Arama sonuçlarınız

1. Ulquiorra_v1

Foruma çok uzun zamandır girmiyorum bı gireyim dedim herkes dağılmış özledim Kaan abi...

Foruma çok uzun zamandır girmiyorum bı gireyim dedim herkes dağılmış özledim Kaan abi serverlarıni özellikle ilk açtığın serverini saygılarımla kral.
  2. Ulquiorra_v1

Vay be yillar sonra foruma gireyim dedim ben hariç herkes devam ediyor galiba saygılar Efe reis ...

Vay be yillar sonra foruma gireyim dedim ben hariç herkes devam ediyor galiba saygılar Efe reis ...
  3. Ulquiorra_v1

Vision V2 / 1.8-1.12 / Yakında.

İnşallah bakalım hayırlısı
  4. Ulquiorra_v1

Hâla bekliyoruz bakalım son 1 saat
  5. Ulquiorra_v1

Hâla açılmasını beklemekteyim , umarım öğlene doğru açılır
  6. Ulquiorra_v1

Pekala o hâlde sizlere başarılar diliyorum , ama öğrenmek istediğim bir tarihi varmı açılışı için .
  7. Ulquiorra_v1

Serverin açılacağı kesin bir tarih varmı ? Bugün veya Yarın açılma olasılığı varmıdır
  8. Ulquiorra_v1

nickname:Abarame
  9. Ulquiorra_v1

RebornRPG [Whitelist Başvuru Aktif]

Server şuanda açıkmı ?
  10. Ulquiorra_v1

ChickenTR MMORPG [1.8][3D Effectli Itemler]

Gençler texture çalıntı değil TartarusCraft ta texturesi Hypixelden warlord sunucusuna ait bir kaç saçma yorumları okudumda texture hakkında lütfen birazcık araştıralım , bu arada sw güzele benziyor bro
  11. Ulquiorra_v1

ChickenTR MMORPG [1.8][3D Effectli Itemler]

......................
  12. Ulquiorra_v1

Lütfen çok acil bakınız.

2 tane yanlışıkla açtım internetten kaynaklanıyor kusura bakma sileyim hemen Aradım bulamadım ---
  13. Ulquiorra_v1

Lütfen çok acil bakınız.

Arkadaşlar MMO server için bana Plugin paketi atabilecek olursa varya ellerinden öperim :) çok acil gerekiyorda
  14. Ulquiorra_v1

Lütfen çok acil bakınız.

Arkadaşlar MMO server için bana Plugin paketi atabilecek olursa varya ellerinden öperim :) çok acil gerekiyorda
  15. Ulquiorra_v1

Artık bu hesaptan devam edicem bu hesaba yorum Atın

Artık bu hesaptan devam edicem bu hesaba yorum Atın