Arama sonuçlarınız

1. FrknZhlp

< MC.SKYBLOCK.TC > 1.15.2 - Emek Skyblock - Discord Boost Sistemi - Hızlı Spawner - Yeni Açıldı!

SkyblockTC sunucusu 02.01.2021 tarihinde minecraft dünyasına kapısını açmış bir temalı minecraft sunucusudur. Hedeflerimiz arasında Türkiye'nin en büyük skyblock sunucusu olmak var adımızdan da anlaşıldığı üzere SkyBlock dünyasına kendimizi adadık ve ilk sunucumuz olan krallık ile küçük bir adım...
  2. FrknZhlp

[Kaldırıldı] Tatlı Script | Hesap Satış Scripti | Açık Kaynak Kodlu & Ömür boyu lisans &...

FrknZhlp Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Tatlı Script | Hesap Satış Scripti | Açık Kaynak Kodlu & Ömür boyu lisans & Otomatik kurulum - Hesap satışı sitesimi açacaksınız ? Otomatik kurulumlu TATLIPREMIUM tam size göre :) Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  3. FrknZhlp

FItemSpawner # CustomSpawners [BEDAVA/ÜCRETLİ]

Skripti türkçe kullanmak için config.yml deki "en" yazan yeri "tr" olarak değiştirmeniz yeterli! PREMIUM SÜRÜM (15TL); Deneme sunucusu için özel mesaj atın. RESIM GOZUKMUYOR ISE TIKLA Config.yml; Spawners.yml; Messages.yml; Some pictures;
  4. FrknZhlp

mc.ChickenMC.com | İlk 200 Kişiye Hediye | PROFIL | TAG | ÖDÜLLER | 1V1 | DAVIK

ChickenMC | Davık Bey ile Yeni bir oyun tecrübesi _____________________________________________ İyi Günler Forum.Gamer sakinleri, Öncelikle size yeni mi yeni, ChickenMC 'yi taktim etmekten gurur duyuyorum. Gerekli gereksiz, kötü iyi, sana göre ona göre... demeden oyuncunun oynayış kalitesini...
  5. FrknZhlp

[TANITIM/MiniGame] TheGravity & Yerçekimi - BungeeArena

Silindi.
  6. FrknZhlp

[PAYLAŞIM](AJP) AdvancedJackpot v0.1 [MultiArena]

Silindi.
  7. FrknZhlp

Yardım | Citizens hata!

Merhaba forum üyeleri sunucumda oluşan bir hata var fakat sorununu anlamış değilim. Oyuncular oyundan çıkınca oyun içerisinde oyuncuların NPC lerini bırakıyor.Aşşağıdaki gibi. bir fikri olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  8. FrknZhlp

Bir Blok Koyunca

Arkadaşlar Bir Tas Koydugumda Tasin ismi "Kutu" ise yasaklamasini nasil yapabilirim ? @Rosenrot @Minecraftplayerr
  9. FrknZhlp

skGeometry yardım

Arkadaşlar skGeometry i nasıl yükleyebilirim ?
  10. FrknZhlp

Skript > SusuzlukZ v0.1 - FurkanZhlp

Uzun Zamandır Skriptle ilgili bir şey Paylaşmıyordum. Buyrun Yeni skriptim Komutlar /susuzluk (oyuncu) (susuzluk yüzdesi) Ana Permission - susuzluk.admin Susuzluk %50 Ye Düşünce Uyarı Verir Susuzluk %20'nin altına Düşünce Yorgunluk Ve Baş dönmesi Susuzluk %0 A Düşünce Öldürür #...
  11. FrknZhlp

Drop Eventi ile Olabilirmi Yada başka bir şey ile

Arkadaşlar Adam Öldüğünde Adamın Enchantsız Eşyaları Silinecek ve enchantlılar yere düşecek Böyle bir şey mümkünmü ?
  12. FrknZhlp

