Arama sonuçlarınız

1. CoffeeBeat

Zindev Craft - En Gelişmemiş Nostaljik RPG Sunucusu

Selam arkadaşlar nasılsınız ? Kilerin içinde eski bir hdd buldum. İçinde zindev craftın dosyaları vardı. Google Cloud amca da 3 ay bedava hizmet veriyormuş.Discord'da bulunan arkadaşlar da ısrar edince Zindev Craft'ı 3 aylığına açmış bulundum. Doyamayanlar, arayanlar,özleyenler falan varsa...
  2. CoffeeBeat

Yardım Serverime Ping Giriyor Sanırım Optimize Sorunu Bakın Lütfen

Skript ve Skyblock sunucunu fazla zorluyor. Ram miktarın'da 1GB olduğundan (Spigot minimum 1GB öneriyor.) sorunlar yaşıyorsun.
  3. CoffeeBeat

CRanks V1.3.0 | Tamamen Ayarlanabilir Rütbe Eklentisi! | TÜRK YAPIMI

Gayet güzel olmuş.Chat temizleme skriptlerinden gına gelmişti zaten. Ama kendini geliştirmem için biraz eleştiri yapmam gerekirse(kod düzeni olarak); -Eklentinin içerisinde Türkçe karakterleri yutmuşsun. ı'ler 'i' olmuş vs. -Config dosyalarının isimlerinin ve içeriklerinin Türkçe olması hoş...
  4. CoffeeBeat

Sonoyuncu Launcher | C# & [Skript]

Client sunucuya girerek package ve class isimlerini sunucudaki bilgiler ile karşılaştırırsın olay çözülür. SO ekibi launcher işinin kurcalanacağını düşünmediği için çok fazla önlem almamışlar.
  5. CoffeeBeat

Sonoyuncu Launcher | C# & [Skript]

İşte bu yüzden hile kontrolü launcher yerine client ile kontrol edilmeli. @IRFN reyiz rez.
  6. CoffeeBeat

[ISTEK] Level başına x2 katlanan XP (1 lvl için 180 ise 2 lvl için 360 3. level için 680)

Formülü veriyim,xp kazanma eventinde; a = oyuncununLeveli*2; kazanılanExp = kazanilanExp/a; Ha kendi xp ve level sistemin varsa istediğini de veriyim. Oyuncuyu seviye atlattığın yerde: gerekenXp = gerekenXp*2; Böylelikle gereken xp'yi modifiye etmek yerine kazanılan xp'yi modifiye ederek işini...
  7. CoffeeBeat

RPG Sunucum

Spawndan çıkamışsın o zaman ne diyim.
  8. CoffeeBeat

RPG Sunucum

Pek gerçekçi değil.Bu biraz da senin spawndan ne anladığına bağlı. Kişisel hayatımdaki durumlar beni hobimden koparttı bi süre,bu yüzden askıya aldım. Hani benden tam olarak ne isteniyo onu bile bilmezken eleştirine mantıklı bi cevap verebilir miyim sence ?
  9. CoffeeBeat

RPG Sunucum

Öyle deme döverler.
  10. CoffeeBeat

RPG Sunucum

Sen gelme .s
  11. CoffeeBeat

RPG Sunucum

Merhaba arkadaşlar.Arkadaşım sütçü ile 2 senedir geliştirdiğimiz bir RPG sunucusunu var.Sunucuyu kişisel nedenlerden dolayı bir süre kapatmak zorunda kalmıştım(Bakınız).Elime 1 ay kadar bir izin yapma fırsatı çıktı.Bu nedenle hobi olarak yaptığım bu projeye devam etmek istiyorum. Bu konuda size...
  12. CoffeeBeat

Minecraft Hayatınıza Hangi Yılda Ve Minecraft Sürümüyle Başladınız?

