Arama sonuçlarınız

1. erdemalsirts

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Ancak birçok oyuncu sunucudan kaçtı. Ne zaman 200-300 ve hatta 500 oyuncuyu tek bir sunucuda bi' arada görebileceğiz? Bence hile yasak olmalı zaten ama sadece speedmine'a izin verilirse bence sorun kalmaz ve insanlar kaçmaz. Banladığınız insanlara baktığım zaman, 462 sayfalık bir ban listesi...
  2. erdemalsirts

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Bu tarz rütbe atlamalı, elmaslı zümrütlü faction sunucularını oynamak isteyen insanların yarısından fazlası geçmişteki OP Faction veya Yarı OP Faction'u seven ve bunlara alışık insanlar. Bu sebeple insanların istemeyeceği bir sunucu ortamı sunmak, sunucunun gelirini arttırmayı bırak, sunucu...
  3. erdemalsirts

Speedmine'cıları banlayacağız, engelleyeceğiz diye diye oyuncuları kaçırttılar. Bu sunucu dışında başka hızlı kazan sunucu kalmadı zaten. Buna mahkumuz ama çok yavaş kazıyor ve insan sıkılıyor hani. Yok işte neymiş efendim OP Faction veya Yarı OP faction olursa, sunucudan gelir elde edemezlermiş...
  4. erdemalsirts

Yardım Minecraft Missing pack.mcmeta sorunu (Oyundan ses gelmiyor)

Merhaba. Minecraft'ta "Missing pack.mcmeta" hatası alıyorum. Daha önceden de aynı client ile girmiştim ama son zamanlarda bu hatayı alıyorum. Ses gelmiyor oyundan bu sebeple. Bu sorunun çözümü için derin bir araştırma yaptım ama çözüme ulaşamadım. Bu konuyla ilgili ne yapabilirim?
  5. erdemalsirts

Yardım Minecraft Forge sunucusundaki modları otomatik yükleme özelliği...

Merhaba. Diyelim ki ben Forge tabanlı bir Minecraft sunucusu kurdum. Sunucuya kurduğum belirli modlar var ve Forge client ile sunucuya bağlandığım esnada, o sunucuda bulunan modları, client'e sunucudan otomatik olarak indirmesini sağlamayı istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  6. erdemalsirts

Yardım En iyi tek bedava Minecraft sunucu açma sitesi hangisi?

Sadece birkaç arkadaşlarla oynamak için sormuştum aslında... Çok aşırı büyük RAM'e gerek yok ama en az 1 veya 2 GB olmalı.
  7. erdemalsirts

Yardım En iyi tek bedava Minecraft sunucu açma sitesi hangisi?

Merhaba. Minecraft sunucusu açacağım ve ayrıca sunucu için mod kurmak istiyorum. Mod destekli ve RAM ve işlemci olarak iyi özelliklere sahip, bedava bir sunucu açmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi site hangisi olabilir acaba?
  8. erdemalsirts

Oyunda kaldığın süreye göre vip veren sunucu var mı?

Bir sunucu açmışlar fakat OP Factions günlerdir açık değil nedense... https://forum.gamer.com.tr/konu/aristocraft-efsane-ultra-opfactions-droplar-editler-arabalar-uecretsiz-vip-ve-cok-daha-fazlasi-1-8-x-1-17-x.450544/
  9. erdemalsirts

AristoCraft | Efsane ULTRA OPFACTIONS | Droplar, Editler, Arabalar, ÜCRETSİZ VIP ve ÇOK DAHA FAZLASI!< [1.8.x - 1.17.x]

Milattan sonra bilmem kaçıncı yılda açılır OP Factions artık... :fp:
  10. erdemalsirts

AristoCraft | Efsane ULTRA OPFACTIONS | Droplar, Editler, Arabalar, ÜCRETSİZ VIP ve ÇOK DAHA FAZLASI!< [1.8.x - 1.17.x]

@PremierGaming OP Faction sunucunuz kapalı durumda. Ne zaman açılacak?
  11. erdemalsirts

Aradığım sunucu olabilir. Hemen bakacağım. Umarım kalıcıdır. Bedava VİP veren sunucular hep kapatıldı çünkü...
  12. erdemalsirts

Bende kısa süreli oynayıp çıktım zaten. Sıkıcıydı.
  13. erdemalsirts

Hemen bakıyorum. Bu arada Ender Oyuncu sunucusuda fena değil ama zor ve aradığım türden değil. Ancak editleri fena değil.
  14. erdemalsirts

CGNAT IP ile port nasıl açabilirim?

VIP Satmak suç ise, nasıl satabiliyorlar peki? Riskli bir şey mi?
  15. erdemalsirts

Bu arada acaba evindeki bilgisayarı 7/24 saat açık bırakarak, kendi ev internetini kullanarak Minecraft sunucusu açıp, VIP üyelikler satıp bundan para kazanmak suç mudur? Çünkü server kiralamak yerine, evinden bu işi beleşe yapıyorsun. Para amaçlı olursa, suça girer mi?
  16. erdemalsirts

Merhaba. Evimden Minecraft sunucu açmak istiyorum ancak Hamachi kullanmadan direk IP portlamak istiyorum. Ancak IP adresim CGNAT ve yapamıyorum. Modem üzerinde yapsam bile çalışmıyor. Bir şekilde alternatif olarak port açma yolu var mı?
  17. erdemalsirts

Eskiden öyle sunucular vardı ama... Seveni ve o sunucularda uzun süre kalmayı tercih eden insanlara şahit olmuştum. Demek ki "iki zıt şeyi" de seven belirli bir güruh varmış... :( Bütün VİP kademelerinin bedava olduğu sunucuları ayakta tutmanın tek yolu, "VİP"ten daha üstün bir şey bulmaktır...
  18. erdemalsirts

Cidden bunaldım. Sunucudaki neredeyse bütün aktif Faction sunuculara baktım. Hiçbiri istediğim gibi değildi. Eskisi gibi uzun süre sizi oyunda tutabilen ve çabuk sıkmayan, hileli op faction sunucular neden yok? Hem uzun tutabilecek kadar kaliteli buildler, ve oyunun sizi şartlandırması ile...
  19. erdemalsirts

Eğer o sunucuda parayla VIP'lerden daha üstün bir şey bulunup, satılabilseydi bence ayakta dururdu.