Arama sonuçlarınız

1. TheCastle

İtem Spawner Skripti Arıyorum Sorunsuz Çalışan

Yok Oyle Değil Bana İtem Spawner Lazım Oyuncuya verilecek adasına koyacak oyle lazım
  2. TheCastle

İtem Spawner Skripti Arıyorum Sorunsuz Çalışan

Arkadaşlar Bulduğum Bütün Skriptler Ya Hatalı Yada MobSpawner Yerine BlockSpawnerli Lütfen Elinde Mobspawnerli item spawnlayan skripti olan atabilirmi ?
  3. TheCastle

Sa bana sunucunuzdaki sans oyunu ve sandık skriptini atabilirmisiniz

Sa bana sunucunuzdaki sans oyunu ve sandık skriptini atabilirmisiniz
  4. TheCastle

Kredi ve Mağaza Sistemi

Banadan Kredi/Magaza Lazım Lutfen Atabilirmisiniz Ama CobbleStone Kazınca Kredi Verecek %2 Şans İle
  5. TheCastle

FeatherBoard-Sorunu

Feather Board Herşeyi Ayarladım Fakat Ben Giriyorum Başka Oyuncular Girince Bende De O Oyuncuların Bilgileri Gösteriliyor Yani Ben Bu Boardları Nasıl Her Kişiye Ayrı Yapıcam
  6. TheCastle

Minecraft Server 1.7.x-1.8.x Sorunu Önemli !

1.8 İle Girdiğimdede Aynı Sorun Var Lütfen Konusmalarınıza Dikkat Ediniz Hiç Beğenmedim
  7. TheCastle

SkyBlock Serverimde Bazı Hatalar Var Düzeltebilecek İçeri Lütfen

Buradan Yazsam Simdi Ben Serveri 1.7.x-1.8.x Yaptım Ama 1.8 De Gelene Yeni İtemleri Alamıyorum 1.8.8 İle Giriyorum Gene Aynı Alıyor Gibi Oluyo Geri Gidiyor
  8. TheCastle

Suan Pek Sorun Gözükmedi Ama Bir Sorum Olacak Ozelden İp Atsan Serverime Gelip Yardımcı Olabilirmisin Suan Pek Sorun Gözükmedi Ama Bir Sorum Olacak Ozelden İp Atsam Serverime Gelip Yardımcı Olabilirmisin
  9. TheCastle

Minecraft Server 1.7.x-1.8.x Sorunu Önemli !

Minecraft Serverimi 1.7.x ve 1.8.x Surumune Yukselttim Fakat Hiçbir Hata Yokken 1.8 De Gelen Kapı Merdiven Vs. Gibi Şeyleri Alamadım Alıyorum Envanterime Koyar Koymaz Gidiyor Defalarca Tekrarladım Alamadım /give Komutu İle Vermeyi Denedim Ama Nafıle Neden Alınmıyor Bu Yeni İtemler Şimdiden...
  10. TheCastle

Teşekkür Ederim AdexTR Sunucumu 1.7.x-1.8.x spigota Çevirdim Tek Bir Hatası Var
  11. TheCastle

Log Dosyası Aşağıdaki Linkte http://hastebin.com/osotizevoq.vhdl
  12. TheCastle

Bukkit Serverim Crash Veriyor Acil Yardım !

Ben TheLegend'i Tamamen Unutmusum Ya Saol Dostum :)
  13. TheCastle

Peki Bildiğiniz Bir Faction Plugin Paketi Varmı
  14. TheCastle

Denedim Fakat Nafile Herşeyi Sildim Sonra Pl Paketini De Çıkardım Yeniden Kurdum Pl Paketini Attım Bozuldu
  15. TheCastle

---- Minecraft Crash Report ---- // Oops. Time: 3/12/16 9:43 ** Description: Loading NBT data java.util.zip.ZipException: incorrect data check at java.util.zip.InflaterInputStream.read(Unknown Source) at java.io.BufferedInputStream.fill(Unknown Source) at...
  16. TheCastle

Minecraft FPS

Merhaba İlk Olarak FPS Yükseltmek İçin Optifine Yüklü İse Minecraft'a Girin Daha Sonra Ayarlar>>Video Ayarları>Animations> Sol Alttaki All OFF 'a Tıklamanız Yeterli Olacaktır Daha Sonra Tamam'a Tıklayıp Oyununuzu Oynayın Artan FPS Oranı : %30 Denenmiştir :D Yardım Edebildiysem Ne Mutlu Bana :şapka:
  17. TheCastle

The Mineria - Sunucu Haritasi

Kum Olarak Yapmamış Ama Onlar Taş Ve Toprak Var Resimde
  18. TheCastle

Bana Öğretirmisin Normalde WorldEdit Biliyorum Ama Dağ Oluşturmayı Bilmiyorum @Paypso Lütfen Öğret Bana
  19. TheCastle

Ya Böle Dağları Nasıl Yapıyorsunuz Plugin Veya Yapım Rehberi Varsa Çok İyi Olur
  20. TheCastle

[İSTEK] Bana Resimdeki Lazım Aynısını Nasıl Yaparım

Sen Ver Bende Bir Bakayım Sen At Reloplay Olmasa Bile Bakarız
  21. TheCastle

Orada SkyQuery Gerektirir Yazmıs SkyQuery Yi Ayar Yapmadan Atıcaz Demi Plugins klasorune
  22. TheCastle

Mesela ChestCommand İle Yaptık Diyelim Ben O İtemlere Nasıl Komut YAZACAM