Arama sonuçlarınız

1. I

Skript RAM

Konu yeri yanlis ama dogru yeri bulamadim.Yardim edersiniz diye umuyorum. Arkadaslar simdi bazi serverlarda 32 gb ram oluyor.Bunlar surekli 30 gb ustundemi kullaniyorki bu kadara ihtiyac duyuyor?Benim ufak çaplı bir serverim var 4 gb rami var.20 25 arasi oyuncu oluyor./lag yazinca 1 gb yi zor...
  2. I

BungleeCord Yardim

Merhabalar... Benim batihosttan bir serverim var.Gayet memnunum.Simdi bir sorum var. Nitradodan server alsam kucuk bisi ona ayar yapsam ona girdiklerinden 10 saniye sonra benim batihosr serverina aktarmasini sağlayabiliriz? Sadece nitrado serverima ayar yapmam gerekir yoksa her ikisinedemi ayar...
  3. I

Vuruş Missleme Skripti (İlk Skriptim)

Merhaba arkadaşlar ilk defa skript yazdım.Paylaşayım dedim.Çok üstün bir kodlama bilgisi veya bir ustalığı yok.Farkındayım.Paylaşma sebibim tavsiyeleriniz varsa veya değişmesini istediğiniz bişi varsa beklerim.Belki işine yarayacaklar vardır.Açıkcası daha nasıl spoiler içine konur onu bile...
  4. I

Belirili bir süre olmayacağım serverla ilgilenicek adam arıyorum...

Dediğim gibi ilgilenenler skype adresini ekleyebilirler: efenakis441 Rica ediyorum 15 yaşından büyük olsun...
  5. I

Survival Servere Reklamci Alimi

3gb survival serverimiz mevcut herşeyi ayarlı ts falan her şey tamam.Reklamı yapılması gerekiyor.İlgilenen arkadaşlar efenakis441 skype adresine ulaşabilirler.
  6. I

Survival Sunucu Yetkili Alımı

Merhaba arkadaşlar herkese kolay gelsin.Serverım kurmayı düşünüyorum.Survival olucak.Pluginleri ben hallederim hepsini yeterince anlıyorum.Ancak buildim iyi değil malesef.Sadece builder alımı olacak şimdilik.Builder diye bir grup düşünmüyorum.Admin olacak.Reklamcı gibi saçma bir grup da...
  7. I

World Guard

Merhaba arkadaşlar.Herkeze iyi akşamlar.Bir sorum var. Bir yere wg atıp oradan oyuncuların çıkmasına izin verip ama girmesine izin vermemek istiyorum.Çıksın ama giremesinler.Spawnın etafına yapıcağım bunu.Çıkabilsinler ama içeri giremesinler.Ama /spawn yazdıklarında girebilsinler...
  8. I

Server la ilgili birkac sorum var...

1-Sadece 1 oyuncuya mesaj gondermemeyi herhangi bir sekilde yapabilir miyiz? 2-10 15 plugin yuklersem 1 gb ram kac kisiye yeter.Sadece basit pluginler olucak. 3-Batihost tan almayi dusunuyorum.Bana normal masaustumu vericek?Linux yujlenebilir mi ?Yuklenirse nasil olucak? Cevplariniz icin...
  9. I

Plugin İsmi İstek

Merhaba arkadaşlar 3 plugin ismini rica edicemde 1-Tabela ile seviyeye göre ench veriyorlar.Hani 80 level koruma 4 gibi.Bu plugin hangisi? 2-Maden kazarken elmas düşme şansı diyorlar o hangi pluginle yapılıyor? 3-Adam akıllı çalışan skorboard plugini varmı ?Top killsi olan? Birde bi şey...
  10. I

+16 Herhangi Bir Oyunu Oynayacak Adam Aranır

Merhaba arkadaşlar.Ben Efe.17 yaşındayım.Minecraft server kurmuştum.Tutmadı.şu an 8 günü var.Boşa gitmesini istemiyorum.Survival yada bir mod pakedi oynarız diye düşündüm.Mikrofonu olan arkadaşlar ve ricam +16 olsun.İlla minecraft olmak zorunda değil.Dota 2 ve darkorbit oynarım.Eğer ilgilenen...
  11. I

[]Ruthlesscraft.nitrado.net[]Editsiz[]Para Kazanması Zor[]Faction[] 1.7.2 []

Eksiklerimiz farkındayız. İP: ruthlesscraft.nitrado.net Server Özelikleri İletişim Skype: efenakis441 • Server 3 GB RAM[LAG %0]. • Server Slotu 50 Kişiliktir. • Serverimizde Lapis Vardır. • Serverimizde Adalet Vardır.Vipler abartılı değildir. • Serverimizde Rehberler ve Yetkililer İlgilidir...
  12. I

SERVER RESET ATIYOR KENDİNE YARDIM

Satır 480: [10:56:28] [Server thread/WARN]: [WorldEdit] No compatible nms block class found. Satır 476: [10:56:05] [pool-3-thread-4/WARN]: [xpShop] Error: may the mainserver is down! Satır 464: [10:56:05] [pool-3-thread-4/WARN]: [xpShop] Error: Error on doing update check! Message: String index...
  13. I

Ruthlesscraft faction server alımları

Merhaba arkadaş elimde nitradodan 30 günlük server var.Faction yapmaya karar verdim.Ancak buildim hiç iyi değil.Builder olmak için gelen arkadaş +15 ve mikrofonu olması gerekiyor.Kimlik fotokobisi istemiyorum ama lütfen 11 yaşında olupda 17 yaşındayım diyenler gelmesin.Bunun yanında rehber ve...
  14. I

Skript yaptım ufak bir soun yardım

command /cek [<text>]: permission: cek.para trigger: if arg 1 is "cek100" or "cek1000" or "cek10000": if arg 1 is "cek100": execute console command "/money take %player% 100" give a paper named "&a&l100 TL Çeki" to player if...
  15. I

Multi inventories 2 dünya bağlama

Merhaba arkadaşlar 2 dünyayının envanterlerini nasıl bağlarım lütfen yardım.
  16. I

Pluginler Konusunda Sıkıntı mı Çekiyorsunuz?Kimseye de Güvenemiyorsunuz.Senin Dermanın İçeri...

Server açtınız ama pluginler konusunda sıkıntı çekiyorsunuz.Kimseye de yetki vermeye güvenemiyorsunuz.Bir türlü işin içinden çıkamadınız.Çözümünüz burada ! Karşılığında hiçbir şey beklemeden size yardımcı oluyoruz.Tüm pluginleri serverınıza göre editliyoruz.Sıkıntı çektiğiniz yerleri biz inşa...