Arama sonuçlarınız

1. Toni_2003

[Yakında] Dünyada ilk yeni harita

Yapmış Olmama* Değil. *Yapmış Olmamıza Rağmen* Lütfen :) :cay:
  2. Toni_2003

Dünyada Bir İlk Proje ! | Kurabiye Manyaklıgı | Harita 1.12.2

Selamlar bugün sizlere dünyada bir ilk olan haritayı tanıtacağım.. Kurabiye Manyaklıgı: Oyunumuzda kurabiye bloğunu kırarak (Texture Pack İndirmeniz Gerekli) kurabiye kazanıyorsunuz. Bu kurabiyeler ile markete girerek kurabiye destekleyicileri alıyorsunuz. Ve gelişiyorsunuz.. Bilgi Bölümünün...
  3. Toni_2003

Yapım Aşamasında Olan OPFactiona Alım !

Merhaba. OPFaction server kuruyoruz. alım var. 1 Admin 1 Moderator 1 Builder 2 Rehber Alınacak servere gelin konuşalım eğer BİLGİLİYSENİZ bu yetkilerde alınırsınız. IP= 78.165.201.74
  4. Toni_2003

Sirocco | Dünyada İlk Harita İçin Ekip Aranıyor ! |

Herkeze selamlar. Konuyu hiç uzatmıyorum ve giriyorum konuya, Evet yanlış duymadınız, Dünyada ilk bir harita , minigames yapıyoruz. Ama bunun için bir ekip gerekli. Minigames' Spleef benzeridir ama aynısı değil tabikide :) Eğer servere gelirseniz projemizi size anlatacağız. Eğer bu projeyi...
  5. Toni_2003

Sirocco | Dünyada İlk Harita İçin Ekip Aranıyor ! |

Herkeze selamlar. Konuyu hiç uzatmıyorum ve giriyorum konuya, Evet yanlış duymadınız, Dünyada ilk bir harita , minigames yapıyoruz. Ama bunun için bir ekip gerekli. Minigames' Spleef benzeridir ama aynısı değil tabikide :) Eğer servere gelirseniz projemizi size anlatacağız. Eğer bu projeyi...