Arama sonuçlarınız

1. KralSoykan

mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

Faşist ve Komünist dediğim için 12 saat ban yedim ayrıca moda açması için helpopdan yazınca rahatsız etmekten 30 dakika yasaklandım.Yatırdığım kredilerde heba oldu
  2. KralSoykan

mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

ideoloji konuşmak siyaset midir? az önce ideolojiler ile alakalı konuştuğum için 12 saat susturma yedim
  3. KralSoykan

Sunucu chatine "ideolojileri böyle beklemiyordum.Faşist veya komünizm bekliyordum.Doğacılık ne lan?" dediğim için 12 saat mute yedim "siyaset" den rehberleri düzgün seçin
  4. KralSoykan

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Ulan Poppy'nin bile trap remixi çıktı bu server daha açılmadı
  5. KralSoykan

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Yav arkadaşlar açılacak açılacak yav sadece 1-2 yıl daha kaldı.
  6. KralSoykan

Allah rızası için serveri aç @SweetNetwork O eski tadı özledim :( Nice Troll Hocam :D
  7. KralSoykan

Aynen,umarım yakın zamanda açılır :)
  8. KralSoykan

Bence BurnUpdate %99 a kadar geldi ve sonra error verip %0 dan başladı :/ Tamam :) Haklısın fakat hala daha açılmaması beni sinir ediyor :/
  9. KralSoykan

Bekle Bekle açılmaz kardeş zaten colonycraft a gitti herkes bu server bu zamandan sonra açılsana yeteri kadar ilgi görmeyecek ve malesef kapanacak
  10. KralSoykan

Platin v1 Role Play

sizde sözünüzü tutsaydınız
  11. KralSoykan

Platin v1 Role Play

Tarih olmuş 10 haziran daha açılmamış :/
  12. KralSoykan

KralSoykan YENİDEN DOĞDU BUM BUM ÇIK BUM BUM BUM BUM ÇIK

KralSoykan YENİDEN DOĞDU BUM BUM ÇIK BUM BUM BUM BUM ÇIK
  13. KralSoykan

Estafirullah tabi cevap veririz :)
  14. KralSoykan

Ege'ye geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim :(
  15. KralSoykan

ColonyCraft >> 1.8.X || Telefon || Uyuşturucu || Rütbe || Meslek || 3D Silahlar || KAPALI

Sonu SweetNetwork gibi olmasın da aman diyeyim
  16. KralSoykan

Açar mısın artık şu sunucuyu :( O eski günlere dönmek isterim.Hem yaz tatili de geldi :)
  17. KralSoykan

Vay be... Şuandaki pp mi bu serverde çekmiştim.Arkadaşımla çöpçü olmuştuk.O günden beri hiç değiştirmedim.Umarım eski tadı verir :)
  18. KralSoykan

Gençler NoMercyMC Kapandı mı?

İnşallah :) Teşekkürler
  19. KralSoykan

Gençler NoMercyMC Kapandı mı?

Başlıktan da anladığınız gibi Nomercymc kapandı mı?
  20. KralSoykan

Beraber Tekkit Legends oynamak isteyen var mı ?

Ben oynarım tabikide :) SKYPE : soykan.yt.agario ekle oynayalım :)
  21. KralSoykan

Rainbowcraft.nitrado.net|Rehber|Builder|Moderator|Admin ve Sponsor alımı! YENİ!|Factions|

SUNUCUMUZDA WHITELIST KALDIRILMIŞTIR OYUNA girebilirsiniz. knifeefe oyuna gir konuşuruz Oyuna girin konuşuruz efendim Minecraft 9 yıldır oyunda değil 4.5 yıldır :) Yalan konuşmayın.