Arama sonuçlarınız

1. debloat

[1.14.4] YosunCraft | PvP-PvE Çift Orman | Seviyeli Yaratıklar ve Eşyalar | Pet Sistemi | Timber | [%100 Ücretsiz %100 Türkçe]

Sunucu 1 ay boyunca "Açık Beta" aşamasında kalacaktır. Geliştirilecek, yeni özellikler eklenecektir. Bol bol öneri ve geribildirim vermeyi unutmayın. YosunCraft, eskilerin keyifle oynadığı "Beta-Alanine MC" in modern halidir. Tamamen Türkçe ve tamamen ücretsizdir. VIP vs. ücretli hiçbir özelliği...
  2. debloat

Yardım Dynmap sorunum

Merhaba, Dynmap'in dünyada sadece küçük bir kısmı render'lamasını istiyorum. Bunun için worlds. txt'yi istediğim koordinatlara uyacak şekilde editliyorum ancak yine de oyunda fullrender yapınca çok büyük bir alanı renderlıyor. Sadece worldborder limitlerinin 20 blok ötesine kadar renderlasın...
  3. debloat

Yardım Java argümanları sunucu için ne kadar önemli?

Hocam çok işime yaradı ya daha önce de bana çok yardımcı olmuştunuz teşekkür ederim tekrar.
  4. debloat

Teşekkür ederim hocam, zaten paper kulanıyorum. İnidirken hep eski jarın yerine indirdiğim için ismini değiştirmedim sadece...
  5. debloat

Merhaba serveri başlatmak için kullanılan(ram dışı) argümanlar ne kadar performansa etki eder? Mesela 4gb ramli bir sunucu makinesinde bu değerler nasıl olmalı? Xmx ile Xms farkı nedir? hangisine ne kadar ram ayırmak gerekir? Mevcut kullandığım başlat.bat şu şekilde: java -Xmx8192M -Xms2G -jar...
  6. debloat

Keyubu'da uzak masaüstü var mı

Peki makinenin Almanya veya Türkiye'de olması ping açısından çok fark eder mi? Deploys.io şirketini de göz önünde bulunduruyorum da...
  7. debloat

Cevaplarınız için teşekkür ederim
  8. debloat

Merhaba, Keyubu'nun Premium Paket 3 gibi Minecraft paketlerinde, tamamen kendi hazırladığımız serveri upload edip çalıştırabiliyor muyuz? Uzak masaüstü erişimi var mı yoksa bunun için vds makine mi kiralamak gerekir? Bir de sınırsız slot ne demek acaba?
  9. debloat

Yardım Ölünce itemler ikiye katlanıyor

Yok hocam herhangi bir script aktif değil. Sadece plugin kurulu
  10. debloat

Zaten eşyaların neden gitmediğini anlayamadım. Keep inventory plugini vs de kurmadım... pluginlerim bunlar:
  11. debloat

Merhaba sunucumda az önce bir şey farkettim. Ormanda ölünce envanterdeki eşyalar üzerimden çıkmıyor fakat düşüyor. Yani /back yapınca 2 katı eşya geliyor. Hangi pluginden kaynaklanıyor olabilir?
  12. debloat

[1.8.8] Beta-Alanine PvP-PvE - Pet - Kadim Yadigarlar - Timber [%100 Türkçe %100 Survival]

Sunucu yeniden aktif arkadaşlar, kimsenin verisi silinmedi, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz...
  13. debloat

[1.8.8] Beta-Alanine PvP-PvE - Pet - Kadim Yadigarlar - Timber [%100 Türkçe %100 Survival]

Sunucuyu yedeklediğim için durdurmutum 2dk içinde girebilirsiniz :)
  14. debloat

Kimseyi zorla çağıramayız :) kalabalık olması sizin arkadaşlarınıza tavsiye etmenizle ancak mümkün...
  15. debloat

Teşşekürler, Kanlı ay belli bir olasılıkla gerçekleşen ay tutulmalarına deniyor, daha fazla yaratık doğuyor, zombiler elmas setler giyiyor, iskeletler alevli oklar atıyor, yaratıklar hızlı hareket ediyor, gökyüzü kırmızı oluyor vs.
  16. debloat

Yorumlarınız içinsağolun arkadaşlar sunucunun rpg olduğunu düşünmüyorum skill ya da özel seviye sistemi yok çünkü her şeyi basit tutmaya çalışıyorum bu yüzden survival bölümünde paylaştım
  17. debloat

IP: 37.247.96.73 Sunucu kapasitesi şu an 40'tır. Sunucuya ilgiye göre devam edilecek ve oyuncu kapasitesi artırılacaktır. Admin (ben) ile görüşmek için; Skype: gulfurkan_1 Tavsiye edilen resource pack: Optifine + Conquest Texture Pack Görüntüler: Özellikler: Sohbet emojileri...
  18. debloat

Sürpriz Sandık | Eğlenceli Skript | >> Majoras <<

Bunun gibi basit ve çok güzel skriptlerini bekliyoruz :)
  19. debloat

Sürpriz Sandık | Eğlenceli Skript | >> Majoras <<

İzninle serverimde kullanabilir miyim?
  20. debloat

[YARDIM]Oyuncular rastgele bir konumda spawn oluyor

Yaptım ama malesef sorun devam ediyor Hala yardım beliyorum arkadaşlar...
  21. debloat

Sizin dediğinizi nasıl yapacağım bilmiyorum
  22. debloat

Malesef sorun devam ediyor