Arama sonuçlarınız

1. I

Php Error

ne yazısı yazmam gerekiyor.
  2. I

Php Error

hocam açıklayacak bir şey yok ki header already send hatası işte
  3. I

Php Error

PHP Scriptini fırattan satın almıştım @LeaderOS ama hocam, error var ve sadece rabisu bilişiminde oldu bu olay çözümünü bilen var ise söyleyebilirmi? Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at...
  4. I

Başka veritabanı kullanmak

mesela kendi hostingimiz dışında başka veritabanlarını nası kullanabiliriz? mesela bu yerine; localhost xxxx_sql xxxx_sql_isim şifre başka sql kullanabilirmiyiz yani başka yerin
  5. I

PixelNW.Rabisu.Com › Girişte P4 Eşyalar | OPFaction | Sistemler | Mağaza Sistemi | Efsun | Kasa

Kapadılar ellerine ne geçdi? uyarı bile vermediler. 50 kişi zormu geliyo güldürme allahını seversen bayramlık ağzımı açtırma :D Faction opfaction dönüştü mağara çıkarsak sevinirim.
  6. I

PixelNW.Rabisu.Com › Girişte P4 Eşyalar | OPFaction | Sistemler | Mağaza Sistemi | Efsun | Kasa

Tüm herkesin kurban bayramı mübarek olsun arkadaşlar! Davetlisiniz!
  7. I

[#] Play.MineTC.Net [#] Factions / Edit / WebSite / Lapis / [#]

Bende ilk önce başka slerden yapıp kendime ekliyodum. Düşündümki uygun değil kendi kendime olayım tam olayım diyordum ;) Düşündüm taşındım kendi yönümü seçtim elbet özenen oldu ama TAKLİTLER ASLINI YÜCELTİR, tarık arkadaşımın hakkını yiyen hakkından olsun inş.
  8. I

PixelNW.Rabisu.Com › Girişte 5 Golem Spawner | OPSkyBlock | Sistemler | Mağaza Sistemi | Demir Satma

Teşekkürler sefacım seninde bize destek vermen ayrı bi iyilik! <3
  9. I

Teşekkürler. Yenilik geldi! /siralama eklendi! /market eklendi! ./warp siralama'da eklendi! Sitemizde detayları bulabilirsiniz, - www.PixelNW.net
  10. I

Yeni yenilikleirmiz sitede mevcut - www.pixelnw.net > Küçük sistem buglari giderildi. > Factiondaki küçük hatalar çözüldü. > SkyBlock'ta zaman 1 dk islev görmektedir (lag yapsada çözülecektir.) > SkyBlock zombie pigman spawner sorunu çözüldü. > Vip üyelerimize /skull ile kafa alma yetkisi...
  11. I

PixelNW.Rabisu.Com › Girişte 5 Golem Spawner | OPSkyBlock | Sistemler | Mağaza Sistemi | Demir Satma

İsterseniz itiraza gerek yok pinginiz 200ms üstünde bizi suçluyorsunuz, eğer beğenmiyorsanız gidebilirsiniz zorla tutmuyorum hocam. YENİ YENİLİKLER MEVCUT! - WWW.PixelNW.Net > Küçük sistem buglari giderildi. > Factiondaki küçük hatalar çözüldü. > SkyBlock'ta zaman 1 dk islev görmektedir (lag...
  12. I

Lapis kazma alanı falan değiştirilerek sunucu opfaction oldu, başarılar ! Rütbe fiyatları arttırıldı arkadaşlar.
  13. I

Daha ben bile 15-16 yaşlarındayım kendimden büyük rehbermi alacağım, lütfen bu mesajımı kötü algılamayın ss atarmısınız?
  14. I

Saldıran şahısın saldırıları engellendi, güncel skype'mız; pixelnetworkdestek
  15. I

Saldıran şahısın saldırıları engellendi, güncel skype'mız; pixelnetworkdestek
  16. I

Blok kırma lagını çözen adam yokmu ?

olmadı. NoCheatPlus dışında hile koruma kullanılmamakta
  17. I

PIXELNETWORK - WebSite tasarımcısını arıyor...

Evet arkadaşlar, website tasarımcısı arıyorum. BAŞVURU FORMU (KÜÇÜK) AD: (Soyad zorunlu değildir.) YAŞ: (Zorunlu Değildir) PHP BİLGİNİZ: (ZORUNLU) HTML BİLGİNİZ: (ZORUNLU) BİZE UYGUN WEBSİTE SCRİPTİ HAZIRLAYACAĞINIZA EMİNMİSİNİZ? (Evet/Hayır) SKYPE: (Zorunlu) Karşılığında lobi dahil her...
  18. I

her şey skript değil dostum skript le yapsak gene aynı. her şey skript değil dostum skript le yapsak gene aynı. evet hocam o
  19. I

Mutlu, Huzurlu oyunlar dileriz. Saygılarımızla -PixelNW
  20. I

Evet, blok lagını çözen adam yokmu? View-distance dediler yaptık. spigottan optimizeleri ayarla dediler ayarladık paper kullan dediler kullandık. Hala çözülmedi, lanet sorunu çözen kişi varsa söylesin lütfen. Çözen kişi *isteğe bağlı* sunucumdan sınırsız en iyi vip kazanacaktır.
  21. I

Mutlu, huzurlu oyunlar dileriz. Saygılarımızla -PixelNW
  22. I

Block kırma lagı.

Zahmet olacak özür dilerim :-( ama, bunun bana çevirisini yapabilirmisin ordakilerin hepsini ayarlarsam düzelirmi ?