Arama sonuçlarınız

1. I

Php Error

PHP Scriptini fırattan satın almıştım @LeaderOS ama hocam, error var ve sadece rabisu bilişiminde oldu bu olay çözümünü bilen var ise söyleyebilirmi? Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at...
  2. I

Başka veritabanı kullanmak

mesela kendi hostingimiz dışında başka veritabanlarını nası kullanabiliriz? mesela bu yerine; localhost xxxx_sql xxxx_sql_isim şifre başka sql kullanabilirmiyiz yani başka yerin
  3. I

PIXELNETWORK - WebSite tasarımcısını arıyor...

Evet arkadaşlar, website tasarımcısı arıyorum. BAŞVURU FORMU (KÜÇÜK) AD: (Soyad zorunlu değildir.) YAŞ: (Zorunlu Değildir) PHP BİLGİNİZ: (ZORUNLU) HTML BİLGİNİZ: (ZORUNLU) BİZE UYGUN WEBSİTE SCRİPTİ HAZIRLAYACAĞINIZA EMİNMİSİNİZ? (Evet/Hayır) SKYPE: (Zorunlu) Karşılığında lobi dahil her...
  4. I

Blok kırma lagını çözen adam yokmu ?

Evet, blok lagını çözen adam yokmu? View-distance dediler yaptık. spigottan optimizeleri ayarla dediler ayarladık paper kullan dediler kullandık. Hala çözülmedi, lanet sorunu çözen kişi varsa söylesin lütfen. Çözen kişi *isteğe bağlı* sunucumdan sınırsız en iyi vip kazanacaktır.
  5. I

Block kırma lagı.

Hocam blok kırılıyor ama 2 saniye sonra envanter geliyor hocam yeter bi Allah'ın kulu yardım etsin 1 hafta önce konu açtım biri view-distance yap dedi düzelmedi. Buna timings lazım değildir herhalde eğer lazımsa (çok) atabilirim. HOCAM LÜTFEN YARDIM EDİN!
  6. I

PixelNW.Rabisu.Com › Girişte P4 Eşyalar | OPFaction | Sistemler | Mağaza Sistemi | Efsun | Kasa

Sunucuda hile kullanımı kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. Emekleriniz kayıt altındadır. Sunucuda oyunculuk öne sürülmüştür. Kimseye haksızlık yapılmaz. Hile Kullanımı dışında! Merhaba, bir açıklama yapma gereği bulundum. Sinir hastalıklarım vs. olduğundan, oyuncularımla pek üsluplu...
  7. I

PixelNW.Rabisu.Com › Girişte 5 Golem Spawner | OPSkyBlock | Sistemler | Mağaza Sistemi | Demir Satma

Sunucuda hile kullanımı kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. Emekleriniz kayıt altındadır. Sunucuda oyunculuk öne sürülmüştür. Kimseye haksızlık yapılmaz. Hile Kullanımı dışında! Merhaba, bir açıklama yapma gereği bulundum. Sinir hastalıklarım vs. olduğundan, oyuncularımla pek üsluplu...
  8. I

PixelNW.Nitrado.Net Girişte 3 Golem Spawner! - OP SKYBLOCK - VERIMLI ÇALIŞMALAR!

PIXELNW En iyi opskyblock sunucusu! OYUNA GIRIŞTE 5 STACK ELMAS BLOCK VE BIRDE 3 ADET GOLEM SPAWNER HEDIYE VERILIYOR! Giriş adresimiz: PixelNW.Nitrado.Net Sunucuda Hile Kullanımı Yasaktır. Aksi Takdirde Ban Yersiniz! Sunucuda Maden Bulunmaktadır Fakat Bu Maden %15 Bedrock Oluşturmaktadır...
  9. I

PixelNW.Nitrado.Net -[OPSkyBlock]- / Oyuna girişte 5 stack elmas block ve 3 golem spawner!

