Arama sonuçlarınız

1. They001

IKnow e-mail virüsü hk.

Bu virüs IKnow adıyla şifrelerimi bana mail olarak atıyor ve tehdit ediyor. Aylardır bir yere her kayıt olduğumda mail atıyormuş. Sağ olsun unuttuğum Facebook şifremi IKnow geçmişine bakarak bulmuş oldum. Şaka bir yana bu virüsü bilgisayarımdan kaldırmak istiyorum. Malwarebytes ile taratıyorum...
  2. They001

Megas XLR yok?

Eskiden çok sevdiğim çizgi filmin ne Türkçesini ne de İngilizcesini bulabiliyorum. Bölümleri düzenli halde bulunan bir site var mı? İlk iki bölümü buldum ve izledim. Youtube de 2şer dakikalık paylaşmışlar.
  3. They001

Speedcube ve yurtdışı ödeme hk.

Türkiye'de hız küpü satmıyorlar. Kübirik yavaş dönüyor ve sıkça patlıyor. Rubik's orjinal olmasına ve çok pahalı olmasına ramen işlevsiz. Son birkaç günümü speedcube için araştırmaya verdim ve birçok site buldum. Sorun şu ki; küplerin pahalı olmasının yanı sıra kargo ücreti küp fiyatının tamı...
  4. They001

Bir şekilli yazıya nasıl kavis verilir?

Minecraft için sormuyorum. Bu şekilde bir yazıyı nasıl böyle büküyorlar? PS yok alternatif -özellikle online site- editör önerirseniz sevinirim.
  5. They001

Yardım Spigot ayarları

Defalarca q tuşuna basarak eşyalarımı attığımda yere düşmeden havada stacklanıyor. Bunun olmasını istemiyorum. Kısa bir mesafeyle oyuncudan uzaklaştığımda oyuncu yok oluyor. Sunucunun görüş alanını biraz daha arttırmak istiyorum. Bu ayarları nasıl değiştirebilirim? Teşekkür ederim.
  6. They001

Yardım Skript 33:2

Skript artık numaraları desteklemediği için 33:2 gibi blok kodlar hata veriyor bunu nasıl çözebilirim? Ayrıca on rightclick on a piston: yazdığımda hata vermediği halde komut işleme girmiyor. clay ball çalışmıyor ya da clay_ball_item vb. EDIT Başka bir blokla aynı kodu denediğimde çalışıyor...
  7. They001

Plugin yazılımı

Java öğrenmeye ve basit plugin denemeleri yapmaya çalışıyorum da örnek incelemek adına yapılmış olan pluginlerin içini açabileceğim bir program vardı. Editlemeye izin vermiyor sadece classları falan gösteriyordu çok ihtiyacım var ona veya benzerine şimdiden teşekkür ederim.
  8. They001

InventoryClickEvent

[03:53:17 ERROR]: Could not pass event InventoryClickEvent to SkQuery v3.21.4 org.bukkit.event.EventException Bir chest ekranı oluşturdum. Bu ekran üzerindeki herhangi bir nesneye tıklayarak başka bir ekrana geçiş yaptırmak istiyorum fakat o eşyaya tıkladığımda yukarıdaki hatayı konsola...
  9. They001

Belirli Kordinata Paste Atmak

bunu nasıl yaparım hangi pluginle yaparım yada skript ile yapılır mı? amaç bir komut yazınca girilen kordinata bir paste atmak. World edit plugininin konsol tarafından yazılarak belirli kordinatlara aktarım yapması gibi bir şey. güncel
  10. They001

skript looplanan herkese mesaj gönderme.

blablabalbal blalbalballba lbabalballalb loop players: {vip.%loop-player%} is set: execute console command "/titlemanager amsg %loop-player% vip eventine son 10 dk" wait 9 minutes execute console command "/titlemanager amsg %loop-player% vip eventine son 1 dakka" ben böyle bir...
  11. They001

Lockdown - Whitelist hk.

Konu Çözüldü.
  12. They001

Kaliteli faction sunucusu kaldı mı?

Şu anda piyasada lapissiz ekonomisi tarıma dayanan çoluk çocuklardan uzak aklı başında yetkililerin bulunduğu düzgün marketi olmayan pay-to-win kavramından uzak grief serbest olan warpsız creeper patlamasının açık olduğu temiz sohbetli ve sohbet ortamının aktığı sunucu kaldı mı? faction -...
  13. They001

skript ile bölge yenilemek?

