Arama sonuçlarınız

1. KralSoykan

Gençler NoMercyMC Kapandı mı?

Başlıktan da anladığınız gibi Nomercymc kapandı mı?
  2. KralSoykan

Rainbowcraft.nitrado.net|Rehber|Builder|Moderator|Admin ve Sponsor alımı! YENİ!|Factions|

Merhaba arkadaşlar, yeni bir sunucu açtım.Bu sunucuda alım lazım tabii.Sizi davet ediyorum.Kesinlikle ve kesinlikle hamachi değildir! Alt Alan adı: RainbowCraft.nitrado.net Varsayılan IP: 5.62.127.36:10200 HERKESI BEKLERİM (:
  3. KralSoykan

DemirMC|Ekip Alımı|1 kurucu(destek) 1Admin 1 moderator 3 builder|GO|

Konu Acil Hazırlandı. DemirMC ALIM! ALIMLARA GİRMEK İÇİN AĞLAR: DemirMC-1 DemirMC-2 DemirMC-3 OYNAMAK ISTEYENLERDE GİREBİLİR.FAKAT BAKIMDAYIZ. Moderatörlerimin dikkatine: Konu düzenlenecektir. Saygılarımla
  4. KralSoykan

Trove error 1004, downloaded files are corrupted Hatası Lütfen Yardım Edin!

Arkadaşlar,ben Trove adlı oyunu indirdim.Uptade yaptım.Ama yarısına gelince error 1004, downloaded files are corrupted hatasını veriyor.İnternetim ara sıra gidiyor TTnet işte.Nasıl düzeltirim.İnternetle alakalı olduğunu sanmıyorum.Ayrıca geniş bant bağlantısı kullanıyorum.Yardım edin lütfen.
  5. KralSoykan

[YARDIM]Eventyap skriptimdeki hata nedir? İçeri Lütfen

Merhaba arkadaşlar bugün size bir soru sorucam.Skript ile alakalı.kod bu : command /eventyap: trigger: broadcast "Bu Skript FerbDejwy[BloodMC]Kurucusu tarafindan yapilmistir" broadcast "Skript Baslatiliyor..." wait 3 second broadcast "Skript Baslatildi" wait 5 second...
  6. KralSoykan

ColdStorm.Nitrado.Net|Faction|Ships|Silah|TnT patlar!|Boss|No Edit!|Ucuz VIP|Beta|

IP:ColdStorm.Nitrado.Net Ram:2GB Slot:25 (Tabda 4 ama gerçekte 25 kişidir.)...
  7. KralSoykan

#StormSurvival#İpeksi ile spawner-Köylü Ticaret-Araba-Ships-MadenSystem-Özel permler|Binek|Banka|

IP: StormCraft.nitrado.net IP2: 5.62.126.171:10400 -Klan/Takım Sistemi -Jobs...
  8. KralSoykan

Şehir Kurma Sunucusunu|Rütbeler|Puan Sistemi|Build Battle|Puan Market|Hamachi|

ColdStorm.Nitrado.Net OLDU!
  9. KralSoykan

Şehir Kurma Sunucusunu|Rütbeler|Puan Sistemi|Build Battle|Puan Market|Hamachi|

Merhaba Arkadaşlar,Bugün sizlerle ilk projemi göstereceğim.Şehir Kurma Sunucumuzda Puan sistemi,Farklı yollarla puan kazanma,Puan Market,Build Battle ve Hamachilidir.Oyunumuzun amacı size verilen alanda oyun arkadaşınız veya kendiniz şehir kuracaksınız.Alım olarak sadece rehber ve skripter alımı...
  10. KralSoykan

WarsMC| 1.7.2 | Herobrine Survivals|Silahlar!|Hamachi|21.6.2015 Açılış!

Merhaba, bizler WarsMC'iz. Sizlere özgürce eğlenip, Eğlence türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak Deneyimler sunuyoruz. Eğlence Türündeki en iddaalı sunucu olmaya adayız. Tabi ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayıp kendi...