Arama sonuçlarınız

1. Poligon

Poligon >[1.8.9-1.16.4]< U-OP Skyblock Sezon 1 | Fabrika - Rütbe - İhale - Kron - Metin Taşı - Görevler >[mc.poligonnetwork.com]<

Bölüm Yöneticileri: WsumbelTR, HeyMrau
  2. Poligon

[1.16.1] Medieval Liman Kenti (Survival-Faction Spawn)

NPC Alanları Kasa Alanı Duyuru/Kurallar Panosu
  3. Poligon

JavaScript'ten ve Discord' JS den Çok İyi Anlayan Bakabilir mi?

Elimde böyle bir Destek Talebi Açma kodu var. Fakat üzerinde biraz oynanması gerekiyor. Mesela herhangi bir kanalda /destek-aç komutunu kullanmak yerine, belirlenen bir kanala herhangi bir mesaj atıldığında talep açılması ve atılan mesajında o kanaldan otomatik silinmesi gerekiyor. Amaç...
  4. Poligon

Wordpress ve Minecraft Eklenti Bilgisi Olan Aranıyor

Merhaba, Wordpress (woocommerce) web sitemin minecraft sunucusuyla entegre olmasını sağlayacak eklenti yapabilecek deneyimli geliştirici aranıyor. Bilgisi olan bana ulaşabilirse sevinirim.
  5. Poligon

Texture Pack Arıyorum

Bu resimdekine benzer veya aynı texture pack bilen varsa ismini yazabilir mi?
  6. Poligon

Crash Alıyorum

Crash report şu şekilde; hastebin Sorun tam olarak nedir? Ve nasıl düzeltebilirim?
  7. Poligon

1.11 için lag yapmayan düzgün anti x'ray gerekiyor

Orebfuscator kullanıyordum fakat sunucuda hatalara ve lag'a sebep oluyor. 1.11 sürümünde çalışan ve buna benzer bir eklenti arıyorum; https://goo.gl/7wSDaX Belirli sayıda elmas kazdıktan sonra 1 saat bekleme vb. mantıkta çalışan eklentiye ihtiyacım var. (Linkini verdiğim eklentiyi 1.11'de...
  8. Poligon

Sunucum Anlayamadığım Bir Hatadan Dolayı Çöküyor.

Merhaba, Sunucum başlıkta belirttiğim gibi anlayamadığım bir hatadan dolayı çöküyor. Log dosyasındaki hata şu şekilde;
  9. Poligon

[1.11+] Kaliteli Saf Survival # Rütbeler, Envoy-OX-Koth Eventleri, Takas, Şans Kasaları, Sanal Market, Açık Artırma # Calipso

Aktif Sunucumuzu Ziyaret Etmek İçin Tıkla!
  10. Poligon

Poligon Network - Mimar Aranıyor

Merhaba, Sunucumuzun yeni açılacak kategorileri için Mimar/Builder aranıyor. Alımını yaptığımız kişiye sunucuda [Mimar] tagı verilecek, yaptığı haritaların bir köşesinde ismi bulunacak ve maaş bağlanmayacaktır. Sunucumuzda bulunan özgün, profesyonel ve hoşlandığımız tarz haritaları aşağıdaki...
  11. Poligon

İstek Eklenti Yazabilen Kişi Aranıyor

Merhaba, Survival sunucum için eklenti yazabilecek kişi arıyorum. Basit bir eklenti isteğim olacak. Detayları özel mesaj yoluyla veya Skype üzerinden konuşabiliriz.
  12. Poligon

Spigot 1.8 Golem Spawnerlar Çalışmıyor ve Golem Yapılamıyor

konu silinsin
  13. Poligon

kapandı

.