Arama sonuçlarınız

1. FrknZhlp

< MC.SKYBLOCK.TC > 1.15.2 - Emek Skyblock - Discord Boost Sistemi - Hızlı Spawner - Yeni Açıldı!

Sunucudaki birçok sorun giderildi! Buralarda duyurmadığımız birçok yenilik yapıldı! - Vote Sorunu Giderildi! - Lag sorunları giderildi! Artık tamamen akıcı bir oyun zevkiyle karşı karşıyasınız!
  2. FrknZhlp

< MC.SKYBLOCK.TC > 1.15.2 - Emek Skyblock - Discord Boost Sistemi - Hızlı Spawner - Yeni Açıldı!

Konu içeriği güncellendi, Rekor online ve 2 adet sistem açıklaması daha eklendi.
  3. FrknZhlp

Yeni tarım sistemi sunucuya eklendi ve daha birçok düzenleme yapıldı. Yeni sistem hakkında bilgilendirme aşşağıda;
  4. FrknZhlp

SkyblockTC sunucusu 02.01.2021 tarihinde minecraft dünyasına kapısını açmış bir temalı minecraft sunucusudur. Hedeflerimiz arasında Türkiye'nin en büyük skyblock sunucusu olmak var adımızdan da anlaşıldığı üzere SkyBlock dünyasına kendimizi adadık ve ilk sunucumuz olan krallık ile küçük bir adım...
  5. FrknZhlp

[Kaldırıldı] Tatlı Script | Hesap Satış Scripti | Açık Kaynak Kodlu & Ömür boyu lisans &...

FrknZhlp Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Tatlı Script | Hesap Satış Scripti | Açık Kaynak Kodlu & Ömür boyu lisans & Otomatik kurulum - Hesap satışı sitesimi açacaksınız ? Otomatik kurulumlu TATLIPREMIUM tam size göre :) Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  6. FrknZhlp

mc.ChickenMC.com | İlk 200 Kişiye Hediye | PROFIL | TAG | ÖDÜLLER | 1V1 | DAVIK

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim :) Güncel. Güncel Güncel Güncel Güncel
  7. FrknZhlp

Sunucu Güncel. Giriş sorunları çözüldü. Güncelleme; Sunucu Baştan sona optimize edildi. Lag oranı en düşüğe indirildi. Güncel. Güncelleme; Yeni Market Aktif! VIP özellikleri güncellendi. Güncel. Güncel. Sunucudaki giriş sorunu çözüldü! Bekleme yapmadan giriş yapabilirsiniz. Sunucudaki...
  8. FrknZhlp

FItemSpawner # CustomSpawners [BEDAVA/ÜCRETLİ]

Skripti türkçe kullanmak için config.yml deki "en" yazan yeri "tr" olarak değiştirmeniz yeterli! PREMIUM SÜRÜM (15TL); Deneme sunucusu için özel mesaj atın. RESIM GOZUKMUYOR ISE TIKLA Config.yml; Spawners.yml; Messages.yml; Some pictures;
  9. FrknZhlp

Kaktüs Hızlandırma Skripti Verecek Varmı

Bunu skript ile yapmak yerine spigot.yml'yi biraz araştırırsan oralarda bulabilirsin :) iyi forumlar.
  10. FrknZhlp

Sistem-Skript [İSTEK] Sadece Ustalar

Bir dediğin diğer dediğini tutmuyor. Neyse kolay gelsin size :) Böyle çalıntı fikirlerle yaşamaya devam...
  11. FrknZhlp

O zaman bunu istemende kullanması kadar saçma.
  12. FrknZhlp

Bu sistem Hmm, az biraz tanıdık geliyor. Hah buldum buldum, kendi sunucum. İnsan biraz özgün olur, kendi fikrini sunar arkadaş , bu ne böyle. Fikir çalıntı kodlama özel istek. Başka bi arzunuz? Oldu olacak sunucuyu da sizin üstünüze geçirelim..
  13. FrknZhlp

Güncelleme; - Ödüller komutu ve ödül sistemi eklendi; Güncelleme; - Ada övgü sistemi getirildi; Güncelleme; - Davık'a verilen toplam yem eklendi! - Tag sistemi kodlaması başladı! Güncelleme; - Sıralama warp'ı güncellendi Top Online eklendi. - /is top menüsü güncellendi. Güncelleme; -...
  14. FrknZhlp

Eskisi gibi forumlarda takılmadığım için VIP üyeliğe pek ihtiyaç duymuyorum bu aralar.
  15. FrknZhlp

Yorumunuz için teşekkür ederim :) Teşekkür ederim :) Yorumun için teşekkür ederim fakat bu sefer macerada tek başımayın :) Teşekkür ederim :) Güncelleme; - "Yumurta" Eventi eklendi!
  16. FrknZhlp

Konuyu editleyen arkadaş WaffleTR. Arkaplanın beyaz tasarladığını söyledi ben de uyarınca düzeltmesi biraz gecikti... Tekrardan üzgünüm şu anda Yeni resimler eklendi ve konuyu daha da göze hitap eder olarak ayarlmaya çalıştım :) Güncelleme; - 1v1 sistemi eklendi.(Komut: /1v1) - Konuya 1v1 ile...
  17. FrknZhlp

Bugünümü sadece sunucuya verdiğim için sadece bu kadar düzgün resim çekebildim.Konudaki resimler ve bilgiler yarın gün içerisinde güncellenecektir.
  18. FrknZhlp

ChickenMC | Davık Bey ile Yeni bir oyun tecrübesi _____________________________________________ İyi Günler Forum.Gamer sakinleri, Öncelikle size yeni mi yeni, ChickenMC 'yi taktim etmekten gurur duyuyorum. Gerekli gereksiz, kötü iyi, sana göre ona göre... demeden oyuncunun oynayış kalitesini...
  19. FrknZhlp

2skript tek metine yazılırsa çalışırmı

Kodlara bağlı olarak değişiyor.250 Satırlık market skriptim reloadlanırken sunucuyu çökertiyor.
  20. FrknZhlp

[TANITIM/MiniGame] TheGravity & Yerçekimi - BungeeArena

Bu sunucuda satış yasak (satıcılar hariç) dostum sadece tanıtımını yaptım.
  21. FrknZhlp

[TANITIM/MiniGame] TheGravity & Yerçekimi - BungeeArena

Teşekkür ederim. :) Skripte eklenmesini istediğiniz özellikleri yazarmısınız arkadaşlar.Yakın bir zamanda güncelleme getireceğim.
  22. FrknZhlp

Skype gelemem fakat whatsapptan yazabilirsin.Numaram sende vardi sanirim.

Skype gelemem fakat whatsapptan yazabilirsin.Numaram sende vardi sanirim.
  23. FrknZhlp

Evet.

Evet.