12 Ocak 2012, Beta 1.8.1. Tarihi nerden biliyon lan diyecek olursanız oyunu BSC'nin videosundan öğrenmiştim. Nostalji için tıkla.
  13. CoffeeBeat

Yurt mu Eve cıkmak mı :D

Kayıt olurken o ayın yurt ücreti dahil 300 lira kadar bi para veriyosun. Ondan sonra da aylık ücretin şu şekilde; Yemek hariç ücret 150 kağıt. Yemek dahil ücret 240 kağıt(Aylık bunu veriyon yani). Senin günlük kahvaltı parana(!) kalacak yer,sıcak su,yemek,temizlik,çamaşır,ısınma ve sosyal...
  14. CoffeeBeat

Şimdi olayı kavrayamayan sensin.Kahvaltı için zaten 3.5 lira elinde var(yurt kahvaltı limiti).2 lira da üstüne koydun etti 5.5 lira. 2008 yapımı yurt eski olmuyor ama 2008 yapımı yurt ile 2014 yapımı yurdu kıyaslamak da saçma değil mi ?
  15. CoffeeBeat

Günde 10 lira,bir ayda 300 lira.Gitti bizim burs,kredi. Şimdi yurtta felan kalmıyorum,zamanında kaldığımda da çok iyi standartları yoktu. Bizim mühendis çocuğun kardeşi kalıyor Yalova Termal KYK erkek yurdunda. Kız yurdu eski nesilmiş,10 kişi kalıyolarmış bir odada(Koğuş tarzı). Hani çocuğun...
  16. CoffeeBeat

Dostum sen nerenin yurdunda kaldın bilmiyorum ama benim tanıdığım elemanın orda su(1lt) 80 kuruş tam ekmek de 90 krş'a denk geliyor. O berber olayları felan zaten öyle her yerde yok.Nevşehirdeki Kyk'da var sanırım. 50 kuruş yada ne biliyim 1 tl fazla verip gayet iyi bi kahvaltı yapabiliyomuşsun...
  17. CoffeeBeat

"Kyk yurtları kaliteli" ve "Kyk yurtlarının kalitesi artmış". İkisine bakıp biraz düşün.
  18. CoffeeBeat

300 liraya kira buldun diyelim, faturaları, yakacağını(kış geliyo hani),yiyeceğini düşün. Kyk yutlarınında kalitesi artmış duyduğuma göre.Açık büfe tarzında felanmış kahvaltı yemekler.Odalar 3 kişilikmiş.
  19. CoffeeBeat

Oda dediğin ne ki ,100 kağıt günlük.
  20. CoffeeBeat

Yurt iyidir iyi.Bulaşık yok,çamaşır yok,eşya derdi yok,fatura derdi yok,sıcak su derdi yok. Askerde daha rahat edersin hem.
  21. CoffeeBeat

Java ve Bukkit ile Uğraşan Arkadaşlar

Uzun iş, elinde bir şeyler olması gerek ki bende sana yardımcı olabileyim.
  22. CoffeeBeat

Java ve Bukkit ile Uğraşan Arkadaşlar

Bu işlerle uğraşıyorsanız ve takıldığınız yerler varsa Discord'dan bana danışabilirsiniz. Yalnız adresimi vermeden önce altını çizmek isterim uğraşıyorsanız mesaj atın. Başlamak istiyorsanız rahatsız etmeyin beni. Discord:Zindev#6742 Eğer bana ulaşamazsanız Discord grubumdaki adminlere danışın...
  23. CoffeeBeat

Öhm, Forumu Bırakıyorum

Merhaba arkadaşlar.Az çok herkes beni tanır(yada tanımaz pek önemi değil). Yaklaşık 8 senedir bu forumun bir üyesiyim ve bu süre içinde bazı şeyler yaptım. Yeri geldi Mimar oldum, yeri geldi Animatör,yeri geldi Müzisyen,yeri geldi Çevirmen ,yeri geldi Skripter,yeri geldi Javacı. Hatta yeri...