PIXELNW En iyi opskyblock sunucusu! OYUNA GIRIŞTE 5 STACK ELMAS BLOCK VE BIRDE 3 ADET GOLEM SPAWNER HEDIYE VERILIYOR! Giriş adresimiz: PixelNW.Nitrado.Net Sunucuda Hile Kullanımı Yasaktır. Aksi Takdirde Ban Yersiniz! Sunucuda Maden Bulunmaktadır Fakat Bu Maden %15 Bedrock Oluşturmaktadır...
  10. I

BungeeCord - Konuya girermisiniz?

Arkadaşlar, şimdi 2 gündür sinirlerimin zıpladığı bi bozukluk var. BungeeCord hakkında SORUN Şimdi arkadaşlar, lobiden ışınlandığımız sunucuya düzgünce ışınlanıyor. Ama bi sorun var oyundan çıkıp girince Işınlandığımız sunucuya tekrar dönüyoruz. Yani lobiye girmeden dönebiliyoruz. Acilen...
  11. I

< MagicCarpet! > Minecraftta, uçan halı plugini ANLATIM!

Öncelikle merhaba forum halkı, Sizlere MAGICCARPET'i anlatacağım. ÖNSÖZ: Bu eklentiyi, vipler için kullanabilirsiniz. KOMUTLAR: /mc /ml ANLATIM VIDEOSU: INDIRME LINKI: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/magiccarpet/
  12. I

MC Premium | BUG!

Merhaba, arkadaşlar ^_^ Şimdi arkadaşlar benim önceden herşeyi değişen Orjinal minecraft hesabım vardı, Çalındı. Yeniden yeni bir hesap aldım. Hocam, şimdilik. ismini değiştirdiklerini umuyorum fakat, İsmi iMamiReyiZ MCSkinSearchda skin yok. Ve Farklı Sitelerde Skin Gözükmüyor Ve Premium...
  13. I

NeveseRC'nin izleme rekorunu kıran tek kişi... ( PluginciJoJuK )

Evet beyler başlıktanda anlayacağınız gibi ilk rekorunu kıran benim, @adenzu54 Çok ümitliydi ümidini kırdım!
  14. I

[+] Sunucumda Reklam Yaptılar Ve Son Halleri :'(

Herkeze Merhaba Arkadaşlar, Bugün Sizlere ÇÖKEN Bir Sunucuyu Anlatıcam :p Arkadaşlar Şimdi Bu NazmiArici Adlı Şahıs Sunucuma Gelerek Reklam Yaptı. Ve Sunucusuna Gittim Çoluk Çocuk Oldugu İçin Bunlar, İŞTE: Bu 1 :p SON HALİ :D TAGLİST: @HobbitNetwork @Ahmet Gelir @Ragnarak @Greyder...
  15. I

[+] Sunucum'da reklam yaparlarsa!

Herkeze Merhaba Arkadaşlar, Bugün Sizlere ÇÖKEN Bir Sunucuyu Anlatıcam :P Arkadaşlar Şimdi Bu NazmiArici Adlı Şahıs Sunucuma Gelerek Reklam Yaptı. Ve Sunucusuna Gittim Çoluk Çocuk Oldugu İçin Bunlar, İŞTE: Bu 1 :P SON HALİ :D
  16. I

[+] Admin Çarını Çalıyorlar! [+]

MERHABA ARKADAŞLAR, Bilirsinizki, benimde bazıları gibi sunucum var. Sunucum Hub Değil Fakat 1 Adam Gelip Sunucuya, Adım: iMamiReyiZ Fakat Adam İsmi iMamiReyiz Yapınca Giriyor Ayrıca Login Yapmış Şekilde Gözüküyor Neredeyse Adam Vip Satıyor. Bu Durumdan Rahatsızım Authme Güncelledim...
  17. I

Sunucuyu Seviyorum! Skripti! - Basit Olabilir.

