Arama sonuçlarınız

1. Colonel

AntikOyuncu - Deneyimli Oyun Severler Arıyor...

Merhaba , AntikOyuncu bir faction sunucudur sen de hem faction oynamayı hem de yetkili olmayı istiyorsan sunucumuza gel ve başvurunu yap. Açık Pozisyonlar Rehber ve Moderatör arıyoruz , belirli kriterler elbette var aşağıda ki başlıktan bilgi alabilirsiniz Aranan Özellikler Oyuncularla...
  2. Colonel

➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

BİLGİLENDİRME Bütçemiz arttıkça ; Daha fazla sistem eklemek. Konsepte uygun mapler yaptırmak istiyoruz. Skyblock eklemek istiyoruz. Yeni logolar ve konu tasarımı yaptırmak istiyoruz. Sunucu IP : play.antikoyuncu.com Website : www.antikoyuncu.com
  3. Colonel

ImpossibleCraft | Rehber Aranıyor | Tecrübeli Oyunsever

Sunucu Bilgileri ImpossibleCraft sunucumuz 100 kapasitelidir. 8GB RAM bulunmakta Merhabalar ben ImpossibleCraft Yönetim Ekibinden Burak Sunucumuz Survival(Hayatta Kalma) Sunucusudur Rehber Pozisyonu Boşaldığı İçin Yeni Bir Rehbere İhtiyaç Duyduk Doğal Olarak Tecrübeli,Komutları Bilen,Üyelerle...
  4. Colonel

★ play.impossiblecraft.com ★ [1.8-1.16.5] | Nostalji Survival (Hayatta Kalma) | Kredi - Rütbe - ImpCoin - Pazar

Sunucumuzdan Görseller Sunucu Hakkında Bilgiler - Market çeşitlermiz kısıtlı sayılda tutulmuştur genelde yapılmakta ve bulunmakta zor olan itemler vardır - Sunucumuz eski sunucuları anımsatmak niyeti ile yapılmıştır -Warplar ...
  5. Colonel

Merhaba Beyler...

Uzun zamandır yoktum yaklaşık 4 yıldır ve bu piyasaya geri dönme kararı aldım umarım güzel vakit geçiririz. forumun adı vs. değişmiş hsbas diye kurucu vardı sanki yanlış hatırlamıyorsam.
  6. Colonel

[Survival Plugin Paketi] Impossible_FTW v1.1 [Ücretsiz] 1.7.X - 1.8.X

Merhaba Sevgili Survival Sunucu Kurmayı Sevenler Paket Hakkında Bilgi Almak İçin Videoyu İzleyin Video Dışında Bir Görsel Anlatım Olmıycak İyi Seyirler... (Paketi 1Yıl Önce Çıkarmıştım Tekrar Paylaşıyım Dedim v1.2 2ay içinde sizlerle) Video Grupların Yazı Rengini Değiştirme Nasıl Yapılır ...
  7. Colonel

Factions mı ? Survival ?

15 Ocak 2017 kurucağım sunucu ne olsun sizce hangisini açmalıyım 2016 Yılında hangi sunucu çeşidi daha çekiciydi bana bunu belirtirmisiniz
  8. Colonel

Minecraft Plugin Tanıtımı || DragonTravel || - 5

Merhaba Arkadaşlar Ben BURAK Plugin Ejderha İle Seyhat Etmeye Yarıyor İyi Seyirler İndirmek İçin Videonun Açıklama Kısmını Kullanırsanız Sevinirim...
  9. Colonel

Çılgın Tavuklar Çekiliş 5 TL Değerinde (2500Akçe)

Bilgi Videoda Veriliyor
  10. Colonel

Minecraft Plugin Tanıtımı || NoCraftThat || - 4

Plugin Linki : https://www.spigotmc.org/resources/nocraftthat-is-back.21110/
  11. Colonel

ÇılgınTavuklar (Oyun Oynayarak Kazan) (Özel Taktik Ve Tanıtım) - 1

Evet Beyler Yeni Bir Seri Yapıyorum Herşeyi Tam Anlamıyla Bölüm Bölüm Çekicem ÇılgınTavuklara Kayıt Ol >> https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=110783 Güncel
  12. Colonel

Minecraft Skript Tanıtımı || Kısaltmaları Uzatma || - 1

Merhabalar arkadaşlar ben burak bugün sizlere oyuncuların minecraft serverlerinde hg,sa,kb,as gibi kelimeleri kullanması durumunda bunlar uzatıyor mesela sa - selamün aleyküm oluyor VİDEO İNDİRME LİNKLERİ VİDEONUN AÇIKLAMA KISMINDA
  13. Colonel

