Arama sonuçlarınız

1. Barisoncu

mc.TitanCraftNetwork.com | Emek Skyblock-OP SKYBLOCK| Uçuş kağıdı | VIP ÇEKILIŞLERI | Sınırsız Eğlence | TitanCraft Ailesi

Sıfırlanıp yeni özellikler getirmişsiniz Açıkçası özellikler çok iyi hard skyblocka uyumlu ve serverde görevler bile zor hakkını vermişsiniz başarılar
  2. Barisoncu

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Görsel spoylerı içerisinde küfür bulunmaktadır. 4-5 kişi toplanıp Sunuculara gelip böyle reklam yapıyorsunuz
  3. Barisoncu

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Sunucuyu emek diye tanıtmışsın kırıktaş kasılarak zengin olunuyor farm yapmana gerek bile kalmıyor sadece sunucuda dikkatimi çeken 1 dakikalık fly kağıtı oldu onun dışında bir özellik göremedim forum konusuna güzel yorum yapanlara sunucuda karşılık olarak hediye falan veriyorlar sanırsam Birde...
  4. Barisoncu

MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

2015 yılındaki ada duruyor silinmemiş :) skyblock 2 nin açılmasını bekliyorum :)
  5. Barisoncu

| Sihirli Yumurta Skripti | Ayarladığınız şans'a göre eşya versin! |

ilk skript in ise başarılı olmuş daha iyi yerlere gelmen dileğiyle
  6. Barisoncu

mc.TitanCraftNetwork.com | Emek Skyblock-OP SKYBLOCK| Uçuş kağıdı | VIP ÇEKILIŞLERI | Sınırsız Eğlence | TitanCraft Ailesi

Sunucu günden güne gelişiyor 1.5 aydır oynuyorum 3-4 özellik daha geldi, sunucu sahibi tek başına yönetiyor sunucuyu serverde para yatırmadan bile spawner olunabiliyor çoğu server paytowin ama bu sunucuda oyunculara değer veriliyor!
  7. Barisoncu

PARSED Zor Skyblock Sunucusu | Kapatıldı

Konu tasarımı ve serverin özelliklerini çok beğendim Başarılar.
  8. Barisoncu

oyna.BrickNW.com | Hard Skyblock | Sıfırlandık | /is top 1.'sine Battlefield 1 hediye! | +50 | Aktif!

1 Yıl Minecraft'a ara verdim geri geldim mustafacım sunucu açmış tam gireceğim sunucu bakımda :( şansızlık
  9. Barisoncu

mc.ChickenMC.com | İlk 200 Kişiye Hediye | PROFIL | TAG | ÖDÜLLER | 1V1 | DAVIK

Sununcu, konu düzeni, Plugin, map herşeye emek verilmiş sunucuya girince ben bunu gördüm Beta'dan çıkınca dahada güzel olacak...
  10. Barisoncu

[Craftminer|>2SENELİK SkyBlock /fly SERBEST! SkyStone-Pazar-Boss!#play.craftminer.net#İP DEĞİŞTİ!

Kanıtınız varmı küfür ettiğime dair? Güncell+++++++
  11. Barisoncu

[Craftminer|>2SENELİK SkyBlock /fly SERBEST! SkyStone-Pazar-Boss!#play.craftminer.net#İP DEĞİŞTİ!

Hardcore Skyblock'ta açıldı Herkesi bekleriz... play.craftminermc.com Güncel +++ güncel+++ Güncel+++ güncel+++ güncel++++++ güncel+++++++ Güncel+++
  12. Barisoncu

HardSkyblock İçin Tecrübeli | Mod | Rehber | Alımları

@SönmezBaba Mikrafonun olmadığı için alamıyoruz. :( Alırsan birdaha şansını deneyebilirsin :) @xHalter Önceden server açıp deneyimlerinin olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle sizi Rehber olarak almak istiyorum. @ByTechTR Malesef alınmadınız birde utanmadan açgözlülük yapıyorsun @ByWatchar ile gelip...
  13. Barisoncu

HardSkyblock İçin Tecrübeli | Mod | Rehber | Alımları

Yeni Açılan HardSkyblock sunucumuza Tecrübeli MOD / REHBER alıyoruz. Skyblock'ta Oyunculara Yardım edebilecek, yapılması gereken sistemleri bilmesi yeterli olucaktır. Adınız ve Soyadınız: Yaşınız: Skype (Şart): Mikrafonunuz varmı? Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz...
  14. Barisoncu

<OP SKYBLOCK> PLAY.ELSECRAFT.COM - Ücretsiz /fly ve adakit

Sunucularda reklam yaparak gelişemessiniz.
  15. Barisoncu

Sunucuyu açıldığından beri oynuyorum herkese tavsiye ederim Skyvival diye bir oyun açıldı herkesi bekleriz
  16. Barisoncu

En sevdiğiniz sunucu türü

Hardcore skyblock :)
  17. Barisoncu

+5 Farklı Oyun > RealCraft Kalitesi ile | +9 Farkli Oyun | OPASİTADASI OPSKYBLOCK | 1.7 1.8 32GB |

Her sunucuda reklam yaparak kendinizi geliştiremessiniz.
  18. Barisoncu

Selamün Aleyküm.

Selamün Aleyküm.
  19. Barisoncu

Mc.*********.net | Gelişmeyi Hedefleyen! - 1.8.X | Skyblock Sunucu | DUYURU: Sunucu Aktif!

Size katılıyorum bir de bu sunucunun yetkilileri dürüst olsa :(
  20. Barisoncu

Skyblock fener çalışmıyor

Elmas blok, demir blok, altın blok, zümrüt blok ile kaplamadıysan fenerin etrafını çalışmazdır. Ayrıca fenerin üstünde blok olmaması gerekir ama cam koyabilirsiniz.
  21. Barisoncu

Eee Beyler Karneleri Aldık Sınıfı Neyle Geçtik :) ?

Teşekkür aldım. Lise 2 Ortalama: 71 :alkış:
  22. Barisoncu

OYNA.FORCECRAFT.BIZ | Hardcore Skyblock | (Rekor +105) Günlük +80 ONLINE! | 1.7.x/1.8.x

Artık sizin sunucunuzdaki oyuncular hangi servere gitsem orda reklam yapıyolar bu sorununu kalkması için lütfen serverinizdeki oyuncuları uyarın çünkü oyuncularımızı çalıyorsunuz. + Serverinizi inceledim Market harcore gibi bir seviyede serverinizdeki VİP'ler oldukça çok kolay para kasıyor...
  23. Barisoncu

ClodyCraft |1.7x|1.8x|SkyBlok|ClodyCraft.nitrado.net|Herkese Fly|

şu an serverde 15 kişi yok orda hata yapmışsınız. serverde 2 kişi vardır sizi seven fazla yok umarım :) Ben sadece görüşümü belirttim ?
  24. Barisoncu

ClodyCraft |1.7x|1.8x|SkyBlok|ClodyCraft.nitrado.net|Herkese Fly|

Sunucunuzu açıkçası beğenmedim. Serverinizde para çok kolay kasılıyor. Örneğin bir yumurta 400 TL' ye satılıyor veya başka itemin tanesi 1000 tl ye satılıyor açıkçası çok abartmışsınız. Şimdi bunları düzeltmenin bir anlamı kalmadı çünkü kasan kastı para.