Arama sonuçlarınız

1. ZOnurReisZ

Play.GameWorldShow.com > 1.16.X/1.19.x > Emek Skyblock >Minion,Çiftçi,Pinata,Sohbet Eventi,Teslimat,Battlepass.

Sunucumuzu Sizlere Daha İyi Tanıtmak Amacıyla Yakın Zamanda Gerçekleştirdiğimiz Trailer Videomuz Tüm Sosyal Medya Hesaplarımızdan Yayınlanmıştır. Youtube Trailer Videomuz: Tiktok Trailer Videomuz: https://www.tiktok.com/@gameworldshow/video/7295034594146012422
  2. ZOnurReisZ

Hub Server Açıcağım Çok Tecrübeliler içeri

Hepinize Merhaba arkadaşlar daha önce server açtım serverim güzeldi fakat fazla süre aktif olamadığımda tutmadı sunucu aynı sunucuyu birdaha açıcağım fakat busefer en tecrübeli pluginer admin builder moderatör alımları yapacağım bana tecrübeniz yeterliyse bilginizde aynı şekilde discord...
  3. ZOnurReisZ

Acil pluginer Alımı Vardır Hub Serverim için Çok Tecrübeli Olması Şart

Hepinize merhaba Ben onur GameWorld.Batihost.net serverinin sahibiyim ve çok yoğun olduğumdan serverle ilgilenemiyorum bana yardım edicek pluginer arkadaşlar arıyorum acilen
  4. ZOnurReisZ

| GAME WORLD | HEM OP HEMDE HARD | Ada Geliştirme! - Para ile Fly ve birçok komut! - Gelişmiş Menü! - Madenci! - VIP'ler için efekt Kanat!

Spawn : Edit : Kasalar : Kopyanabilir IP Adres : gameworld.batihost.net
  5. ZOnurReisZ

kapatın

kapatın yeni aççam
  6. ZOnurReisZ

Minecraft her türlü alım var Grafiker arkadaşlarda bakabilir

Hepinize merhaba arkadaşlar ben onur çok güzel bir hub server açıcağım onun için ekip arkadaşlarıma ihtiyacım var her türden alım vardır siteden ve grafikden anlayan arkadaşlar özellikle sizi kesin alıcağız serverimiz skyblock olarak başlıyıp hub servere dönüşücektir skyblock herşeyi hazır...