Merhaba Arkadaşlar, Bugün Sizlere Yapmış Oldugum SUNUCUYU SEVIYORUM Skriptini Göstermek İçin Bu Konuyu Açtım, Bu Skriptin Temeli! /SLike Yazarak Sunucuyu Sevdiğini Belirtmektedir. >> Bunu Her Zaman Yapar. Skript; # Skripti Tamamen PluginciJoJuK Tasarlamistir. # Skript Basit Olabilir...
  18. I

PixelNetwork > VIP YARIŞMASI! > GİRİŞTE P50 > ADALET! > P65 BOSS > KÖYLÜTAKAS > PİXELNW.NİTRADO.NET

Sunucuda Hile Kullanımı Yasaktır. Aksi Takdirde Ban Yersiniz! Sunucuda Maden Bulunmaktadır Fakat Bu Maden %15 Bedrock Oluşturmaktadır. Bunları İstemiyorsanız Vip Alınız. Sunucuda Oyunculuk Öne Sürülmüştür. Kimseye Haksızlık Yapılmaz. Hile Kullanımı Dışında! ÖN YARGI Evet Arkadaşlar, İlk...
  19. I

> Forumu hala bulamıyorum. <

Selam ben tırrekçi abidin abiniz Geçen Yolda Birine 50 Kuruş Ver Lan Tırrek Dedim O Anda Fazla Uzaklaşmışm, Forumu Kaybettim :( Hala Arıyorum Bulamiyim ama Hala Yaw Pizim Meşhur @KebabReyiz Yasaklandıktan Sonra DönerReyiz Olmuş Bunuda Yolda Geçerken Tofaş Kullanan Abiye Sordum...
  20. I

Yardım...

Ben bırakıyorum bu işleri artık. Aynı ip'den girmeyi nasıl engellicez, mesela bir iple gircez aynı ip'den diğeri giremicek oyuna. iyi günler
  21. I

YEY! - Hsbas Durumumu Beğendi !

Evet Beyler ! - İlki başardım ! - Hsbas Durumumu Beğendi ! - YEEY! Adamsın, @Hsbas Beğendiğin için teşekkürler. Adminin durumumu beğenmesi şerefine bu konuyu hatıra bırakıyorum :D <3
  22. I

Beğenme Etkinliği - Ayrıntılı Bilgi İçin Konuya Gir.

Merhaba, Beyler & Bayanlar Bugün, Hem Sizler İçin. & Hem Bizler İçin Yararlı bir şey Düşündüm. Öncelikle Konuyu Beğenelim. ? AMAC ? Beyler Şimdi, İsteyen Arkadaşlarımız Caps,Komik Video,Güzel Sözler Atsın. Herkes Birbirinin Mesajını Beğensin! Haydi Iyi Günler Dilerim Arkadaşlar :) BU KONUYU...
  23. I

Mikrofon sorunu [ ACIL ]

Merhaba beyler bir sorunum olacaktır. Mikrofon aldım, yeni! Fakat bu mikrofon çalışıyor çokda iyi ses çıkartıyor Anlamadığım bir sorun ile karşılaştım hiçbir arkadaşım beni duyamıyor Ses Çıkartıyorum fakat kimse duyamıyor. mikrofon ayarlarım düzgün, ses kaydedici denedim ( ÇALIŞIYOR )...
  24. I

Forum Beni Dışlıyor ? Wut? :S

Arkadaşlar Forum Beni Dışlıyor Sizdede Benim Gibi Görünüyormu ? Çok Gücendim .s.sSon Konularla Son Mesajların Yeride Değişmiş
  25. I

Minecraft Faction PvP Rehberi - By KreaM

Merhaba. Faction Sunucularda PvP Taktiğini Göstericem! Çok İşinize Yarayan Bilgiler Bulunmakta İlk Önce. Yanımızda En Az 3 Yedek Set Bulunması Lazım. Aksi Taktirde Ölebilirsiniz. 2. Adım => Yanımızda En Az 40 Adet Büyülü Altın Elma Bulunması. Şart Durumundadır. Aksi Taktirde Hemen...