Arama sonuçlarınız

1. A

Minecraft Server Builder Alımı

Maalesef Yukarıdaki Yazıyı Okuduysanız Skypesiz Alım Yapamıyoruz
  2. A

Minecraft Server Builder Alımı

Minecraft Serveri 1 Haftaya Açılıyor! Evet Arkadaşlar 1 Hafta İçinde Minecraft Serverimiz Açılıyor Minecraft Serverimiz %80 Hile Korumalı Web Siteli Ve Birçok Yeni Özellik İle Oyun Keyfinize Keyif Katıyor. Alım Varmı ? Tabikide Alım Olacak 1 Adet Builder Alımı Yapacağız, Şuanda 1 Adet...
  3. A

MineSecure Plugini Spam Korumasını Kapatma

Teşekkürler Konu Kilit
  4. A

MineSecure Plugini Spam Korumasını Kapatma

MineSecure Adlı Plugini Kullanıyorum Pluginin Spam Koruması Var [Ne Kadar Koruduğu Tartışılır] Oyuncular Aynı Mesajı Bi Kaç Kere Falan Yazınca [MineSecure] Attention you could be kicked: Spam Diye Bir Mesaj Geliyor Chatten Ben Bu Pluginin Spam Korumasını Kapatmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim...
  5. A

bSK | Sohbet Grupları - v2.2 - Config ile yönetme sistemi eklendi! - Bitirildi! - +2K Görüntülenme!

Bir Sorum Var Adam Sohbet Grubundayken Normal Chatteki Kimseyle Konuşamıyormu Mesela Adam Bir Sohbet Grubunda Ve Konuşuyor Chatten Yeni Giren Bir Oyuncu Buna Chatten Yazdığında SohbetGrubundan Çıkmasımı Gerekiyor ??
  6. A

HyperMC Builder Yetkili Alımı

Skype İstek Attım Kabul Etmenizi Bekliyorum Skype: a.altundag245
  7. A

Command Block Komutları (Ayrıntılıca)

Sadece Bir Oyuncuya mesaj Nasıl Yollayabilirim Komut Bloğuyla Sadece Bir Oyuncuya mesaj Nasıl Yollayabilirim Komut Bloğuyla
  8. A

HyperMC Builder Yetkili Alımı

Skype Vermek Zorundasınız Maalesef Skype İndirin Lütfen
  9. A

Minecraft Faction Server İçin Builder Alımı! [İçeri]

Server en geç Perşembe günü açılcak ve MAP 'i tasarlamakta bize yardımcı olucak build yeteneği yüksek bir builder arıyoruz işini hızlı ve kaliteli yaptığı sürece online süresi çok önemli değil ama en az 2 saat online gerekiyor. Server şu an yapım aşamasında olduğu için küçük bir sunucuda map...
  10. A

Minecraft Faction Serveri İçin Builder Alımı

Skypeyi Bulamadım Sen Skype: a.altundag245 Eklermisin
  11. A

Minecraft Faction Serveri İçin Builder Alımı

Merhaba Arkadaşlar Çok Yakında (1 Hafta İçinde) Minecraft Serverimiz Açılıyor Faction Server 1.8 Ve Bir Builder Alımımız Olacak Katılmak İsteyenler Skypesini Yorum Olarak Yazsın
  12. A

Kısa İstek Skript [İçeri]

Tavsiyeniz Nedir Pluginmi Kullanayım Yoksa Skriptmi Pluginse Hangi Plugini Kullanmalıyım Ama Bu Skript Sistemiyle Botlar Engellenemezmi
  13. A

Kısa İstek Skript [İçeri]

Arkadaşlar Bir Bot Koruması Skripti İstiyorum Birçok Serverde Bulunan Fakat Hiçbiryerde Bulamadım Oyuncu Servere Girdiğinde Kicklicek Ve [BotKoruması] 5 Saniye İçinde Tekrar Giriş Yapınız Dicek Oyuncu 5 Saniye İçinde Giriş Yaparsa Oyuna Girebilecek Giremezse Bida Kickleyip 5 Saniye İçinde Tekrar...
  14. A

İstek Aktiflik Skripti

Konu Hala Aktif Kardeş Dediğin Kodu Denedim De Komut Çalışmıyor Anlamadım Bende Biraz Değiştirdim Komududa Neden Çalışmıyor ??
  15. A

mc.tc / bati.host / vp.al - otomatik hosting scripti hizmeti

Abi Ben Bu Siteyi Alıpta Hem Servere Hemde Bu Siteye Domain Alabiliyomuyum Alabiliyosam Kaç Para Ne Kadar Sürelik ??
  16. A

İstek Aktiflik Skripti

Hızlı Bir Şekilde Bakmasını İstiyorum Sadece Chatte Çıkan Ve Sadece Saat Ve Dakika Şeklinde Gösteren Türünü Yaparmısın Lütfen
  17. A

İstek Aktiflik Skripti

Ben Saat Ve Dakika Şeklinde Chatta Yazmasını İstiyorum Ama Dakika Ve Saniye Şeklinde Chest Açılıyor ??
  18. A

İstek Aktiflik Skripti

Serverden Çıktıkları Zaman Silinmesin Serverdeki Toplam Aktifligi Görmek İstiyorum Ayrıca Ses Çıkmasın Sadece oyuncu /aktiflik Yazdıgında Chatte Aktifligin: 1 Saat 52 Dakika Gibi Bir Yazı Çıksın Bu Kadar
  19. A

mc.tc / bati.host / vp.al - otomatik hosting scripti hizmeti

bir şey Sormak İstiyorum Ben Batihosttan Herşeyi Hazır Minecraft Sitesi Almak İstiyorum Bunun İçin Aylıkmı Yılıkmı Para Vericem Nasıl Olucak Ne Kadar Para Vericem Yazarsanız Sevinirim
  20. A

İstek Aktiflik Skripti

Arkadaşlar Aktiflik Skripti İstiyorum Oyuncular /aktiflik Yazdığında Aktifliğine Bakabilsin Yardımcı Olursanız Sevinirim
  21. A

Küfür Engelleme Skripti Hata Nerde ?

Denedim Oda Olmadı Tahminimce Sorun if {uyaricount.%player%} is equal to 1: buralarda Konu Aktif! Hallettim Konu Çözüldü Yapılabilir Teşekkürler
  22. A

Olmadı Hiç Yazı Çıkmadı Direk Mute Attı 30 Dk Hatada Yok
  23. A

options: on first join: set {uyaricount.%player%} to 0 on chat: message is "{@1}" or "{@2}" or "{@3}" or "{@4}" or "{@5}" or "{@6}" or "{@7}" or "{@1}" or "{@8}" or "{@9}" or "{@10}" or "{@11}" or "{@12}" or "{@13}" or "{@14}" or "{@15}" or "{@16}" or "{@17}" or "{@18}" or "{@19}" or...
  24. A

MobStacker Pl Yaradım

Arkadaşlar Serverim 1.8 craftbukkit MobStacker plugininin jarını yükleyince swde çalışmıyor hiç editlemeden bile atınca çalışmıyor neden olabilir ?? Aynı Zamanda RedStoneClockPreventer Plugini De Aynı Şeyi Yapıyor
  25. A

Skriptteki Küçük Hata Ney ?

Süreli İronVip Verme Skripti Yapıyorum Ama Bir Sıkıntı Var remove 1 to {vipsaat.%player} Hata Veriyor Kod: variables: {vipsaat.%player%} = 0 command /ironvipver <player>: usage: &f/ironvipver <oyuncu> permission: kurucu.ironvipver permission message: &cYetkin Yok. trigger...