Arama sonuçlarınız

1. EnesMT

open to lan , yapamadım

Ben ip statik ip, port yönlendirmeyi mi yanlış yaptım acaba dicem ama check open port sitesinde açık gözüküyor, sunucuya gelecek kişiler başka ağdan bağlanacak
  2. EnesMT

Gta Online

Twitch
  3. EnesMT

Twitch | GTA Online ,Hypixel Skywars ...

Twitch -> Twitch Aynı zamanda youtube -> enesmt
  4. EnesMT

YasamPvP - EnesMT isimlerini hatırlayanlar içeri

Çok uzun zaman YasamPvP sunucum açık kalmıştı, realtime olarak az kişi oluyordu ama sunucuyu bilenler çoktu, giriş yapanlar çoktu ama oyuncuyu sunucuda tutamıyorduk.Hatırlayanlar kimler ?
  5. EnesMT

Hypixel Skywars'cı aranır !

Sesli şekilde olmadan arada sırada hypixel skywars da çok oynayan kişilerler takılabiliriz, VIP+ 'ım
  6. EnesMT

Minecraft Kanal Hakkında Fikir Bekliyorum

Merhaba, öncelikle ben 16 yaşında biriyim.Ben Kanalımı Hypixel skywars,bukkit java kodlama,skript kodlama ve instagram üzerine geliştirmek istiyorum.Ama şu an okuldan dolayı kendi sesim olmayacak.Önerileriniz nelerdir ?
  7. EnesMT

1.10-1.13 arası Güncellemede Neler oldu ?

Merhaba ben bir ara minecraftı bıraktım en son 1.9 vardı onun hakkında bilgim vardı, sonra çıkan tüm sürümleri bana kısaca anlatır mısınız ? Bukkit konusundada yani plugin yazmakta ne gibi değişiklikler oldu ?
  8. EnesMT

Forge Yükleme Hatası

Yüklenirken bir şey yükleniyor sonra hata veriyor ve yüklenemeywn dosyaları söylüyor, çözüm nedir
  9. EnesMT

Bedava Minecraft tasarımı lazım !

Bana forumdan veya skype: enesmtofficial veya [email protected] a mail atarak ulaşabilirsiniz.
  10. EnesMT

EnesMT ve YasamPvP adını duyanlar konuya girsin

Merhaba, Ben EnesMT.Benim uzunnn bir minecraft hayatım var, 6 ay falan bir bırakmışlığım var merak ediyorumda ne kadar bir eser bırakmışım.YasamPvP'yi veya EnesMT yi duyanlar yorum yapabilirler mi ? Nasıl duydukları vs. anlatabilirler mi ?
  11. EnesMT

PlaytimeSK - (MT Version)Oyun Sureni Gor | Top 10

by sh4dow | SpigotMC Edited By EnesMT INDIR -> https://www.spigotmc.org/resources/playtimesk-mt-version-view-your-playtime-top-10-skript.28813/ PlaytimeSK is a skript that will log playtime of everyone. Not only that, it comes with a few useful commands! TR: PlaytimeSK bir herkesi kayıt...
  12. EnesMT

Swearing Log and Check V1 MT Edit

#Skype EnesMTOfficial #Coded By T1RR3KT #Edited By EnesMT #Version 1.0 MT Edit ! options: p: &8[&5EnesMT&8]&r perm: enesmt.swearingcheck nopermmsg: {@p} &cArastirilan Yetki Bulunamadi&7! k1: kufur1 k2: kufur2 k3: kufur3 k4: kufur4 k5: kufur5 k6: kufur6 k7...
  13. EnesMT

[Cize] Edited Xoro By EnesMT (Destek Hizmeti !)

Xoro By @WalkingPanda_ Cize ise onun editi o ise benim yani @EnesMT tarafından editlendi. Not: Edit olsa bile öyle ufak tefek hataları ve benim disguise'a ve mask'ı sevmediğimden dolayı kaldırdım. Eğer bu skripti kullanarak sunucu açarsanız beni haberdar etmeyi unutmayın ! Her zaman destek...
  14. EnesMT

Forum Tag Resim Yapabilecek

Merhaba, ben sizlere örnek paylaşacağım ve bunun gibi forumdaki yetkilere göre sizlere foto yapmanızı isteyeceğim. Örnek -> Tarzında Iletişim -> Skype EnesMTOfficial
  15. EnesMT

[Combo] Badlion Style (TR/EN)

English Please comment down below what you think ^_^ My skript is basicly a Combo skript, which means you can get alot of hits within a certain time. You can get max 5 clicks per second, which is quite alot. Commands: - /combo (user) - Turns on Combo for the user.. Wil be disabled on log-off -...
  16. EnesMT

MOTD Skript By EnesMT

System skriptlarda olan motd skriptini ayrı olarak paylaşıyorum. Video Linki(Indirme Linki Icerde) -> ?
  17. EnesMT

[Full Server Kick Message Skript] By EnesMT

Kod -> http://hastebin.com/qiwaxogove.vbs Skript bilenler editlemesinide bilir.
  18. EnesMT

[AntiCrash Skript] By EnesMT

Anti Crash Skript by EnesMT Kod --> http://hastebin.com/guzevixuhe.coffee
  19. EnesMT

xkmbg yapabilecek

Skype EnesMTOfficial Iletisime gecsin.
  20. EnesMT

Işte O Muhteşem YasamPvP Başvuru Formu !

Merhaba öncelikle üşenenler veya premium olmadığı için olanmayanlar için başvurudan ss aldım.Zor değil sadece uzun ama tecrübesi olan bunları yapabilir. Not1: Kurallar vardır onlara göre cevap verilir. Not2: Başvuru formu sitede doldurulur onun için Skype EnesMTOfficial Not3: Premium şart ...
  21. EnesMT

<none> sorunu

mesela kim ne komut yazma skriptinde console yerine none diyor veya player dışında ölümce ölme mesajında öyle diyor ne yapmalıyım ?
  22. EnesMT

Essentials Signs'nın skriptini yapacak

Skype EnesMTOfficial
  23. EnesMT

YasamPvP SkyPvP Map Karşılık: Map-Maker Yetkisi

Skype EnesMTOfficial
  24. EnesMT

YasamPvP Moderator Aranıyor ! (Premium)

Sunucu MCGamer,SpainPvP gibi sistemleri çalışıp diğer büyük sunucuların karışımı gibi bir şey olacak.Minigame'ler büyük sunuculardan taklit edilerek olacak. Oyun sunucusunun açılması için developer arıyoruz fakat alımlar hala aktif.Başvuru mineplex tarzı olup sitemiz mineplex'in benzeridir...
  25. EnesMT

SpainPvP,MCGamer Tarzı gelişmiş bir sunucu yetkilisin ariyorsanız BEN !

Skype EnesMTOfficial