Arama sonuçlarınız

1. awdwa

Yardım Chunk Loader Pixelmon tps yardim

Minecraft Pixelmon spongeforge 1.12 serverim var ryzen 9 16gb sunucum var 6-7 onlineda chunk açarlarken falan lag oluyor optimize ustası birisi veya önceden chunkları açmama yarayacak plugin bilen birisi varsa benle iletişime geçebilir mi ücretli ücretsiz fark etmez Isyankar Otaku#7552 discord...
  2. awdwa

Play.KTRPixelmon.com | Story Mode'lu survival Pixelmon Sunucusu | Eğlenceye hazır mısın?

SUNUCU AÇILIŞ TARİHİ 26.01.2022 13.00 WebSite Yakında (KURULUM İÇİN ALTTAKİLERDEN BİRİNE TIKLA) Technich Launcher Mod Paketi Mod Paketi (virus total) Forge : 1.12.2 (2860) Yetkililer : 1syankarOtaku (Kurucu) KTrRiX (Kurucu) SUNUCU HAKKINDA BAZI BİLGİLER Sunucu oyun içi tamamen ingilizcedir...
  3. awdwa

Play.CloverNW.com | Ultra Hard Survival | 1.16.4 | Zoru Sevenler için.

SPAWN ORMAN KASALAR KÖYLÜ TAKAS ORMAN HAPİSHANE BİRKAÇ SİSTEM V.B
  4. awdwa

İstek skripter aranır

deneyimli sağlam istedigimi yapabilcek bi skripter aranır parası ücreti verilir discord : IsyankarOtaku#7552
  5. awdwa

TexturePack Yardım lazım !!(ücreti verilecek)

bir sunucu acıyorum serverda özel kılıçlar yapıcam örneğin normal elinde dia sword varken normal gözükcek ama ismini Vampir Kılıcıı yaptıgımda görüntüsü değişecek ve 3d yapıcam ona göre bilgili kişiler yazabilirse Discord adresim IsyankarOtaku#7552 Oyun sürümü 1.8.8 olacak
  6. awdwa

CloverMC | Hayatta Kalma Sunucusu |1.8.8 Yepyeni özellikler | Clovermc.batihost.net

r, IP : clovermc.batihost.net
  7. awdwa

TTBdrSurvival | 1.11.x |Kasalar | KöylüTakas-+300 Biom+10 Yeni Madenler | 3d Doku Paketi | IP: ttbdrsurvival.batihost.net 20.01.2019 16.00 Aktif !

Sunucu Adresi & Sürümü ttbdrsurvival.batihost.net 1.10.x/1.12.x Slot Sınırsız Website Adresi YAKINDA! Makine Özellikleri Intel i7 8 gb Ram 256 SSD Türkiye lokasyon [ Kopyalanabilir IP ] ttbdrsurvival.batihost.net [ Önerilen Sürüm ] 1.11.2 (Ancak 1.12 ve 1.12.2 ile de giriş...
  8. awdwa

Timurcraft.batihost.net ( 27 Kasım 18.00 Da Acılış Var ) Survival Sunucu 1.8.8 TİMUR CRAFT YENI NESIL

DIP NOT : ZAMANIM YOKTU KUSURA BAKMAYIN KONU İLERİDE GELİŞTİRİLECEKTİR ip Adresi: Timurcraft.batihost.net Web Sitesi: Yakında!l Sunucu Versiyonu: 1.8.X Toplam Ram: 8 GB Sunucu Türü: Survival Sunucu Lokasyonu: Turkiye YETKILILER : IsyankarOtaku , Timur5 ( Skype : ahmet284828) /depom Yazarak...
  9. awdwa

tatarcraft.batihost.com KONU KAPATILSIN

tatarcraft.batihost.com KAPATLSN
  10. awdwa

Minecraft Naruto Modlu Server | IP Play.CloverNetwork.Cf |

Sunucu IP Adresi : Play.CloverNetwork.Cf - 35.204.209.144 Sunucu Sürümü : 1.7.10 Toplam RAM Miktarı: 16GB TeamSpeak3 Server: [Yakında] Web Site: Yakında Discord Adresimiz : Discord. gg/xb2YghG (birleştir) Tanitim : Yakinda Kurulum : Kurulum ( Tikla ) Virus Total : [Tikla] Mod Paketi : Mod...
  11. awdwa

Builder Arıyorum

Modlu Naruto Sunucusu acıyorum builder lazım iyi olsun Not : Ücretsizdir . Mesaj at
  12. awdwa

CloverNW.rabisu.com - 185.255.94.77 Op Survival ( Oylama Konusu ) (Hile Yasaktir.)

Neden bize oy vermelisin ? Son zamanlara baktığımız taktirde birçok sunucu kendine özgünlükten çıkıp, sadece para için açılan sade sunucular. Biz oyuncularımıza para yatırmadan da oynayabilecekleri bir deneyim sunuyor, para ile satılan her şeyi sunucuda oynayarak, kazanmanızı saglyıoruz Oy...
  13. awdwa

CloverNW.rabisu.com - 185.255.94.77 Op Survival ( 23 Temmuz 15.00 Aciliş ) (Hile Yasaktir.)

Sunucu IP Adresi : CloverNW.rabisu.com - 185.255.94.77 Sunucu Sürümü : 1.8.x Toplam RAM Miktarı: 8GB TeamSpeak3 Server: [Yakında] Web Site: Yakında Discord Adresimiz : Discord. gg/xb2YghG (birleştir) Not : Silahlar için Texture Pack Discorddan Veya Oyundan Elde Edilir. OtaquuBoy_TR_YT...
  14. awdwa

Play.CloverMC.Net Efsane Geri Döndü Hileler Yasaklandı Oyuna Gir Başla !

Öncelikle Selamun Aleyküm. Bu gün sizlere 2 ay önce açıp bi sorundan dolayı sıfırlanan serverimi tanıtacağım. Hiç konuyu uzatmadan bilgilere geçmek istiyorum. Biz 3 kişi ile sizlere en iyi oyunu sunmak için uğraşan kişileriz. Hepimizden teker teker bahsetmek isterim. Biz sizler için 3 ay...
  15. awdwa

KONU KAPATILSIN

KONU KAPATILSIN
  16. awdwa

konu kapatlsn

konu kapatlsn
  17. awdwa

KONU KAPATILSIN

KAPATLSN SKYBLOCK OLDU
  18. awdwa

kaldırlsın

kaldırılsın
  19. awdwa

CloverMC.Batihost.com | Yeni Nesil Survival SW | Kasa Sistemi, İpeksi,Sigara

✔ Sunucu Türü : Survival ✔ Sunucu Ip : CloverMC.Batihost.com ✔ Sunucu Sürümü : 1.8 ✔ Sunucu Ram : 4GB ✔ Sunucu Slot : 44 ✔ Taş Kazdıkça Coin Düşer Coinleri /warp kasalar 'da Harcıyabilirsiniz. ✔ /pet Kurt Yazarak Kurt Peti Alabilirsiniz. ✔/Onlinetime İsim Yazarak Aktiflik Süresine...
  20. awdwa

YeniTurk.Batihost.com 1.8.8 / Survival /ipeksi/ticaret/kasalar/koylutakas

Ip Adresi: YeniTurk.batihost.com Sürüm: /1.8.X Ram: 4GB...