Arama sonuçlarınız

1. Pesleke42

Dışarısı soğuk, içeri gel biraz gülümseyelim. (Soru Cevap)

Merhaba! bugün sizlerle garip şeyler yapacağız, ben soru soracağım siz yorumlarda cevaplayacaksınız. Yani hem kış kapıda gelmişken bir soru-cevap gibi bir şey yapacağız, yorumlarda cevaplayacaksınız. Unutmayın bu bir oyun değil. Hikaye: Soğuk bir kış günüydü, Pesleke42 ile aynı hızlı trende...
  2. Pesleke42

Amatör Chibi Çizimi.

Berbat olduğunu bilsem dahi amatör bir chibi çizimi, sizce nasıl? Kendi çizimlerinizi bu konunun altına atabilirsiniz.
  3. Pesleke42

Alttaki üyeyi bir oyun yaratığına dönüştür!

Merhaba, şimdi bütün dertlerinizi bir kenara bırakın. Vakit eğlence vakti! Evet, bu oyun çok basit alttaki üyeyi bir oyun yaratığına < Karakter, düşman, dost, iğrenç, güzel her türlü oyun yaratığı > dönüştüreceksiniz. Örnek: Alttaki üyeyi Minecraft oyunundan balçığa dönüştürüyorum! Kurallar...
  4. Pesleke42

Bana göre en iyi yapılar; (Bölüm 1)

Herkese selam, bugün sizinle aramızda konuşacağımız konu, yapılar ve bana göre en güzel olanları! Yapı nedir? Yapı, herhangi bir blok grubundan oluşan, içinde çeşitli şeyler yapılan veya sadece göz şovu yapılmak için yapılmış şeydir kendisi. Ha birde hani o ilk başladığımızda ve survival...
  5. Pesleke42

java.net.SocketException

Java.Net.SocketException Selamlar, Minecraft Türkiye forum takipçileri bugünkü konumda sizlerin oyuna giriş yapmanızı engelleyen bu hatanın çözümünü ele alacağız, umarım sorununuz çözüme kavuşur! Ortak Belirtiler Hata semptomları herkeste aynıdır, oturum açarsınız (bazen yapamazsınız ve...
  6. Pesleke42

PeaceNetwork OP Skyblock sunucusu.

Öncelikle selamlar, Minecraft Türk Forum kullanıcıları! Biz 17.06.2018 tarihinde açılan her şeyi daha yeni yeni baştan toplamaya çalışan bir ekibiz, kendimizi geliştirerek diğer sunuculara rakip olmaya geliyoruz! Sunucu iki türlü oyun modundan oluşmaktadır. Faction. OPSkyblock. RAM...
  7. Pesleke42

Skin isteği;

Öncelikle selamlar, bir skin istiyorum bunu ücretsiz yapabilecek biri lazım. Umarım en kısa zamanda mesaj atan olur. İstediğim özellikler şu şekilde; - Kurt Temalı bir skin - Skinin arkasında Redzy yazsın (sığdıramazsanız tek R yapabilirsiniz.) - Premium hesap nick : iRedzy - Siyah bir...
  8. Pesleke42

Minecraft Hunger Gamers Server.

Öncelikle selamlar, Minecraft Türkiye Forum kullanıcıları, şu an size tanıtacağım konu Minecraft Hunger Games Sunucuları. Umarım eğlenir ve beğenirsiniz! Hunger Games nedir? Hunger Games kavramının Türkçe meali Açlık oyunlarına denk gelmektedir. İnsanlar bunu genellikle Survival Games olarak...
  9. Pesleke42

Minecraft Avatar Plugin.

Merhabalar, Minecraft Türk forum kullanıcıları! Bu sımsıcak ve eğlenceli geçen yaz gününde sizlere plugin nedir, nasıl yapılır ve Avatar pluginini tanıtacağım, inanın bana çok eğlenceli bir plugin, sizi fazla bekletmek istemem. Hadi başlayalım! Konu Özeti; Plugin nedir? Plugin yazmak için...
  10. Pesleke42

Minecraft Adventure Map

Minecraft Adventure Map Merhaba, Minecraft Türk kullanıcıları bugün sizlere bir macera haritası tanıtacağım.Bu macera haritasının bir özelliği var, bu harita Payday 2 oyunundan esinlenilmiş ve çok da eğlenceli. Bu macera haritasının ismi ise Payday 2: Endgame. Macera Haritası nedir? Macera...
  11. Pesleke42

