: Adı Shader O ayakları gibi görünen şeyler Shard ismini burdan alıyor zaten
  3. MertOrMErocks86

Gereksiz fotoğraflarımı buraya koydum :D

Selam. Ben Mert :D Bi süredir gereksiz fotoğraflarımı saklıyorum. Bakınca eski anılar geliyor aklıma işte. Ben bugün acaba paylaşsam kim hangisine güler diye düşündüm ve paylaşmaya karar verdim. 26 tane fotoğraf var. 1-2 Tanesi dışında hepsi benim yapımım (bkz: Paint, Şotofok) Umarım bakarsanız...
  4. MertOrMErocks86

Uçan Mineshaft

Bakınız: sizce bu neden oldu? veya olduysada güzel olmuşmu :D
  5. MertOrMErocks86

Yardım! Steam CS:GO'yu yuttu :S

Bilen birisi yardım edebilirmi @Guena bana CS:GO attı ama kabul edemiyodum steami kapatıp gene açtım oyun birden kayboldu :S :S :S
  6. MertOrMErocks86

ERTELENDI!!| See The Light | Yapımda | Özel itemler | Büyük harita | Easter Eggler :3 |

Merhaba. Ben Mert.. Bugün yapmaya başladığım bir haritayı duyurmak istiyorum. Yakın zamanda bitiririm merak etmeyin. Ancak çok hızlı yaparsam harita güzel olmaz. Öncelikle mapı büyük yapacağım. İçinde bir sürü keşfedilmeyi bekleyen yer sizi bekliyor olacak. Örnek vereyim. Truqin Mount veya Death...
  7. MertOrMErocks86

Ekmek ile ilgili garip 4 bilgi.

Öncelikle... Her zamanki gibi konu yanlış yerdedir. Eğer öyleyse biri bir zahmet nereye açacağımı söylesinde bende açayım çünkü ben bulamadım en uygun burası geldi... 1- Rekor Elimizde! Avrupanın en çok ekmek yiyen (çoğunu atıyoruz ama neyse.) ülkesi kişi başı 120 kg ile Türkiye'dir...
  8. MertOrMErocks86

Pokemon Universe - Saçma video :D

İşsizlik abidesi bir video buldum. Pokemon seveler bir baksın :D
  9. MertOrMErocks86

Minecraft oynayacağız Hamachi izin vermiyor.

Yaklaşık 3 haftadır sorunu çözemiyorum. Hamachi oynayacağız Ben ağa girdiğimde herkezin yanında minik bir ünlem çıkıyor. Google Amcaya baktım Ağ ve paylaşım merkezine girin diyor. Bilgisayar ingilizce nasıl gireceğim bilmiyorum. Ha girdim diyelim. Ağ listesinde Hamachi olmuyor. En sonunda pes...
  10. MertOrMErocks86

Üstteki üyenin söylediği oyunun son harfiyle yeni oyun söyleme oyunu (wtf)

her şey başlıkta :D Ben başlıyorum = The Binding Of Isaac: Afterbirth
  11. MertOrMErocks86

[Çözüldü] Butona basınca X scoreboardının 3 olmasını kontrol etme

Biliyorum başlık çok uzun. Ama birinin yardımı lazım. Ben bir mob arena mapı yapıyorum ve diğer levele geçme butonunu nasıl ayarlayacağım bilmiyorum. Bi komut denedim ama olmadı. Istediğim şey: Butona basıldığında mobkill adlı scoreboardın minimum 4 olmasının kontrol edilmesi ve eğer 4'se sinyal...
  12. MertOrMErocks86

Modpacka özel dünya yapmak?

Hani bazı mod paketlerinde vardır ya bi dünya yaratırsın normal dünyadan farklı olur skyblock falan olur onu nasıl yapıyoruz veya hangi mod ekliyo onu bilen varmı? Örnek veriyorum Crash Landing mod paketinde ne kadar dünya yaratırsak hep dust oluyo ağaç falan hiç olmuyo. Onu hangi mod ekliyo...
  13. MertOrMErocks86

Gelin bir agar.io challenge yapalım :=)

Amaç belli. Agar.io'ya girip (normal değil link bu: http://www.kralagario.com/ ) ismimizin başına [Mc] tagı koycaz ;D linke girince Exp 2'ye gelin amaç birini birinci yapmak. Benim adım Mertier ha dikkat edin [Mc] tagı olanları yemeyin başlayalım xDNot: Kırmızı virüslere boşluk atarsanız bi...
  14. MertOrMErocks86

Kulaklık, Höparlör Delircem yardım edin!1!1!

