Arama sonuçlarınız

1. ByCooky

LEGENDCRAFTTR | legendcrafttr.net > Şehr-i Minecraft`ı Geri Almaya Geliyoruz! (1.8-1.16)

Git söyle onlara emaneti olan bu Şehr-i Minecraft`ı geri alacakmış de, de onlara tamam mı.. Efsane geri döndü! Yeni başarılarımızda bizimle olmaya ne dersiniz? play.legendcrafttr.com
  2. ByCooky

LCTR NETWORK - Efsane Geri Döndü - İyinin İyisi

Merhaba arkadaşlar, Bundan 8-9 ay önce çok ağır psikolojik sorunlarım oldu hayatımda değer verdiğim çoğu şeyi kaybetmiştim. Kaybeden bir kişi için sunucuma çokda bakamadım gün geçtikce 300-350 onlineye düşmüştüm ve kendimi toparlayamadığım gibi artık sunucuylada ilgilenemiyordum. LCTR'nin en...
  3. ByCooky

Silinsin lütfen

Silinsin lütfen.
  4. ByCooky

|LegendCraftTR|>> JavaCoder - WebMaster - Moderator - Builder - Rehber Alımları Hemen Başvur !

Merhaba arkadaşlar ben LegendCraftTR'nin kurucusu ByCooky (İhsan Delice). Düşündük taşındık hep kendi çevremizden alımlar yapıyoruz ve şöyle bir karar aldık.Sunucumuzda 11 tane oyun var ve biz bu oyunlarla ilgilenemeyecek kadar meşgulüz ve bazı şartlar sonucunda alım yapalım dedik :) Sunucu ip...
  5. ByCooky

Java - Mysql :( Bilen içeri dalsın

Merhabalar ben legendcrafttr'nin kurucusu ByCooky javacıma rush plugini kodlattırdım çok güzel oldu ama bir tek eksik statları mysqla kayıt ettirmek bu konu hakkında bana yardım edebilecek olan varmı acaba ?
  6. ByCooky

SonOyuncu onunmuş, MCSG Adminiymiş, Ondan Dileniyormuşuz...

Merhaba @IRFN @DonduranAtes @Speaw @VitesMahmut @KaaNUmaY @ByNovem ; Bugün bir sunucu sahibi ile tartıştım (Son Hükümdar'mıymış neymiş :p). Ve kendisi biraz fazla köpürdü. Ve şunları söyledi. Tabi kimse inanmaz ama doğrulayabileceğinizi söyledi.(:D) Şu dedikleri doğru mu yoksa 8-9...
  7. ByCooky

Türkiye'de ilk olan EggWars; Sisteme sadece bir plugin lazım :S

Öncelikle merhaba @IRFN @DonduranAtes @CleverMC @KRHN @SFKY ; Oyuncuların isteği üzerine EggWars sunucusu açmayı düşündüm. Çeşitli pluginler ve skriptler kullandım. Spigot için Citiezens pluginini çalışır hale getirdim. Fakat çok önemli bir eksiklik olduğunu hatırladım. Hazırladığım skriptleri...
  8. ByCooky

Authme MySQL

Merhaba arkadaşlar benim sunucumda 100bin kişi kayıtlı ve mysqlu MD5 yaptım bu önceden kayit olan oyuncuların bilgilerini nasıl importlarım ?
  9. ByCooky

AyyıldızMC açıldı[/] 1.7.X[/] Faction[/] Boss [/] Arsalarda Fly [/]AyYildizMC.nitrado.net [/]

AyyıldızMC sunucusu 13.05.2015 tarihinde hizmete başlamıştır. Sunucumuz yeni açılmıştır ve kapanma ihtimali yokturdur. Sunucumuzun ana firması Nitrado’dur. Sunucumuz’un her bir bölümü 8 çekirdek ve 16 gb DDR3 Ram’lerden oluşmaktadır. Bizlere destek olduğunuz için teşekkürler...
  10. ByCooky

Grief Prevention Otomatik Ban Atıyor

Merhaba arkadaşlar benim bir hub sunucum var. Ve malesef hatalı bir Survival sunucusuna sahibiz. Grief Prevention plugini oyunculara otomatik ban atıyor. Bunu engellemenin yolu var mı? Varsa yardımcı olur musunuz. Çeşitli yabancı forumlarda gezdim ama çözümü bulamadım. Yardım edenlere...
  11. ByCooky

LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

Görseller geçici olarak kaldırılmıştır. En kısa sürede görseller yüklenecektir. >PLAY.LEGENDCRAFTTR.COM< REKOR (17 Eylül 2016)