Arama sonuçlarınız

1. MertKerçin

play.tiohype.xyz | MASTER NETWORK | - ULTRA Op Skyblock - Çete Sistemi - Özel İnekler - Futbol - ve dahası...

Skyblock diye girdiğim sunucuda skyblock değilde sadece survival olmasıda ...
  2. MertKerçin

Play.JackDanielsMC.Com | ULTRA OP SKYBLOCK | Wither Event | Coin | Kutu Kapmaca | Hediye Kutu ve dahası | JackDanielsMC

Efendim sunucunun Rehberi olarak sizden bu arkadaş adına özür diliyorum. Gerekenleri yaptığımıza emin olabilirsiniz. Gerçekten çok özür dileriz.
  3. MertKerçin

konu kapansın.

Güncel++++
  4. MertKerçin

konu kapansın.

Güncel++++
  5. MertKerçin

konu kapansın.

Server mükemmel anladığım kadarıyla buildlerde geliştiriliyor. Yetkililer ilgili.
  6. MertKerçin

CraftElice & OyunVadisi - Hanedanlık / Turnuvalar / Rutbe / Sandık / SIRADANIN DIŞINDA EFSANE !

faction hala sorun mu var bu arada serveriniz çok başarılı daha iyilerine layiksiniz :)
  7. MertKerçin

[#xFamily#] = Takımıza Alımlar Mevcuttur. Detay İçeride ! [#xFamily#]

Adınız =Mert Kerçin Yaşınız =11 Nerelisiniz =Zonguldaklıyım ama Afyon da yaşıyorum Hangi Dalda Çalışmak İstersiniz ( PL / Fikir / Map ) =Fikir.Çünkü bütün öğretmenlerim hayal gücümün geniş olduğunu söyler.Ve olmadık zamanlarda güzel fikirler bulabilirim. Kaç Senelik Minecraft Bilginiz Mevcut ...
  8. MertKerçin

Kısa Süre İçeresinde Server Açıcam Ve Acil ""Reklamcı""Lazım Sağlam Reklamcı aranır...

merhaba eğer admine veya rehbere ihtiyacın olursa bana https://www.facebook.com/muratmert.kercin.5 adresinde ulaşabilrsin