Arama sonuçlarınız

1. erdemalsirts

Yardım Minecraft Missing pack.mcmeta sorunu (Oyundan ses gelmiyor)

Merhaba. Minecraft'ta "Missing pack.mcmeta" hatası alıyorum. Daha önceden de aynı client ile girmiştim ama son zamanlarda bu hatayı alıyorum. Ses gelmiyor oyundan bu sebeple. Bu sorunun çözümü için derin bir araştırma yaptım ama çözüme ulaşamadım. Bu konuyla ilgili ne yapabilirim?
  2. erdemalsirts

Yardım Minecraft Forge sunucusundaki modları otomatik yükleme özelliği...

Merhaba. Diyelim ki ben Forge tabanlı bir Minecraft sunucusu kurdum. Sunucuya kurduğum belirli modlar var ve Forge client ile sunucuya bağlandığım esnada, o sunucuda bulunan modları, client'e sunucudan otomatik olarak indirmesini sağlamayı istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  3. erdemalsirts

Yardım En iyi tek bedava Minecraft sunucu açma sitesi hangisi?

Merhaba. Minecraft sunucusu açacağım ve ayrıca sunucu için mod kurmak istiyorum. Mod destekli ve RAM ve işlemci olarak iyi özelliklere sahip, bedava bir sunucu açmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi site hangisi olabilir acaba?
  4. erdemalsirts

CGNAT IP ile port nasıl açabilirim?

Merhaba. Evimden Minecraft sunucu açmak istiyorum ancak Hamachi kullanmadan direk IP portlamak istiyorum. Ancak IP adresim CGNAT ve yapamıyorum. Modem üzerinde yapsam bile çalışmıyor. Bir şekilde alternatif olarak port açma yolu var mı?
  5. erdemalsirts

Oyunda kaldığın süreye göre vip veren sunucu var mı?

Merhaba. Bir zamanlar lapisli ve oyunda kaldığın süre boyunca, önce VIP, daha sonra daha üst kademe VIP veren sunucular vardı. 2017 Yıllarında öyle sunucularda oynardım. Hala var mı? Varsa sunucu adı nedir? Güncel konu link var mı?
  6. erdemalsirts

Minecraft videosu çekerken, en iyi hangi sunucuyu tavsiye edersiniz?

Minecraft videosu çekerken, en iyi hangi sunucuyu tavsiye edersiniz? Bana en az problemli, en az laglı, parkurda en iyi olan, en iyi sunucu gerek. Sistemde boşu boşuna lag yaptırtmayacak bir tür sunucu lazım. Hangisini önerirsiniz?
  7. erdemalsirts

Büyük Youtuber kalitesinde, 20 Yaşındaki arkadaşımla MC oynadık!

Bu ilk Minecraft videosudur bu arada bu bağlamda, biraz fazla videoda heyecan yaptıysam normaldir. Karşı tarafta 1 senedir MC'yi bırakmıştı zaten. Ancak tekrar devam! Diğer büyük youtuberlar dışında, kameralı sesli MC videosu çeken tek kişi ben kalıyorum sanırım yani araştırmalarıma göre. :)
  8. erdemalsirts

Nasıl Enes Batur olunur? (Eğlence amaçlı video)

:D Gülme krizi yaşayabilirsiniz. (Muhtemelen)
  9. erdemalsirts

Undertale - Megalovania Acapellasını yaptım! :3

Nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyorum. Diğer acapella videolarımada bakın. Buna ek olarak Abone olursanız, daha iyi haberdar olursunuz diye düşünüyorum. :D Zaten ihtiyacım var kitlem pek yok.
  10. erdemalsirts

Benimle kalıcı olarak oynayacak bir arkadaş arıyorum.

Merhaba. Ben bir Youtuber'im. Aradığım arkadaş hem eğlence, hemde bu işi bir iş için yapacak birisi arıyorum. İş derken yani video çekerken bir yandan oynamak ancak o kişinin Youtuber olması ve bir nebze tanınması gerekiyor. İçlerinizde abone sayısı en az 5000 veya 1000 olanınız varsa yada...
  11. erdemalsirts

Bu sefer oguzsasi'yi taklit ettim ve oguzsasi izledi ancak güldürmedi :S

Bakın :) Ama yorum attı en azından bende beğendim... Ancak 9 kişi beğenmemiş. Sizde videomu beğenerek bize destek olabilirsiniz. Bu arada oğuzsasi kadar anlayışlı ve hoş bir youtuberi heryerde bulamazsınız söyliyim. Oguzsasi çok efendi birisi. ^^
  12. erdemalsirts

Oguzsasi benim videomu izledi ve sanırım beğendi! ^^

:3 hatıra kalsın diye kendi kanalımada yükledim. oguzsasinin kendi youtube kanalına girenlerde izlerse benim kanalımdaki videoma bakabilirler- Videonun özellikle 1:45 kısmına bakınız c:
  13. erdemalsirts

Yaşasın YAŞASIN!!! :3 Kanalım onaylandı!