Kodlar ile Yapılar ;

Kod nedir : Yazılım dilinde belli durumları içerisinde barındıran tümcelere verilen addır. Bu tümceler hangi durum karşısında nasıl bir tepki verileceğini, hangi ögelerin çağırılacağına hangi anlarda hangi durumların oluşacağı gibi daha birçok yazılımsal fonksiyona sahiptir. Şuanda bu yazıyı...
  12. Pesleke42

Hardcore Faction

Merhabalar,benimle hardcore faction (hcf) oynamak isteyenler,benim gelen kutuma mesaj atabilir.Herhangi bir klan ise çok daha iyi olur. Note is life : Mesaj atanlar skype adresini eklesinler. :cici:
  13. Pesleke42

Kurt skini.

Merhaba! biliyorsunuz ki önceden bir kurt skini paylaşmıştım.Fakat başarılı olmadı,ben de bugün sizlere oyundaki kurt skini'nin aynısını paylaşıyorum. İndirmeden önce bakmak isterseniz Link: http://www.minecraftskins.com/skin/11146721/in-game-wolf/ Image olarak direk masaüstü'nüze aktarmak için;
  14. Pesleke42

Yaptığım Coding-Build'ler

Merhabalar! Bugün sizlere açacak konu bulamadığım için (xD) Yaptığım coding-build'leri göstereceğim. Başlayalım; Donutlar; Diğerleri; Umarım beğenmişsinizdir.
  15. Pesleke42

Merhabalar! (Realms)

Merhaba! benim bir minecraft realms sunucum var.20 Günü kaldı,ve oynayacak arkadaş bulamıyorum.Aşağıya minecraft'taki adınızı yazabilirsiniz.Eğer beni çağırmak istiyorsanız; Oyundaki isim: Baykza Sürüm: 1.12 (The latest version)
  16. Pesleke42

Skin'im.

Öncelikle,merhabalar! Skin'imi forum ile paylaşmak istiyorum; Skin ismi : Türk Bayrak'lı kurt. Resim olarak isterseniz; http://www.minecraftskins.com/skin/11100350/turkish-wolf/ Not: Skin edited Türüdür.
  17. Pesleke42

Konu kapanmıştır.Bana yardımcı olan herkese teşekkürler.

Konu kapandı.
  18. Pesleke42

Konu içeride (Premium)

Merhaba,benimle hypixel,spainpvp,Mineplex gibi sunucularda oynayacak "arkadaş" arıyorum. Skype: pesleke44 Dipnot:Premium olursa sevinirim.
  19. Pesleke42

Evvet yine

Evet,yine sıkıldım zaten rastgele rapor etiğim sponsor forumdan yasaklanmış @BraveHero :( kötü oldu canım sıkkın.Ne yapmamı tercih edersiniz ?
  20. Pesleke42

Sıkıldım.

Evvet CounterStrike:GlobalOffensive oyunumuza yeni bir güncelleme geldi hiçbir toplululuk sunucusuna giremiyorum ayrıca minecraftta en kaliteli sunucularda bile 200 kişi var (Türklerden bahsediyorum) Napsam gece pc akan birisiyim -_-
  21. Pesleke42

Merhaba

Adın: Yaş:[+14]: kaç kişi getirebilirsin: Skypen: Yaptığın işte iyimisin : Bize Kendinden bahset : Merhaba serverimize reklamcı alımı vardır üstteki formu doldurup serverimize gelirseniz sizi deneyeceğiz iyi forumlar ! ip : EfsaneGaming.minecraft.to
  22. Pesleke42

Kale savaşları +13

Öncelikle hepinize merhaba ! 2 kişiyiz bizimle kale savaşları oynayacak arkadaşlar aranır 2 kişi lazımçabuk gelirseniz seviriniriz ip: EfsaneGaming.minecraft.to
  23. Pesleke42

İyi Bir Builder Alımı

+15 İyi bir Builder Aranıyor Ekipte Olan kişiler : GokhanAy (Kurucu) pesleke(admin) Cem(pluginer) Server ip : TurkHanMc.nitrado.net Başvuru formu; Ad: Soyad: Skype : Wg-We Bilgisi : Yaşı : Build Bilgisi :
  24. Pesleke42

Herkese merhaba

Konu Kapansın
  25. Pesleke42

Merhaba

Merhaba arkadaşlar açdığım nitrado pvp server için pro Builder pro skripter pro pluginer aranıyor . Adınız ...