Arama sonuçlarınız

1. MrTurhan

Akşam uyurken düşündüklerin sabah vakti saçma gelmesi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bende hep oluyor mesela önemli bişi düşünmediğim vakitlerde düşündüklerim nedense bana çok saçma geliyor. Sizde de oluyormu?
  2. MrTurhan

Minecraft Bütün Serverlarda Can't Connect Hatasını Veriyor Premiumda Dahil

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Minecraft Oynarken Bir Sorunla karşılaştım Bütün Serverlar MCSG,Hypixel Dahil Tüm Serverlarda Cant Connect Diyor Kafayı Yicem Nedense Güvenlik Duvarını felan yaptım ama olmadı launcher denedim olmadı (orjinal launcher) .minecraft ı silip yükledim res attım her şeye O...
  3. MrTurhan

Minecraft: PvP Taktikleri

Merhaba Arkadaşlar Ben MrTurhan Bugün PvP Taktıklerini Göstericeğim.O Sıra İtem Sırasını Kendi Envanter Düzenime Göre Yapıyorum. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- İlk Olarak Kılıçla Başlayalım O Sıra Kılıcın Resmi...
  4. MrTurhan

Karşımdaki Rakibin Zırhı Kırılmıyor...

Merhabalar Bugün Buraya Bir Sorun için geldim... Arkadaşımla Ws Atarken Pro 4 setlerle Ben Ne kadar çok vursam kırılmıyo onunki fakat ona bakılırsa benim zırhların tamamı giderken Rakibimin yarılara geliyo Bu Nasıl Olabilir? Enchantları Söyleyim Kılıç Kes 5 Zırh Pro 4 Kırılmazlık 3...
  5. MrTurhan

Radeon X1650 Ekran Bozuk

Dün Hiç Böyle Değildi Bugün Girdim Ekran Böyle Ekran Kartım Radeon X1650 NE yapmam lazım
  6. MrTurhan

Minecraft 1.8 Problem

Minecraft'ın 1.8 Versiyonu Girmiyor Ama 1.7.10 Felan Giriliyor Buda Benim İçin Sorun Oluyo Java Güncel Ati Radeon x1650 Teyzemin Bilgisayarı (Minecraft Felan Izın Veriyo) Oysaki Diğer Pc De 1.8 60 Fps Açıyor Ordakide Atı Radeon x1550 Benim Bilgisayarım (Optifine la 60 FPS)
  7. MrTurhan

Minecraft Premium alcam ama...

Kredi kartı felan Yazdım sonra Placing Orderda Duruyo ya 15 dk oldu Acil Yardmm++ Yardım Bekliyorum :(
  8. MrTurhan

FNaF Oynayanlar Baksın

Herkes Şimdi FNaF ta bi failini bide o sıra saat kaç olduğunu söyleyin
  9. MrTurhan

CatlakPvP/Proyuz diye Banlanmak/Sonra küfür edilmek >:(

ÇatlakPvP Serverında Haksız yere banlandım Sırf Pro bir oyuncuyum diye Banımın Kaldırılmasını arz ederim İBRET OLSUN CATLAKPVP NIN ADMINI KRONCZ2 Girmeyin bu servere prosunuz diye jaile atıyolar İp yi de vereyim:CatlakPvP.nitrado.net Adım nanelicSorun Çözüldü KONU KILIT
  10. MrTurhan

Mouse Çok Hassas Premiumda (CÖZÜLDÜ)

Premium da oynarken mousela 2 cm döndürüyom mouse u birden 180 derece dönüyo sinir oldum mcsgde hele Ama crackli oynadığımda hiçbirşey olmuyor