Arama sonuçlarınız

1. Colonel

Yardım Serverlara giremiyorum

@starcraft senin o ortağın bloncnair54 sordurdum adresine ulaştım benim malıma kimse çökemez ben de sapanca da oturuyorum hiç düşünmeden hareket etti sakin evden kaçayım demesin ailesi ile bire bir oturur konuşurum
  2. Colonel

Yardım Authme Maksimum giriş

maxRegPerIp: 0 configde ki bu kısmı 0 yap
  3. Colonel

➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

Sunucu devredilcektir vakit bulamıyorum domain hosting vs. herşeyi ile birlikte ilgilenen arkadaşlar pmden yazabilir.
  4. Colonel

İstek Açacağımız sunucu için bize özel plugin paketi yapacak birini arıyoruz

anladım skyblock için yardımcı olamam elbette yaparım bir şeyler fakat daha önce hiç uğraşmadım
  5. Colonel

İstek Açacağımız sunucu için bize özel plugin paketi yapacak birini arıyoruz

hangi alanda olucak bu paket bunları da belirtmenizi tavsiye ederim.
  6. Colonel

Eski (Forum) Gamer

Bir zamanlar türkiyenin en iyi minecraft forumuydu. @Hsbas vardı be
  7. Colonel

Webscript arıyorum

MineLAB Discord Kanal : NeGgBBTb kaliteli script ve uygun da fiyatı var
  8. Colonel

➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

/büyü eklenmiştir kolayca büyü menüsüne ulaşabilirsiniz.
  9. Colonel

Boss Market Eklendi - /warp bossmarket - Godzillayı kestiğiniz zaman 3 adet boss parası kazanırsınız - Paraları BossMarket de Eşyalar ile Takas Edebilirsiniz - Yakında /bossmarket Menülü Tarzda Güncellenecek
  10. Colonel

OnurBeyTR'nin Borsa Skripti Eklendi - /borsa - kripto paraların kağıdını al ve kar etmeye başla - @OnurBeyTR paylaşımı için teşekkür ederim
  11. Colonel

Yardım Fifa 19 Xbox Online Oyun

Xbox da online oynamak için kesinlikle almanız lazımdır sanırım ilk alım 6-7 Tl gibi bir şey ondan sonraki aylar 30 tl ye çıkıyordu
  12. Colonel

Yardım NameTag Edit Tabda Yetki Gözükmüyor (Sürekli Default)

NTE Kadar gereksiz bir plugin yok. TAB pluginini indirmenizi tavsiye ederim çok kolay da bir kullanımı var.
  13. Colonel

Yardım Sunucu Kurmak İstiyorum

Keyubu , çok iyi değil ama işine yarıcanı düşünüyorum.
  14. Colonel

Yapıcak bir şey yok kimi gün olur kimi gün olmaz 1-2 günlük bir sunucu bir şey oturtana kadar beklentim yok zaten ama senin gibi oyuncular geliceğine 0 online olsun yeter ben batmam buraya ödicem para koymaz benim zevkim bu ister gir ister girme
  15. Colonel

level marketten alıcan bir kazma ile 5000 coini yaklaşın 1 haftaya kasabilirsin gayet doğal bir süre ayrıca sunucu zoe değil sunucaya bakarsın doğru yöntemlerle çok basit bir şekilde rütbe atlayabilirsin alışılmışın dışında bir şey yaptık incelemeden malum kelimeyi atıyorsunuz. bu kitle bir de...
  16. Colonel

Sunucunun para üzerine olduğunu savunan arkadaşlar oyun içinde lapis kazarken %3 ihtimalle coin düşer, 5000 coine Antik Kasası Anahtarı alıp içinden VIP çıkartabilirsiniz kesin olarak VIP ya da AntikVIP çıkar. Mağazada ki birçok ürünü oyunu oynarak da alabilrisiniz, Orman Önü Klan Toprağı ve...
  17. Colonel

teşekkürler bunlar bütçe oldukça yapılabilcek şeyler klasik bulduğunuz nedir ?
  18. Colonel

AntikOyuncu - Deneyimli Oyun Severler Arıyor...

Rica ettin hesabına para yükledim ve bu eşyayı pvp yaparken kaybettin bunda anormal olan nedir ?