Skript ile ilgili 2 merakım var editlendi __ 1 yanan bir alanı söndürmeyi nasıl engelleriz ? '' Bir alanı yenilemek için hangi eklentiyi kullanmalıyım? ''
  14. They001

skript ile farm griefi engellemek

nasıl yaparım? on jump on a soil: cancel event gibi bir şey olmuyor ,_,
  15. They001

Auto respawn çalışmıyor :/

Auto respawn hakkında neredeyse her türlü eklentiyi denedim AutoRespawnPlus AutoRespawn instantRespawn vb. ayrıca skriptinide denedim on death of player: force respawn victim hiçbirisi olmuyor. Acaba 1.8.9 sunucusunda çalışabilecek bi auto respawn plugini var mıdır? bu saydığım tüm...
  16. They001

Tale of kingdoms :/

şu modu ağız tadıyla oynayamadım ya! arkadaşlar modu kuruyorum her sürümde farklı saçma sapan hatalar var. mesela bazı sürümlerde bu kaledeki yaşayanlar çok çok yavaş hareket ediyor kral olmak için peşimizden gelen adam takip etmiyor. diğer sürümlerdede bir sürü değişik hatalar var. tale of...
  17. They001

skript ile tab tamamlamayı engellemek

Taba basınca çıkan o beyaz yazıları kapatmanın yolu nedir hocam? /a + tab = /adana /amasya /al /at /about /ac falan engellemenin yolu yokmudur? skript ile yapabilmenin yolunu soruyorum :/
  18. They001

|skript isteği| bloğu zamanı gelince başka bir bloğa değiştirme

mesela ben '' &6BüyülüMısır '' adlı bir bloktan 5 adet yere diktim. Herbirinin yarım saat sonra quartz bloğuna dönüşmesini istiyorum. mesela 5 adet taş diktim yere, yarım saat sonra onlar taş yerine quartz olsun. ben bunu yaptım ancak bir sorun var server açıp kapanınca ilerlemiyor :( on right...
  19. They001

loop player herkese mesaj atma

send "test" to loop-player wait 5 seconds send "test" to loop-player yaptığım zaman herkese tek tek atıyor buda aynı anda görülmesini engelliyor bunu nasıl düzeltirim saolun şimdiden
  20. They001

skriptte sayısal basamak algılatma

mesela ben test < 4.142.356 > yazdım eğer yazdığım sayı 7 basamaklıysa işlemim gerçekleşsin nasıl yaparım? /test <int>: trigger: arg-1 is 7 basamaklıysa: send "&8test" to player
  21. They001

loop block / bu kodu nasıl düzeltirim?

if target block of player is stone: loop blocks in radius 1 around the player: if loop-block is stone: send "&8test" else: send "&8tasa yaklas!" to player else: send "&8tasa bak!" to player bu kodu nasıl düzeltirim* hata şu eğer taşa bakarken uzaklaşırsak 10 kere üst...
  22. They001

Options

Options: deneme: test Optionsa 1 satırdan fazla yazı ekleniyormu ya? yani bu aşağıdaki yazılar gibi {@test} yazında 4 tane alt alta yazı gelmesini istiyorum. send "&8test" to player send "&8mest" to player send "&8dozurt" to player send "&8kuzugerdan" to player hepinize teşekkürler
  23. They001

push

Oyuncunun baktığı yöne pushlamak istiyorum ama oyuncunun kafasının baktığı yöne değil oyuncunun vicudu nereye bakıyorsa o düzlem üzerinde zıplayamadan pushlanmasını istiyorum ayakları bloktan kalkmayacak
  24. They001

rust oynamak istiyorum ama

merhaba arkadaşlar rust oynamak istiyorum satın alıcam ama önce para vermek için uygun olup olmadıını örenmem gerekior. cracked oynayıp daha sonra satın almayı düsunuyorum. simdi ben neyi nerden indircemi bilmiyorum bana link atarmısınzı özelden Rust experimental indirdim. ama açık sw bulamadım...
  25. They001

yardım

selam chat koruması gibi bir şey yapcam ama bulamadım araştırdıım yerlerde hep bu çıkıyo on chat: if message contains "kufur": ama buda buglu "tamam" yazarsanız yine susturuyo cünkü icinde tam'**' var .( ben sadece okadar sa şeklinde nasıl ayarlarım ? yani sadece kufur yazıyorsa susturcak kufura...