Arama sonuçlarınız

1. Renacr

Hyperion | +250 OYUNCU | Survival, Skyblock, Raid Factions, SkyWars | PLAY.HYPERIONCRAFT.COM

HyperionCraft Network Türkiye'de kurulmuş olan ve Türk oyuncu kitlesine hitap eden bir Minecraft sunucusudur. Tek amacımız sizlere keyifli ve bir o kadar da kaliteli bir oyun oynatmak. Yetkili kadromuz ve Beta-Tester üyelerimiz ile oyununuzu bu sunucuda hatasız, küfürsüz ve hilesiz bir şekilde...
  2. Renacr

Crash SkinsRestorer açığı

Merhaba, Forum-Gamer Forum Üyeleri. Bu konumda sizlere BungeeCord/Spigot sunucunuzda kurulu olan ve sunucuyu çökerten SkinsRestorer eklentisinin açığını nasıl kapatabileceğiniz öğreteceğim. Bu konuyu skinsrestorer yetkilileriyle de birebir görüştüm. Açığı nasıl kapatabileceğimizi öğrendim...
  3. Renacr

konu silinebilir

konu silinebilir
  4. Renacr

SandiaNetwork l 128 GB RAM l Skyblock l Faction l SG l Creative l ArenaPVP l 1.8 - 1.12

SUNUCU İSMİ: SANDİACRAFT NETWORK SUNUCU VERSİYONU: / 1.8 / 1.9 / 1.10 / 1.11 / 1.12 / SUNUCU ADRESİ: Play.Sandiacraft.Com SUNUCU WEBSİTE: Www.Sandiacraft.Com FACEBOOK: https://www.facebook.com/SandiaNetwork/...
  5. Renacr

Rabisu hakkında

Merhaba Gamer Ailesi! Bildiğiniz üzere Rabisunun bundan önceki durumlarında sunucular sürekli çöküyordu. Belki aranızda benim sunucumu bilenler vardır. Bende brovercraftın sahibiyim. Ben sunucumu 1 yıldan aşkın süredir rabisuda barındırıyorum. SS Bu sadece ilk geçtiğimde aldığım dedicatedin...
  6. Renacr

Batihost Peygamber Sabrı İçerir :)

Öncelikle Gamer Ailesi, Konuya Hoşgeldiniz! :) Forumda Gezinirken "Rabisu Peygamer Sabrı İçerir" İsimli konuyu gördüm. bu konuda benden o arkadaşa gelsin madem. 14/09/2016 Tarihiydi. Batihosta yeni geçmiştim başka bir firmadan. tabi daha 10 20 kişi çeken bir sunucum vardı fakat insan o zamanlar...
  7. Renacr

BroverNetwork > 128 GB > Skyblock l ArenaPvP l SkyWars l 1.7 SG l +8 OYUN | Play.Brover.Network

22.01.2014 tarihine BroverCraft adıyla sunucumuz kurulmuştur , 27.09.2017 tarihinde ise sunucu ismimiz Brover Network ismine geçmiş bulunmaktayız ... Sunucumuz ilk açıldığında SkyBLock olarak başlamıştır şu an ise SkyBLock,Faction,ConConCraft, Katilkim,Survival Games,EggWars,SkyWars,Arenapvp...
  8. Renacr

BroverNetwork Alımlarına Başladı

Hepinize Selamlar Dostlar.Sunucum 5 6 aydır kesintisiz aktif fakat ekip olaraktan çok eksiğimiz var maalesef. Aradığım Yetkili türü Aynen şöyle Allah Göstermesin Sunucuya Saldırı olduğunda ne yapıcağını bilmeli Kimseye boşuna mute atmamalı, atarsa mutesini 10 saniye içerisinde tekrar kaldırıp...
  9. Renacr

Kanalımı Eleştrip Takip Ederseniz Sevinirim :)

Merhabalar, Öncelike birçok İnsan Gibi Bende Youtube Kanalı açtım ve şu ana kadar emeğimle hakkımla arnımın teriyle kazanmaya çalışıyorum. Abone Olup Eleştirirseniz Çok sevinirim. https://www.youtube.com/channel/UCL9Ef2bGKalLg8zAuznmQlQ/
  10. Renacr

Egg Wars Plugini

Merhaba, Egg Wars Sunucumda Eline Verilen Leave (Yatak İle Lobiye Dönme) Özelliği Ben yatağa bastığımda beni lobiye atmıyor sadece oyundan atıyor. beni lobiye atmasını nasıl ayarlıyabilirim ?
  11. Renacr

Egg wars geri lobiye gönderme

Merhabalar, Oyuncular Egg Wars Sunucumuzu Seçiyor Fakat Oyun bitince world dünyasına atıyor :( Yardımcı olabilecek birisi gerekli işlemleri alttan yazarsa sevinirim.
  12. Renacr

+50 Kişi olunca tps düşüyor (moblardan değil)

