Arama sonuçlarınız

1. H

Yardım PRE. Hesabım ÇALINDI, Sizinkide ÇALINABİLİR!

mojangın kendi sitesinden aldım, nereye başvırcam
  2. H

Yardım PRE. Hesabım ÇALINDI, Sizinkide ÇALINABİLİR!

Arkadaşlar birisi hesabıma girip ismimi ve şifremi değiştiemiş. Minecraftın kendi launcheri ve Titan Launcher var. Kendi launcherinden girip oynuyordum, titandan da girdim ama başka bir yerden girmedim. Pc yi virüs varmı diye tarattım, yok. Hesabım nasıl çalındı? Yardım edin. Tedirginim
  3. H

Metin2 Tarzı Sunucu Açılacak. Pluginer ve Builder lazım.

prototip gibi düşün. geliştirilicek bir konu. o yüzden şu an fazla özen göstermiyorum. önüme gelene veriyorum adminlik. amaç fikir çoğaltmak.
  4. H

Metin2 Tarzı Sunucu Açılacak. Pluginer ve Builder lazım.

Arkadaşlar metin2 tarzı server açmayı düşünüyorum. Baya gelişmiş olarak planlıyorum. Ama bunu tek başıma zor geldiği için sizden yardım istiyorum. Bana burdan mesaj yazabilirsiniz. Ayrıntıları siz sordukça yazarım
  5. H

Ne Sunucusu Açayım?

Arkadaşlar kendi bilgisayarımda sunucu açmayı düşünüyorum. İnternet hızı ram falan bunlar önemli değil. Sizce ne sunucusu açayım? İnternetten satış falanda eklemeyi düşünüyorum. belki profesyonel sw açarım bilemiyorum. Hub seçeneği koymadım. belki ilerde. Bu arada server'a tasarım amaçlı...
  6. H

[lvl]nick: ... İsimin başında lvlinin yazmasını nasıl yaparım

DENEDİN Mİ? sk skript dosyasında nasıl yazcam bi öğretin ''-'' işareti ne oluyo hacı ağbi bi öğret bu kodu nereye yapıştırcam ve baştaki ''-'' işareti ne oluyor
  7. H

[lvl]nick: ... İsimin başında lvlinin yazmasını nasıl yaparım

arkadaşlar lvl tag ı vermek istiyorum. ismin başında kaç lvl olduğu yazıcak. hemde bildiğimiz lvl yendime ait bir sisteme gerek yok
  8. H

Yardım World Guard

hangisine yazcam lobi ye mi yoksa mob arena ya mı
  9. H

Yardım World Guard

Arkadaşlar ben lobi min orda canavar doğmamasını ve zarar vermemesini istiyorum. Bu lobi min içinde birde mob arena var ama lobi de dğmasın diye ayarladığım için mob arena da da doğmuyor acil yardım!!
  10. H

YARDIM - Biri Bana 1.9 MC atabilirmi?

team ekstreme açılıp kapanıyor sadece minecraft yazdıktan 10 saniye sonra kapanıyor
  11. H

var tabii ki
  12. H

AxitrBilşimmi Nitradomu

ben fakirim :( bide axitr öyle bir şey demedi
  13. H

k kardeş bu olmuyor bende var açıyorum giriş yapıyorum seçiyorum ama açmıyo
  14. H

[Plugin] Hangisi daha iyi

schematic dosyası varsa aynı world editte copy paste yapar gibi seçiyosun ardından //copy yazıp //schematic save [isim] yazıp ardından world edit veya world guard dosyalarından bulup pluginin içindeki dosya ya atabilirsin. hazır skywars worldun varsa mesaj at cevaplarım
  15. H

AxitrBilşimmi Nitradomu

iyimisin çok kazık bence axitr neden sevilmiyor anlamıyorum? evet haklısınız meşhur axitr serveri hiç yok ama 1TL ye 100mb Ram veriyo bence güzel. Bide fillezilla ile bağlandığın zaman hiçbir sıkıntı kalmıyor
  16. H

VDS, Server makinesi alıcam

sen nerden biliyorsun? 100.000+ den fazla kullanıcısı 10.000+ dan fazla online kullancısı var
  17. H

[Plugin] Hangisi daha iyi

üsteki iyi
  18. H

Sizce Minecraft Sıktı Mı?

Bebe oyununa dönüyor yaw. Eskiden ne güzeldi herkes birbiriyle ilgiliydi şimdi herkes uyanık!! ya hile peşinde ya kandırma peşinde ya yetki peşinde yada dilencilik peşinde. Bi serverde oynadım çocuk dilenip duruyo sonra 4 ay sonra bida girdim hala dileniyo, oysa emek vereydi server 1. si idi :D
  19. H

arkadaşlar pc im teamextreme yi açmıyor. bana sadece version dosyasında olan 1.9klasörü lazım. yardımlarnızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  20. H

World İsmini Nasıl Kaldırırım?

hadi be benimki survival :/
  21. H

World İsmini Nasıl Kaldırırım?

############################################################ # +------------------------------------------------------+ # # | Notes | # # +------------------------------------------------------+ #...