Delircem!! Kulaklığım bozulmuştu çok az ses veriyodu. Mecbur hoparlör taktım oda çok az ses veriyo. Yedek bi kulaklığım vardı oda ses vermedi sorun bilgisayarda diye düşünüyorum ama bilgisayarla pek alakam yok delircem!!
  15. MertOrMErocks86

(Tanıtım) Quester Book Mod Paketi | Türkler tarafından yapıldı | Görevler %90 Türkçe!

Öncelikle eğer konu yanlış yerdeyse hatam için özür dilerim. Eğer konu yanlış yerdeyse söyleyin ki yerini değiştireyim. Ilk olarak modlara karşı hep bir ilgim olmuştur. Fakat Technic Launcherde hiç Türk Mod Paketi bulamadım. Bulsam bile hiçbiri düzgün yüklenemiyor veya En az %60'ı ingilizce...
  16. MertOrMErocks86

Crash Landing?

Crash Landing serveri açtım eğer benle oynamak isteyen varsa skypeden eklesin themertf ama yaşı olabilirse 11-14 arası olsun :D Etiketler: etiket_the_etiket
  17. MertOrMErocks86

Skript Öğrenmek istiyorum

Son zamanlarda (yazın başı pls) aklıma çok güzel fikirler geliyor (Gerçekçi Blok, Gerçekçi Skyblock falan) ama skript yazmayı bilmiyorum. Yardım edecek birini arıyorum Skypem: themertf
  18. MertOrMErocks86

Minigame Mapı Yapmak İstiyorum.

Yakın zamanda bir minigame mapı yapmaya başladım ve tek başına yapınca çok sıkıcı geliyor :( Bu yüzden benle map yapacak komut bilgisi iyi olacak bir kişi arıyorum Yapacağım minigameler: LavaSmash çubukla adamı lava atıyorsunuz bu kadar basit :D Polices Vs Robbers 4 kişiyle oynanır 2 polis ve...
  19. MertOrMErocks86

[Efekt Silici] ilk çalışan skriptim!

Evet! Sonunda ilk çalışan skriptimi yazdım ve bunun için mutluyum :D işe yararmı bilmiyorum ama işte size Effect Silici :) Kod: command /eg: trigger: execute console command "/effect %player% clear" send "&4&l[&c&lEfektSilici&4&l] &bTum Efektleriniz Kaldirildirildi!" to...
  20. MertOrMErocks86

(Yakında) MiniPlay ile 2 kişilik minigameler!

Evet. Yakın zamanda fark ettim ki tek kişilik (parkur labirent dropper vb.) haritalar çok sıkmaya başladı. Bunun için bizde MapTürk adlı yeni yeni oluşan ekibimizle beraber MiniPlay adlı bir map yapıyoruz. Şu anda sadece 1 minigame ve Funny Games adlı yerde MvM adlı kendi yaptığımız eğlenceli...
  21. MertOrMErocks86

İstedğin bişeyin resmini çiz

İlk ben http://sketchtoy.com/65231170
  22. MertOrMErocks86

Benimle SkyFactory 2 Oynayacak Arıyorum

Herkezin SkyFactory 2 modpackını bildiğini düşünerek devam ediyorum. Bu aralar Minecrafttan aşırı bezdim ve modpack oynamak istiyorum fakat skyfactory 2 tek başına oynancak bir modpack değil. Bunun için bende hamachisiz bir server açtım. Bu servere herkes girip herkes çıkabilir fakat ben...
  23. MertOrMErocks86

Benimle Crash Landing Oynayan Varmı?

Bir süredir ingiliz bir sunucuda crash landing oynuyorum. Dolayısıyla herkes İngiliz. Benimle CRash Landing oynayacak birini arıyorum Şartlar: Pre olması gerek Yaş fark etmez ama çok küçük veya çok büyük olmasın ortalama 11-13 yaş olursa iyi olur :) Crash landing veya en azından bir kere tekkit...
  24. MertOrMErocks86

Benimle Crash Landing Oynayan Varmı?

Ben bir süredir crash landing oynuyorum (ingiliz bir serverde kendim kurmadım) ve tek kişi çok sıkıcı oluyor. Server Premium ve azda Olsa bilginiz olursa iyi olur. Özele gelin skype ve server ip vereyim.
  25. MertOrMErocks86

LethalTechnology Türk yapımı ModPack (Güncellendi) (Yapılıyor)

LethalTechnology Bir süredir uğraştığım zor bir modpack. Tekonloji ve Açlığın başrolde olduğu, acımasız bir modpack. Yapımı sürüyor. 1-2 Hafta içinde biter. Şu anki hali ile SS atmam imkansız. Fakat sessiz bir tanıtım videosu çekebilirim. Neden sessiz? Ben çoğunuzdan küçüğüm ve modpack...