Arkadaşlar partner başvurusunda bulunurken sonunda 1 milyon aboneye ulaşan "Oyun Portal" adındaki youtuberin kullandığı birebir aynı partner benim Turkish Brony Gamer kanalımı onayladı ve çok mutluyum! Bakalım ilerleyen günlerde ne gibi değişiklikler olacak? :) Wediacorp partnerime teşekkürler! :)
  14. erdemalsirts

İlk defa parodi yaptım nasıl olmuş?

Parodi yaptım fakat mikrafonum kondenser değildi ve biraz auto-tune efekti lazım onlar onu kullanıyordu ben ise %100 doğal ses kullandım aslında o adamın sesine yakın sesim.
  15. erdemalsirts

Minecraft türk sunucularındaki lapis çılgınlığı ile ilgili videom :)

Umarım beğenirsiniz. Bize destek olmak için abone olabilirsiniz.
  16. erdemalsirts

oguzsasi gibi Yayındayız koşun!

izleyin yayınımı
  17. erdemalsirts

Minecraft sunucumda zaman geçtikçe lag artma oranının yükselmesi

1.7.2 Bukkit sürümü olan sunucumda şöyle bir sorun yaşıyorum. Mesela ne kadar çok zaman geçerse, o kadar çok ara sıra lag artmasının oranı artıyor işin komik yanı işlemci kullanımı sadece %26 cıvarı yani tüm çekirdekleri bile kullanmıyor işlemci rahat çalışmasına rağmen nedense sunucu belli bir...
  18. erdemalsirts

7/24 saat açık olan sunucuma bot atıldı

AntiBotUltra plugini olmasına rağmen sunucuma değişik saldırılar yaptı ve oyuncuları attı üstelik işlemci son derece hızlı... Ama genede bot etkiledi sahte üyelik isimleri aynı şunun gibiydi " [18:01:32] [Server thread/INFO]: Disconnecting GameProfile{id='169096b3489138c0b462dc8062871c45'...
  19. erdemalsirts

ErdemCraftings Rehber,Reklamcı Alımları. 95.14.188.51

serverimizde rehber ve reklamcı alımları mevcuttur server 7/24tür işte ip adresi: 95.14.188.51
  20. erdemalsirts

Bu reyizin kullandığı mikrafonun modelini ve linkini atar mısınız?

Bu mikrafonun birebir aynısı gerekiyor aynı zamanda ağızdaki havayı engelleyen o koruyucu da yanında var mı yardımcı olan?
  21. erdemalsirts

Az önce sabit ev hattımda "özel numara" diye açtım polis müdürlüğünden dedi?

Arkadaşlar bir an korktum gerçi ev telefonumda Özel numara yazdı açtım kimsiniz dedim "Ben polis müdürlüğünden" dedi falan bende dedimki sizi tanımıyorum yanlış numaramı? dedim kapattı anlamıyorum ya kandırıcılardanmı gerçekmi yoksa başka bir şeymi?
  22. erdemalsirts

48 Saat uyumadığım için beynim kafayı mı yedi yoksa gerçek mi?...

Foruma bir baktım forum.gamer.com.tr yazıyor ve hesabıma giriş yapamadım ilk değiştiğinde ayrıca omegle.com kapanması imkansız olan çok tanınmış chat sitesinin hiçbir şekilde açılmaması HTML bulunamadı demesi tüm PClerde bunun ip değiştirincede girilemediğini ve VPN nin bile işe yaramadığını...
  23. erdemalsirts

Enes Batur Youtube Budur şarkısının piyano versiyonunu yapıp paylaştım!

Nasıl olmuş? FL Studio ile ilk denemeler... ^^ Dahada geliştireceğim... "Bak ne yapicam" ekibi beni davet ederler umarım-
  24. erdemalsirts

Black MIDI çalışmam devam ediyor!

Bugün bu projemin 2.günü bakın dahada geliştirdim.
  25. erdemalsirts

Sizce bu forumun Ilteriş Eroğlu (linux.gemini)'si yerine geçer miyim? :)

Acaba bu forum'un güncel linux.gemini'si olabilir miyim bakalım... Zeka, Akıl, Olgunluk, Az emojiler vs. vs. gerekli öncelikle diye düşünüyorum. İngilizce seviyem bu durumda denilebilir anlayabileceğinizi umuyorum. (Kamera Logitech C920 HD Pro Webcam 1080p 15 megapixel) (Görüntüde donma ve...