PaidRanks Plugini - Hazırlanmış Dosyaları

Merhabalar ben Impossible_FTW çekmiş olduğum paidranks videosunda 2-3 kişi yapmamış bende sizlere paidranks full hazır bir şekilde sundum paidranksi tanıttığım video : hazırlanmış dosya video : İndirme Linkleri Videonun Açıklama Kısmında.
  14. Colonel

Minecraft Plugin Tanıtımı || Info-Board || - 3

Merhabalar bugün sizlere detaylı bir şekilde info-board pluginini tanıttım iyi seyirler. Video http://www.mediafire.com/download/ap8b54tadeqm29v/InfoBoard%282%29.rar VirüsTotal ...
  15. Colonel

Türkiyedeki bu mizah :D

BAŞKA YERDE YAŞAYAMAM
  16. Colonel

Merhaba Sevgili Survival Sunucu Kurmayı Sevenler Paket Hakkında Bilgi Almak İçin Videoyu İzleyin Video Dışında Bir Görsel Anlatım Olmıycak İyi Seyirler... Video Grupların Yazı Rengini Değiştirme Nasıl Yapılır ? İndirmek İçin Butona Tıkla Ek Olarak İndirme Linki MediaFire...
  17. Colonel

Nitrado 85 TL Miktarında Kredi (Ucuz Bir Fiyat)

Merhabalar nitradon hesabımda olan 85 TL yi ucuz bir miktara satmaya karar verdim eğer alırsanız hesap size verilcek içindeki bilgileri kendinize göre ayarlıycaksınız güvenmeme gibi bir durum olur diye TEL: 05455129652 (vodafone) EV ADRESİ: Göl Mah. Harmanlık Cad. Kahraman Sok. No:16...
  18. Colonel

Merhaba Sevgili Survival Sunucu Kurmayı Sevenler Paket Hakkında Bilgi Almak İçin Videoyu İzleyin Video Dışında Bir Görsel Anlatım Olmıycak İyi Seyirler... Video Grupların Yazı Rengini Değiştirme Nasıl Yapılır ? Paypal Bağış >> https://www.paypal.me/impcraft İndirmek İçin Butona Tıkla...
  19. Colonel

Sizce Nasıl ?

Lütfen mağradamı yaşıyon gibi yorumlar atmayın önceden bliyordum .... :D
  20. Colonel

Minecraft Plugin Tanıtımı - 2 |Rütbe|

Merhabalar Ben Impossible Plugin Tanıtım Serimizinin 2.Videosunda Rütbe Plugnini Tanıttım Daha Fazla Detayı Video İzleyerek Öğrenebilirsiniz... Video; İndirmek İçin Butona Tıkla VirüsTotali Öğrenmek İçin Butona Tıkla @Cs0kis Let's Playleri Güncelliyebiliyormuyuz
  21. Colonel

Minecraft Plugin Tanıtımı - 1 |TitleManager|

*▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬* Merhabalar Bugün Kanalımda Yeni Bir Seriye Başladım Plugin Tantım Serisi İlk Plugini Tanıttım Plugin İsmi TitleManager Ne İşe Yaradığı Videoda Anlatılıyor Youtube Kanalıma Abone Olurmusun *▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬*
  22. Colonel

Impossible_FTW v0.2 Survival Plugin Paketi [Ücretli]

Paket Bakıma Girdi Bazı Forum Kullanıcıları 5 Para Etmez Dedi Bende Güncelliycem Adamlar Sanırım Paketini Fiyatını 100Tl İle Karıştırdı Bu Arada Kanalım İsmi ImpossiblePlugin Ordan Videosuna Ulaşabilirsiniz
  23. Colonel

Paypal Özür dileriz, ancak ödemenizi şimdi gönderemiyoruz.

Beyler 2 Tane Paypal Hesabım Var Kullandığım Paypaldaki Parayı Rahat Bir Şekilde Harcıyorum Fakat Diğer Paypal Hesabımdada 10Tl Para Ver Bunu Kullanamıyorum Kullandığım Hesaba Parayı Atıcam Fakat Hep Aynı Hata Özür dileriz, ancak ödemenizi şimdi gönderemiyoruz. Bu Arada 2 Paypal Hesabımda Kredi...
  24. Colonel

Brşey Test Ettim [Lütfen Kaldırın]

Kaldırımısınız
  25. Colonel

Impossible_FTW v0.2 Survival Gelicek Fakat Bi Soru Sorcam

Impossible_FTW v0.2 Ücretli Veya Ücretsiz Olcak Çünki Ücret Verilcek Bir Paket Hazırladım Fiyatı 3 Türk Lirası Olcak Eğer Ücretli Yaparsam Alırmısınız 3Tl Fazla Değil Diye Düşünüyorum Eğer Soruyorum Ücretlimi Olsun Ücretsizmi ?