Arama sonuçlarınız

1. SasuBros

ChickenTR Naruto RPG/PvP Sunucusu

:;Server Tarihçesi;: Merhabalar, Server'ımız (İlk server faction olarak 2013 yaz aylarında açılmıştır) 07.05.2014 Tarihinde Kurulmuş olup bu güne kadar geçerliliğini ve aktifliğini korumuştur. 1.5 - 2 Aylık Bir bakım sürecinden sonra tekrar aktif hale gelmiş fakat değişen sunucu şartları ve...
  2. SasuBros

ChickenTR | Chickenmon.nitrado.net 1.7.10 Türk Pixelmon Server | Gym Lider Turnuvaları | Aktif

Hepinize teşekkürler aceleden spawn fotosunu bile çekmemişim araya bayram girmese iyi olucaktı ama modlarım ilgilenir artık :^
  3. SasuBros

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Server ilk açıldığında ortam bulamadığımdan fazla oynamak içimden gelmemişti fakat çok büyük bi emek döndüğünü biliyordum bekliyoruz :D
  4. SasuBros

SUNUCU VE KONU KAPANMISTIR.

Güzel server, emek verilmiş server fakat grumpy'yi sevmiyorum çok göze batıyor.
  5. SasuBros

ChickenTR | Chickenmon.nitrado.net 1.7.10 Türk Pixelmon Server | Gym Lider Turnuvaları | Aktif

3 Yıldır açık olan Naruto Türk RPG Sunucu'su kadromuz ile Pixelmon Türk sunucusu açmaya karar verdik. 1.5 aylık bir çalışma ile geniş haritası olan ve ana GYM leri bulunduran Turnuva ya açık bir Server kurduk. 1.7.10 Forge'u kurup, çalıştıra %appdata% yazarak .minecraft a girip mods klasörü...
  6. SasuBros

Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

Dark Release den 4 kalp nerflendi vr max 20 chakra 2 kalp emiyor blachole artık. Hatake raikiri ye 4 dmg buff geldi. Uzumaki rasengan a 3 dmg buff geldi. Uchiha Fireball ına aoe sel olsrak hasar alanı arttırıldı. Hyuuga airpalm ı 9 dmg e yükseldi. Kirin Bufflandı. Tüm elementlerdeki tüm...
  7. SasuBros

Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

Serverda oyuncu olup anbu ya kadar çıkan birsürü insan var (resetten önce). Serverda oynayıp oynayıp girip küfür edip çıkmak çok güzel biraz onlardan da bahsetsene BaturalpOyunda birazda yaşından da bahsedersen :) /////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\ Yorumundan dolayı teşekkürler @fratzitachi ...
  8. SasuBros

31.12.2015 Saat 21.00 Yılbaşı Eventi Yer ---- Server Amaç - Haritadaki sandıklardan çıkan kitaplardaki donator isimler yada Tl leri envanterine almak Nasıl ulaşırım? Narutorpg.Nitrado.Net adresine girip 20.55 de aktifleşicek olan portal tablosuna tıklayarak ulaşıcaksın. Neler var ? - 150+...
  9. SasuBros

Chidori ChakraSealing Amaterasu Nerflenmiştir iyi oyunlar Ayrıca grubumuza katılmak için FaceBook a ChickenTR Live yazıp istek yollamanız yeterlidir. - Kurucu SasuGamer SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. SasuBros

Chidori ChakraSealing Amaterasu Nerflenmiştir iyi oyunlar Ayrıca grubumuza katılmak için FaceBook a ChickenTR Live yazıp istek yollamanız yeterlidir. - Kurucu SasuGamer SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. SasuBros

Servera resetten sonra girebilirsin. - Kurucu SasuGamer İyi forumlar... SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. SasuBros

Türkiye neden 1.8'i sevmedi ?

Yeni bi türkçe mmo çıksa o oyunu parçalayacak bir tek ben değilim demi ? SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. SasuBros

(İlk 4 dk da çalındı :( ) SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. SasuBros

Kage bunshin düzeltildi ve tüm oyunculara eklendi... Sunucuya bu hafta 410 tl bağıştan dolayı yapan insanlara teşekkürlerimi sunuyorum :) - Kurucu SasuGamer (: İyi Forumlar :) SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. SasuBros

Xeske 1.8 kasmamak bilse :( O kadar garipki fps 150 200 stabil. Ama donarak ilerliyorum :/ SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. SasuBros

PAYPAL 3TL Bağış Lütfen -

Kardeşim çıkar at gözlüğünü, adam 2. Kez istiyor. Burası bağış forumu değil... SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. SasuBros

Mesele o değil canım benim burası hiçbirşey yapmadan bağış alma forumu değil :) Bu adama verdin. Yarın başkası isterse bu forum kirlenir. Mesele o. SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. SasuBros

Milleti dilenci kültürüne alıştırıp 3 e 5 e muhtaç ederseniz sonuçlar böyle olur... SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. SasuBros

MMORPG VE RPG Nedir Öğrenelim

Oyun da öner de mmorpg SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. SasuBros

Saat 14.00 da ikinci Chuunin sınavı yapılacak... Takipde kalın! -Kurucu SasuGamer Iyi forumlar SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  21. SasuBros

Egon diz boyu. Server anlattığın kadar lanet , kötü bir serversa daha fazla ilgilenme , yazma. Olması gereken de bu. Ayrıca benim serverım değilmi ben kuralları koyarım... Hile isen ban yersin, kanıta gerek yok. - Kurucu SasuGamer Iyi Forumlar
  22. SasuBros

Kardeşim sen yetim değilsin aptal değilsin allah sana bir beyin vermiş adam gibi kullanıp oyununu oynayacaksın. Hile açmak sana hiçbirşey kazandırmaz. .123 bile yazamamışsın... -Kurucu SasuGamer Iyi forumlar. SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  23. SasuBros

Hileymişsin kardeşim. K.b ama açamam. Kill aura dedi faceden herkes. Başka hesapla girersen ona karışmam. Kusura bakma. -Kurucu SasuGamer Iyi forumlar. SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  24. SasuBros

1. Si kardeş c list yazarsan neden ban yersin anlamadım? 2. Si zaten ban yemen gerekiyordu. Kafasızların serverı deyip ukalalık yapmıştın. 3. Sü neden ban yedin? Durduk yere kimse ban yemez. -Kurucu SasuGamer Iyi forumlar SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  25. SasuBros

[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

Undisclose desires in your hort SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi