Arama sonuçlarınız

1. Barisoncu

HardSkyblock İçin Tecrübeli | Mod | Rehber | Alımları

Yeni Açılan HardSkyblock sunucumuza Tecrübeli MOD / REHBER alıyoruz. Skyblock'ta Oyunculara Yardım edebilecek, yapılması gereken sistemleri bilmesi yeterli olucaktır. Adınız ve Soyadınız: Yaşınız: Skype (Şart): Mikrafonunuz varmı? Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz...
  2. Barisoncu

Bilgisiyar alcam hangi marka Almalıyım?

Başlıkta belirttiğim gibi hangi marka bilgisiyar almalıyım Bilgisiyar çeşiti olarakta ne olmalı Laptop mu- Masa Üstümü ve hangi marka
  3. Barisoncu

Yeni yıldan ve hayattan beklentileriniz nelerdir?

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi yeni yıla az kaldı Benimde bir ingilizce performansım var Yeni yıldan ve hayattan beklentileriniz nelerdir ( Hayallerde dahil ) Edit: İngilizcem 0 :)) Ingilizce iyi bilen ingilizce halindede yazabilir Kötü düşünceler yazmayın lütfen
  4. Barisoncu

Işlemci ile hakkında

Benim işlemci fanım dönmüyor İşlemcin yanmış dediler Yeni bir işlemcimi almam gerek Yanmış işlemciyi eski haline getirme şansım yokmu Yok ise işlemci fiyatları Nelerdir Çok iyi bir işlemci lazım değil
  5. Barisoncu

Bilgisiyarı açınca ekrana görüntü gelmiyor

Merhaba arkadaşlar kasadan bilgisayarı çalıştırınca ekrana görüntü gelmiyor siyah ekran hiçbir yazıda gelmiyor bios pilini çıkarttım 2 saat beklettim sornada taktım sonuç olarak görüntü gelmedi Bios pilini değiştirdim Gine olmadı ramlerin yerini değiştirdim Gine olmadı VGA kablosunu takmayınca...
  6. Barisoncu

Minecraftı açınca bilgiisyar kapanıyor ve açılıyor yani reset atıyor kendine ? yardım

Minecraftı açıp kullanıcı adımı yazıp sorna play diiyp girer girmez bilgisiyar kapanıp açılıyor bunun sebebi ne olabilir ? [ İLK DEFA OLDU BU OLAY ]
  7. Barisoncu

Crash Report - Acil Yardım Hiç Anlamıyorum -

---- Minecraft Crash Report ---- // I blame Dinnerbone. Time: 01.11.2015 12:11 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  8. Barisoncu

Chrome hatası

Herkese Marhaba arkadaşlar Benim bi sıkıntım var eğer yardım edersiniz çok sevinirim 29 ekim sabahı olmuştur bu olay bu hatayı alıyorum napmam gerek uygulama ve sekme çok yok ama böyle diyor Wifi % 100 çekiyor wifi ile alakası yoktur
  9. Barisoncu

Skyblock oynamak isteyen içeri

Eğer Adaletli bir skyblock sunucusu istiyorsanız BrickMC.gamerbilisim.org Gelin Beraber takılalım :) +++
  10. Barisoncu

Neden Skyblock sunucumuz Tutmuyor ?

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Başlıkta belirttiğim gibi Skyblock sunucumuz tutmuyor Başkası alıntı map kullansa +30 oluyo Biz kendi emeğimizle yaptık ve oyuncuların istediği herşeyi yaptık bizimki +20 bile olmadı :( Skype: Fenerlibaris19 Gelip IP verebilirim yada özel mesaj olarak Serverimizi...
  11. Barisoncu

Hangi Lisede okuyorsun?

Başlıktada belirttiğim gibi hangi lisede okuyorsunuz? EDİT: Toki yahya kemal mesleki ve teknik anadolu lisesi :) aynı olan varmıdır .s
  12. Barisoncu

& SkyTR.nitrado.net & Skyblock Sunucusu & Hat komutu var Herkeste!

AMACIMIZ: Size iyi bir skyblock sunucusu yaşatmak amacımız öyle admin yardımlı , bedavaya vip veren kişiler değiliz. Biz size serverde yardım etcez fakat küfür,reklam yaparsanız cezaya katlanırsınız Yardıma gerek duyarsanız oyundan Barisoyundaya ulaşabilirsiniz √ 32 Kişilik - 2 gb ram √...
  13. Barisoncu

YAKAMOZNETWORK Rezilliği !

Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere YAKAMOZNETWORK Adlı serverin rezilliğini anlatcam İlk başta Serverde Baya bi vakit geçirdim ve Market kurup VİPE 5 stack elmas sattım ve bana dedi elmas hilesisin ve anında kurucuyu Çağırıp adamdaki marketi kurup ve .//set 0 komutunu kullandı Ve bende buraya...
  14. Barisoncu

Skyblockta Bunlardan başka ne yapabilirim [İçeri buyrun]

# Kendime Ait bir ev # Otomatik Kaktüs Farm # Otomatik Balkabağı , Karpuz Farm # Şalter ile çalışan Buğday , patates , havuç Farm # Kakao Farm # Mobtrap # Balık tutmak için bir Gölet # Nether wart Farm # Iron Farm # Gold Farm # Koyun farmı # İnek spawneri olunca [ Otomatik İnek eti Farm #...
  15. Barisoncu

Redstone Sistemi ile ilgili [İçeri buydur]

Yanıp sönen redstone sistemi ile Pistonu 2-3 dakika çalıştırarak bi devre varmı olsa otomatik tarla yapcaktım Var ise Bi resim veya video atarmısınız
  16. Barisoncu

Skyblock server Aranırr !

Skyblock server arıyorum Yoruma atın IP direk gelcem En beğendiğimde oynayacam...
  17. Barisoncu

Skyblock server arıyorum 1.7.2 serveri olan varsa Yoruma IP i yazsın

Skyblock server arıyorum Yoruma atın IP direk gelcem En beğendiğimde oynayacam...
  18. Barisoncu

Skyblock Server arıyorum!

Skyblock server kuran varsa Mesaj atsın 3 ay garantisinden fazla olsun Alıntı spawn olmasın !
  19. Barisoncu

nw.Sonfedaimc.com Rezillik suçsuz yere ban !!

NW.SONFEDAİMC.COM Bu servere lütfen gelmeyiniz 1- kurucu hiç ilgilenmiyo rehberlerde dahil 2- Marketteki tAbelada diyor Markette eksik bir şey varsa adminlere başvurunuz diyor dedim ok satma yeri eklermisiniz bana negatif davrandı 3- Suçsuz yere ban burdada kurucu oynamayı bil dedim 4- bug buluyoz...