Öncelikle selamlar, Uzun Süredir Devam Eden Lag Sorunum Var /baltop da 11500 kayıt var yükleniyor diyor acaba askyblock da oldugu gibi money purge 20 gibi bir olay var mıdır ? plugin loglarda bana çok yük var diye hata veriyor yardımcı olurmusunuz ?
  13. Renacr

İtem kopyalama bugu

Merhaba Arkadaşlar, İtem Kopyalama Bugları Çok Feci Şekilde Arttı. Sunucumda başta slime blok ile bug yapıldı sistemiyle beraber engelledik. bu sabah girdğimde başka bir sistemle tekrardan item kopyalamışlar. Bunu Nasıl Engelleyebilirim , Engelleme Plugini Vs. Varmı ? Birde duyduğuma göre...
  14. Renacr

Lag sorunu Timings içeride

Merhaba Arkadaşlar ChestShop tan kaynaklanan bir sorun var çözebilen arkadaşa teşekkürler https://timings.aikar.co/?id=08a067212b22484fab4ca9a8545ee7f0 SHOP_INTERACTION_INTERVAL: 1000 yaptım düzeldi
  15. Renacr

Sunucuma Vds Üzerinden Bot Atıyorlar

Merhaba Sevgili Forum Üyeleri,Sanırım Minecraft Sunucularını Göze Dikmiş 1 2 şımarık çocuk birden fazla sunucuya vds üzerinden bot saldırısı yapıyor. bendeki koruma 2 kişi üst üste sunucuya girmesini engelliyor FAKAT bu zamanda bizimde girmemiz engelleniyor...Ve proxy e yakalanmıyor,çözüm...
  16. Renacr

Yumurta Sorunu

Merhaba Forum Üyeleri,Sunucumda Ahmet Mehmetin Adasına Giderek Köylü Yumurtası,Koyun Yumurtası Vb. Yumurtaları Koyabiliyor Bunu Nasıl Engelleyebilirim ?
  17. Renacr

Özel chat kapatma

Merhababa saygı değer forum üyeleri,sizlerden kişiye özel örn: herobrinee chati kapattığında başkaları hala yazmaya devam etsin ama herobrinee ye gözükmesin. sadece kurucunun mesajı ona gözüksün.yapabilen arkadaşa minnettarım.
  18. Renacr

ASkyblock block koyunca giren drop

Merhaba Arkadaşlar, Belkide Çoğumuzun Sunucusunda bulunan adalarda büyütmek için blok koyunca drop girme sorununu çözebilmiş değilim,yardımcı olurmusunuz?
  19. Renacr

PermissionEx Default Grup Ayarlama

Arkadaşlar Öncelikle Hepinize Selamlar,Ben Sunucumda Pex Kullanıyorum Bunun Default Grubunu Oyuncu Yapmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim ? Giren Herkesin Başında Oyuncu Yazmıyor Mesela Ama Oyuncunun Prefixi Var Yardımcı Olan Arkadaşlara Teşekkür Ederim.
  20. Renacr

Sunucunuzdaki Lag Neyden Kaynaklanıyor Olabilir ?

Merhaba Arkadaşlar,Bu Konu Eğer Ki Sunucunuzda Lag Var İse Sizlere Yardımcı Olacaktır. LAG MAKİNESİ; Sunucunuzun Laga Girmesi İçin Kötü Niyetli Kişiler Lag Makinesi Yapar Bunu Durdurmak İçin İlk Önce "stoplag" daha sonrasında "stoplag -c" yazmanız gerekir. Harita Chunk Hataları; Bazı...
  21. Renacr

Bir Miktar Parası Olanları Silme

Merhaba Arkadaşlar,Mesela Benim Sunucumda 8000 Kişi var ve başlama parası 100000 Ben 100000 dahil tüm parası olanları silmek istiyorum.iConomy Kullanıyorum Yardımcı olursanız sevinirim.
  22. Renacr

tps çok düşüyor,Neden Olabilir ?

Merhaba Arkadaşlar Benim Sunucum Fazla Kişi Olduğunda Çöküyor,Tps düşüyor,lag giriyor Makine Centos 64 bit Bir kontrol edermisiniz https://timings.aikar.co/?id=7bd4806cc515410c8b9b656866c1a22b&section=lag
  23. Renacr

Oyuncu Chat Kapatma Skripti

Merhabalar,ben sunucumda örnek veriyorum /chatkapat yazanların chatta hiçbirşey görmemesini istiyorum.yapabilen arkadaşa teşekkürler.
  24. Renacr

Iron Golemden Gelincik Düşmeme Skript

Merhaba Değerli Forum Üyeleri,sizden istediğim küçük ama kullanışlı bir skript var oda Iron golemlerden gelincik düşmesiyle alakalı,gelincik düşmesini engelleme skripti yaparsanız size minnettar kalırım.
  25. Renacr

Skyblock Mob Lag Sorunu için Skript isteyeceğim

Merhaba Arkadaşlar,Sizden bir skript isteğim olacak.Skript "Iron Golem" mobunun lava deydiğinde 2 saniye sonra ölmesine yarayacak.Hemen ölmesin yoksa demirler lava düşer.yapabilip atan arkadaşa teşekkürler.