Sunu yaptiginda sunu cikarcak

Arkadaslar /cikar yazinca {ekliler::*} den nasil cikarabilirim blogu ? Denedim ama olmadi target bloku nasil cikarabilirim looplayarak flanmi? Ogretirseniz sevinirim. LG-D320 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. FrknZhlp

[SKRİPT] Süpriz Sandık Skripti | Ödüller Ayarlanabilir! | v0.1

KOMUTLAR /suprizsandik yap - ss.admin /suprizsandik anahtar - ss.admin NOT: Konu Hakkında Fazla Uğraşamadım En Erken Zamanda Düzenlenecek !
  14. FrknZhlp

Yardim lazim ender chest

On rightclick on ender chest: Tab.cancel event Tab.open ender chest to player Bu kodda ender cheste sag tiklayinca endee chestin kapagi acilmayacak fakat oyuncunun depolayacagi bir ender chest acilacak arastirdim open komutuylabilgili bisi bulamadim LG-D320 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  15. FrknZhlp

Yeni Event! |Soru Cevap| V0.1

SORU CEVAP Komutlar: /soce ,/sorucevap - Skript Hakkinda Bilgi Gosterir /soruAyar ,/soruGoster - sorulacak soruyu ayarlar veya gosterir /cevapayar ,/cevapGoster - Cevabi ayarlar veya gosterir /odulAyar ,/odulGoster] - Odulu ayarlar veya gosterir /socebaslat - Eventi Baslatir command /sorucevap...
  16. FrknZhlp

Şekere Sağ Tıklayınca Hızlanma

SORUN ÇÖZÜLDÜ Arkadaşlar Skript Yazdım Fakat Çalışmıyor Yardımcı olabilirmisiniz Hatam Nedir ? on rightclick on sugar: if player's tool is sugar named "Hizlan": wait 3 ticks remove sugar named "Hizlan" from player apply potion of speed 2 to the player for 60 seconds...
  17. FrknZhlp

Yardım Lazım

Merhaba Arkadaslar On damage eventini kullanıyorum Fakat Hatam Nedir on damage: {birlik.%player%} is 0: cancel event
  18. FrknZhlp

MmoRPG

Merhaba arkadaşlar aklimda bazi planlar var. MmoRpg Sunucu acmayi planliyorum. Actigim sunucuda ne gibi seyler olmasini istersiniz fikirlerinizi almak istedim. LG-D320 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. FrknZhlp

[SKRIPT] Oyuncu Menusu! Kullanışlı v 0.1

Merhaba Oyuncu Menusu v 0.1 Oyuncu Menusunu Daha Onceden Yapan Oldumu Bilmiyorum Ama Kesinlikle Alıntı Değildir! Komut:/menu Bu Skirpti Kullanmak icin Bir Permission Yoktur Nasılsa oyuncu menusu! command /komutyap <player> <text>: executable by: console trigger: execute arg...
  20. FrknZhlp

|Siradaki Event|Siradaki Eventi Ayarlamak!|

Merhaba Arkadaslar Skriptin Amacı? herkes Soruyor Event Olcakmi Ne Eventi Olacak diye Bu Duruma Son Vermeye Karar Verdim Siradaki Eventi Kontrol Etmek icin bu skripti kullanabilirsiniz Basit Bir skript oldugunu biliyorum daha yeniyim 2. skriptim /siradakievent : Siradaki Eventi Gosterir -...
  21. FrknZhlp

|Kill Cubugu|Kick Cubugu|Dondurma Cubugu|Skript

Kill Cubugu|Kick Cubugu|Dondurma Cubugu Merhaba Arkadaşlar Skript Konusunda Yeniyim İlk Skriptimi Sizlerle Paylaşmak istedim Buyrun KİLL CUBUGU Adındanda Belli Oldugu Gibi Bir Oyuncuyu Öldürmenize Yarar Komut: /killcubugu Permission: killcubugu.al Kullanmak icin gereken Bir permissions Yoktur...