Arama sonuçlarınız

1. D

Modlu Minecraft Uzay Astronomisi

Merhaba Arkadaşlar Ben DanaBiftek, Yeni Modlu Minecraft Serisini Başladım Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum :)
  2. D

Dinazorlu Mod Paketi(JurassiCraft) Tanıtımı !

Merhaba Arkadaşlar Ben Danabiftek Kanaldan Bir Abonenin İsteği Üzerine Bu Paketi Tanıtıyorum. Umarım Beğenirsiniz.Abone Olursanız Sevinirim. Bu Arada beğenmediğiniz yerleri yorum olarak yazarsanız çok sevinirim bu sayede kendimi geliştirebilirim :)
  3. D

Pop Filtre Nasıl Yapılır ?

Merhaba Arkadaşlar Ben DanaBiftek !! Bu Vlog bölümünde evinizde nasıl pop filtre yapabileceğinizi anlattım :) Yorumlarınızı bekliyorum.Oyun videolarını seviyorsanız abone olabilirsiniz :)
  4. D

Yaz Geldi Ve Sen Hala Sıkılıyor musun ??

Ben DanaBiftek... Buda Kanalımın Yeni Tanıtım Videosu
  5. D

Korku Haritası Videosu Yorumlarınızı Bekliyorum

Merhaba Arkadaşlar Ben Danabiftek Yeni çekmeye başladığım minecraft haritaları serisine bir video daha ekledim. House of Silences !!! Çok korkunç değil fakat çok gerilim yüklü :D Umarım Beğenirsiniz. Kanalın hakkında yorum yaparsanız sevinirim :) Link:
  6. D

Adventure Map Videosu Yorumlarınızı Bekliyorum

Merhaba Ben Dana Biftek Kanalımda Adventure Map oynadım.Umarım beğenirsiniz.Beğenmediğiniz yönleri yazarsanız ona göre bir yol izlerim videolarda teşekkürler göz attığınız için :)
  7. D

Ekipman Vlog'um Yorumlarınızı Bekliyorum

Merhaba yeni gelen ekipmanlarımı tanıttığım bir vlog çektim izleyip yorum yaparsanız çok sevinirim.Eksiklerimi yada hoşunuza gitmeyen yerleri yazın lütfen :)
  8. D

Agrarian Skies 2 Mod Paketine Başladım

Agrarian Skies 2 Mod Paketine Başladım Buyrun Video;
  9. D

The Witcher 3 Serisi Başladı(Lütfen Eksiklerimi Yorum Yazın)

Merhaba Arkadaşlar Ben DanaBiftek Modlu minecraft rehber serileri çekiyorum.Başka oyunlarda çekmeye çalışıyorum.Farklı tarzda vloglar oluşturmaya çalışıyorum. Destek olursanız sevinirim.Uzzzzuuuuuuunnca bir süre buralarda olmaya niyetliyim :D Öğrenmek istediğiniz şeyler yada benden videoya...